Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 En Düşük Fiyat Nerede ?

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Bu Ürünü Almalı Mı?
Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Mevcut Fiyatı 499.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Memnuniyet Durumu Nedir?

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Hakkında yaklaşık 540 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Ürün Detayları

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Ürününün Satıcısı, Mavi Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 ürününü 499.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Hakkında Yapılan Yorumlar
499.99 Tl ye satışta olan Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
540 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım doğum günü için çok beğendi teşekkür ederim mavi kalitesi :)
İsim: B** S**
Tarih: 20 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mavi

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi 1 senedir de kullanıyor ne küçük ne büyük alın derim
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak almıştım çok beğendi çok şık
İsim: H** İ**
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: abim icin aldim cok begendi cok guzel derisi yumusacik
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Eşim için aldım , çok beğendi
İsim: M** Ş**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: eşime aldım çok beğendi
İsim: g** y**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım kaliteli. Kullanışlı
İsim: R** Y**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: kardeşime aldık çok kaliteli ve güzel
İsim: G** D**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım bayıldı
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: gayet şık bir ürün indirim olursa kaçırmayın
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: A** S**
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: İndirimden almıştık kalitesi güzel
İsim: E** S**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Cok begendim erkek arkdaşıma aldım bayıldı
İsim: A** N**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Eşime aldım beğendi.
İsim: F** R**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: ürün elime hasarsız ulaştı. arkadaşıma hediye olarak almıştım ama kendilerinin zaten cüzdan dükkanı varmış lsdkfls onu pek mutlu etmedi ama hediye olarak güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum
İsim: G** A**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Babam için almıştım lakin küçük buldu kartları vs çok beğenmedi iade ettim ama genç kesim için tatlı bir ürün tavsiye ederim
İsim: Z** D**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: kardeşime hediye aldım çok beğendi sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: b** c**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: yıl dönümümüzde sevgilime aldım yam anlamıyka bayıldıı. Gerçekten çok ama çok güzel bir cüzdan. Dokusu aşırı kaliteli. çok fazla kartlık bölmesine sahip 10 kart rahat sığar. Sadece bozuk para kısmı yok ama cüzdan çok güzel.
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Güzel kaliteli bir ürün hediye olarak aldım
İsim: r** t**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Tam bir standart erkek cüzdanı hediye olarak aldım gayet beğenildi kart gözlerinin biraz daha fazla olması belki daha iyi olabilirdi ama onun dışında gayet hoş bir cüzdan. Bozuk para için ayrı bir bölümü olmaması biraz eksi 1 yön.
İsim: e** s**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım dokusu yumuşak ve çok kullanışlı 😇
İsim: B** Ç**
Tarih: 25 Ekim 2021

Yorum: çok güzel ürün özenli geldi teşekkür ederim
İsim: N** A**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: gayet kullanışlı bir ürün kardeşime hediye olarak aldım çok sevdi. cebe sığıyor rahatsızlık vermiyormuş
İsim: R** B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ocak 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım severek kullanıyor
İsim: M** B**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: DAMAT BOHCASINA ALDIM KIZLAR
İsim: s** d**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: derisi yumuşak çok güzel bir ürün fiyatına gore iyi sevgililer günü için almıştım kullanışlı bir ürün
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: kaliteli duruyo güzel ama biraz kaba
İsim: A** A**
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Nişanlıma almıstım, beğendi. Kaliteli ve şık duruyor
İsim: E** C**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: gayet güzel bir cüzdanı dokusu çok güzel yumuşacık
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: Damat bohçasına aldım gayet güzel
Tarih: 16 Aralık 2022

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Merak Edilenler

Soru: 3 gözlümü acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz Ürünün 6 adet kart bölmesi 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Hakiki derimidir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %100 Polivinil Klorür Astar: %60 Polyester %40 Pamuk içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: boyutu nasıl
Cevap: Değerli Müşterimiz, En 12 cm x Boy 9 cm x Derinlik 2 cm Yeni Sezon %100 Poliüretan Astar: %66 Polyester %34 Pamuk Siyah Saygılarımızla,

Soru: Kalınlık kaç cm
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün En 12 cm x Boy 9 cm x Derinlik 2 cm' dir. Saygılarımızla.

Soru: ürün ölçüleri nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün ölçüleri En 12 cm x Boy 9 cm x Derinlik 2 cm dir. Saygılarımızla,

Soru: Mavi Kartuş kart puanımı nasıl kullanabilirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz gibi bir işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: baska rengi varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi siyah olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: isim yazabiliyor muyuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz gibi bir işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: cüzdan yapiskanli deg demi mavi den bir tane daha cuzdan almistim yapiskanli oldugu icin yanlari acildi bunda böyle bir sorun olurmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün astarlıdır. Saygılarımızla.

Soru: 200 TL sığıyor mu ????
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün En 11 cm x Boy 9 cm x Derinlik 2 cm'dir. , Saygılarımızla.

Soru: Ürünün kartlık kısmının da altında ortada iç bölmesi var mı tekrar yoksa sadece kartlık ve para köy bölmesinden mi oluşuyor yani tekrar bölmesi var mı iki yana açılan
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünün İki yana açılan bölmesi bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: kart koyulan bolmelerin arası sıkışık mi yani kart kolayca çıkarılıp koyuluyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün bölmelerinin ölçüleri maalesef iletilememektedir. Saygılarımızla.

Soru: mevcut cüzdanımda çok fazla yapıştırıcı kullanıldığı için kimliğim ve kredi kartlarım adeta yapış yapış bulamaç oldu. bir daha aynı sıkıntıyı yaşamak istemiyorum. üründe sadece dikiş mi var yoksa kart bölmelerinin içinde yapıştırıcı var mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünün bölme ayrımları dikişli olup bölme içlerinde yapıştırma kullanılmıştır. Saygılarımızla.

Soru: Hediye paketi oluyo mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol üzerinden alınan ürünlere hediye paketi ve notu eklenememektedir. Saygılarımızla,

Soru: hediye paketi yapiyo musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol üzerinden alınan ürünlere hediye paketi ve notu eklenememektedir. Saygılarımızla.

Soru: Kutulu mu geliyor cüzdan ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün kutu ile sevk edilmemektedir. Saygılarımızla,

Soru: Cüzdan Ebatları ve Bölüm adedi nedir Teşekkür ederim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün En 11 cm x Boy 9 cm x Derinlik 2 cm' dir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba ben cüzdan beğendim acaba mıknatıslımı? siyah renk
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün mıknatıslı değildir. Saygılarımızla,

Soru: Ne zaman ürün gelecek?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla,

Soru: Ürün deri mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün %100 Poliüretan dır. Saygılarımızla,

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 Detay Resimler

Mühür Logo Siyah Cüzdan 091857-900 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü