Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Perihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
522
0
0
Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Alınmaya Değer Mi?
Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Güncel Fiyatı 499.9 Tl'den Satılmaktadır.

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Kaç Kişi Memnun?

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Hakkında yaklaşık 165 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Teknik Bilgiler

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Ürününün Satıcısı, Jeuvenile Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Yorumlar Hakkında Bilgi
499.9 Tl ye satışta olan Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
165 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Peptit serum ve kremleri çok uzun zamandır kullanırım ama şuana kadar kullandığım en iyisi bu diyebilirim. Sürdükten çok kısa bir süre sonra ince çizgilerin dolduğunu görüyorsunuz cildi çok güzel dolgunlaştırıyor. Çabuk emiliyor yumuşacık yapıyor cildi. Çok hafif bir yaşışkanlık oluyor ama sorun değil. Çok beğendim öneririm
İsim: S** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Jeuvenile

Yorum: Çok severek kullandığım bir serum bu.2.si 1tl kampanyası görünce evde stoklu olmasına rağmen hemen sipariş ettim😍Tam boy güneş kremi hediyesine aşırı memnun oldum çok teşekkür ediyorum🙏🏻❤
İsim: G** F**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Kullandıkça güncelleyeceğim
İsim: T** M**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: ayyy hadi iyi gelsin bakalim bahar'ın önerisi💖💖💖
İsim: İ** S**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: henüz kullanmadım ama çok duymuştum adın.
İsim: S** İ**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: İnanılmaz bir serum. 25 yaşındayım iki sene sivilce tedavisi gördüm ve cildimi hiçbir serum toparlayamamıştı pul pul dökülüyordu. Serumunuzu iki kere kullandım ve inanılmaz sonuç ❤🔥
İsim: Elif P.
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Markanın her serumuna bayılıyorum. Dün kullanmaya başladım çok çok beğendim. Hediye için de kocaman teşekkür ederim 🥰
İsim: M** Y**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Ürünü henüz denemedim fakat aylardır methini duyuyor ve indirim bekliyordum o yüzden heyecanlıyım elimdeki peptit bitince deneyeceğim. Satıcı da yanında ek olarak güneş kremi göndermiş çok mutlu oldum
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mayıs 2024

Yorum: Ürün sağlam şekilde paketlenmiş ve yanında tam boy bir de hediye gönderilmiş. Bu zamanda hangi firma tam boy hediye veriyor? Ben ilk defa denk geldim, çok da mutlu oldum :) ürünü kullandıkça nasıl bir etkisi olduğunu da sonrasında paylaşırım.
İsim: B** G**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: 2.si 1 tlden aldım bakır peptit seviyorsanız bence güEl bir ürün içinde lactic asitte olduğundan minik eksfoliasyon da yapıyor
İsim: N** T**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: vichyden sonra kullandığım en etkili marka. tüm ürünlerini severek kullanıyorum. sipariş kısa sürede teslim ediliyor. indirimde tüm ürünlerinden stok yapıyorum. ayrıca hediye için çok teşekkür ediyorum ❤
İsim: ç** s**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Bu ürünü açıkçası The Ordinary'nin muadili olarak aldım. Fiyatı ordinary'nin yarısı kadar ama içerikleri çok benzer. kısaca cildinizde çok asit kullandıysanız ve artık kullanmak istemiyorsanız, bir serumum olsun hem ince kırışıklık gidersin, hem dolgunlaştırsın, hem bariyer onarsın diyorsanız bu ürün her eve lazım. rengi de çok tatlı, kokusu yok gDevamını Oku
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Severek kullanıyorum, hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: m** k**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Ürün elime bugün ulaştı Gülçin özgür önerileri ile aldım umarım memnun kalırım satıcıya teşekkür ederim paketi özenle yapipmisti ince düşünceli oldukları için ayrı bir TSK ederim hediyenizden dolayı. kullandıkça yorumu guncelleywcwgim
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Yillardir yurtdisindan getirdigim the ordinry markasinin peptit serumunun muadili yalniz ondan cok cok daha kaliteli bir his birakti. Kullandikca guncelleyecegim ancak su anda cilt bariyeri nemi icin 10 numara . Markanin yaninda gonderdigi hediyeler icin tesekkur ederim
İsim: h c.
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Paketleme iyiydi. Kullanınca yorum güncellerim
İsim: A** Ö**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Daha önce cilt bakım setini kullandım çok memnun kaldım,multi peptit bakır ilk defa kullanacağım,hediye için teşekkürler.
İsim: S** n** K**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Eşim, aynı ürünü, The Ordinary’den alıyordu. Yurtdışına gittiğimizde veya yurtdışındaki arkadaşlarımız aracılığıyla temin ediyorduk. Jeuvenile’in Multi-peptid Bakır serumununu Trendyol’da görünce hemen eşime sevgililer günü hediyesi olarak aldım. Ürün 1 gün içinde teslim edildi ve paketlenmesi ambalajı da başarılıydı. Kullanmaya başladığı ilk gündeDevamını Oku
İsim: O** K**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Bu ürünü çok merak ediyordum, umarım işe yarar. Genel olarak markayı beğeniyorum. Sağlam vede hızlı kargo için teşekkürler.
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: Hediye için çook teşekkür 😍
İsim: S** B**
Tarih: 24 Şubat 2024
Satıcı: Luis Bien

Yorum: Alnımda ince çizgilenmelerim vardı. Daha önce de çeşitli markaların peptit serumunu kullandım (mary may, klairs). Peptit serumu ginseng ile beraber kullanıyorum ve ilk defa etki gördüm. Alnımda ince çizgilerimin görünümünü azalttı. Etkisi kalıcı olur mu bilmiyorum ama çok sevdim. Sadece öncesinde nem veren bir tonik sürdüğüm zaman sanki cildimin neDevamını Oku
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: güzel bir peptit serumu yeniden alırım
İsim: i** a**
Beden: 01 Temmuz 2024

Yorum: Ürünüm çok kısa sürede teslim edildi en ufak bir hasar yoktu güzel paketlenmiş. Hemen denedim kokusu, cildinde dağılımı harika uzun vadede inşallah beklentilerimi karşılar. Minik hediye için teşekkür ederim.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok başarılı bir ürün. incecik bir yapısı var ancak nem ve ışıltı sağlaması çok iyi. anti aging etki adına daha uzun süreli kullanmak lâzım.
İsim: z** u**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Ürünü çok uygun fiyata aldım ve çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Fakat henüz deneyimlemedim. Kullanınca yorumu güncelleyeceğim.
İsim: Ö** I**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Yeni kullanmaya başladı annem . güncelleme yapicam bir süre sonra
İsim: E** S** A**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Jeuvenileden o kadar çok serum aldım ki belki sayısı 100 ü geçmiştir ama bırakın büyük boy güneş kremini tester bile gönderilmedi bana.Bu üründen de 2 tane aldım ama yine herhangi bir tester gönderimi olmadı...Şimdi yine 2 tane daha bu serumdan sipariş verdim ama hediye gönderileceğinden hiç umudum yok. Acaba tester gönderimindeki kriter nedir ?
İsim: c** d** d**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Fransız ürünü tek kelime ile harika
İsim: B** Y**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli bir dermo kozmetik ürünü.
İsim: y** a**
Beden: 19 Mayıs 2024

Yorum: ürün elime sağlam ulaştı daha kullanmadım ama günce yorum yapacağım
İsim: e** g**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Akşamları c vitamini kullanıyorum ikisini birlikte nasıl bir rutin izlemeliyim?
Cevap: Merhaba, bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cildinize uygulamanız önerilmektedir. C vitamini ile birlikte kullanırken, sabahları bu serumu uygulayıp ardından C vitamini kullanabilirsiniz. Akşamları ise önce C vitamini uygulayıp ardından bu serumu kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba bu ürunuam almak istiyorum ancak retinol kullaniyorum birlikte nasil kullanabilirim?
Cevap: Merhaba, bu ürünü retinol ile birlikte kullanabilirsiniz. Ancak, cildinizin hassasiyetini göz önünde bulundurarak, retinol ve bu serumu farklı zamanlarda uygulamanız önerilir. Örneğin, retinolu gece kullanırken, bu serumu sabah kullanabilirsiniz. Her iki ürünü de aynı anda kullanmaktan kaçının ve cildinizin tepkisini gözlemleyin.

Soru: Bir şey daha soracaktım gözeneklerde işe yarar mı acaba
Cevap: Merhaba, bu ürünün gözenekler üzerinde doğrudan bir etkisi hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ancak, cilt bariyerini güçlendirmeye destek olduğu ve cildin daha sıkı görünmesini sağladığı belirtilmiştir.

Soru: Bakir peptid konstrasyonu yuzde 3 mu butun formulasyonda sadece %3 mü peptid oranlari.
Cevap: Merhaba, evet, ürünün formülasyonunda bakır peptit konsantrasyonu %3'tür.

Soru: cica ile beraber kullanilir mi
Cevap: Merhaba, bariyer onarıcı kremimizle birlikte kullanımı önermekteyiz.

Soru: Merhaba içinde bakır mı var ? Bakır yazıyor da
Cevap: Merhaba, evet, ürünün içeriğinde Bakır Peptid bulunmaktadır.

Soru: merhaba, niacanamide ile aynı anda kullanılır mı
Cevap: Merhaba, kullanılabilir.

Soru: toplam peptit oranı nedir ? dikkat cekici bir ürün olmuş ilk defa gördüm
Cevap: Merhaba, toplam peptid oranı %3 şeklindedir. Türkiye'de üretilen ilk bakır peptid içerikli serumdur.

Soru: Merhabalar nemlendiriciden önce mi kullanmak gerekir.
Cevap: Merhaba, bu serumun sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cilde uygulanması önerilmektedir. Nemlendiriciden önce kullanılması uygun olacaktır.

Soru: Merhaba bu ürün göz altına sürülrmü acaba fayda sağlarmı
Cevap: Merhaba, göz çevresi kullanımına uygun değildir.

Soru: Merhabalar dermaroller ile uygulanabilir mi
Cevap: Merhaba, dermaroller ile uygulanabilir.

Soru: Tekrar kampanya girecek mi
Cevap: Merhaba, yakın zamanda planlanan bir kampanya bulunmamaktadır, kampanyalardan haberdar olmak için ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Soru: Nasıl kullanmalıyız ve hergun kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba, bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cildinize uygulamanız önerilmektedir. Haricen kullanılır ve her gün kullanıma uygundur.

Soru: Ürünün skt si ne zamana kadar geçerli stoklanmaya uygun mu ?
Cevap: Merhaba, 2027'dir.

Soru: akşamları retinol kullanıyorum . retinolden sonra uygulanabilir mi
Cevap: Merhaba, retinol kullanıyorsanız, bu ürünün akşamları uygulanması önerilmektedir. Ancak, retinol ve peptit serumları arasında bir süre beklemek ciltteki olası tahrişi azaltabilir. Bu nedenle, retinolden sonra uygulamadan önce cildinizi dinlendirmeniz faydalı olabilir.

Soru: Sonrası durulama gerektirir mi?
Cevap: Merhaba, durulama gerektiren bir ürün değildir. Cildinizde kalabilir, sonrasında nemlendirici ile destekleyebilirsiniz.

Soru: Ürün gündüz kullanıma uygunmudur?
Cevap: Merhaba, evet ürün gündüz kullanıma uygundur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cilde uygulanması önerilmektedir.

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı Fotoğraf Ve Görseller

Multi Peptit Bakır (Copper) Peptit %3 Serum -İnce Kırışıklık Karşıtı,Dolgunlaştırıcı,Bariyer Onarıcı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü