Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) En Ucuzu Nerede Bulunur

Duygu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
509
0
0
Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Güncel Fiyatı 1500.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Hakkında yaklaşık 159 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Teknik Detaylar

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Ürününün Satıcısı, ABB Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) ürününü 1500.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1500.0 Tl ye satışta olan Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
159 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: öncelikle ürün çok güzel vede çok sağlam kesinlikle ev ortamına uygun ve kaliteli kurulumu çok basit dengesi harika müşteri memnuniyeti hat safhada gerçekten çok ilgili bir müessese ellerinize sağlık
İsim: E** E** A**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MUSCLE MONSTERS

Yorum: son derece kullanışlı bir ürün.özellikle düşük bütçeyle evde spor salonu ortamı arayan sporcular için ideal. kalitesinden memnun kaldım. kargo ve paketleme çok iyiydi. kurulum oldukça kolay oldu. satıcı çok ilgili ve her türlü sorunuza eksiksiz ve çok kısa sürede yanıt veriyor. tavsiye ederim.
İsim: S** D**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Ürün gayet kaliteli, satıcı özenle ilgilendi paketleme güzel kargo 1 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştı. Kuruşuna kadar fiyat performans ürünü teşekkürler..
İsim: M** G**
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: 907 tlye indirim varken aldığım harika bir ürün. Hızlı kargolandı
İsim: C** C** A**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Beğendim elinize sağlık
İsim: G** D**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: ürünümüz sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı, satıcı çok ilgiliydi teşekkür ediyoruz, tereddüt etmeden alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok sağlam bir ürün ayrıca hızlı geldi
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Bütün güzel yorumlara sahip olan satıcıya bakarak Muscle Monsters satıcısından aldım ürünü . Ürün görseldeki gibi geldi. Demirler çok sağlam ve barfiks barı gayet kalın ve ele oturuyor . Çengeller 3 yandan kaynaklanmış gayet sağlam. Doğrusu bu fiyata bu kadar iyi malzeme beklemiyordum. Teşekkürler MUSCLE MONSTERS.
İsim: H** Ç**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Satıcıya mutlaka dikkat edin ben fiyat bi tık uygun diye Trend Home Desing’den aldım ama bütün malzeme kalitesiz, ince ve çok hafif. Boş bar koysanız bile sallanır kesinlikle görselden farklı. Satıcıya dikkat ederek alın.
İsim: K** G**
Tarih: 20 Eylül 2024
Satıcı: TREND HOME DESİGN

Yorum: Gayet iyi begendik
İsim: B** A**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Demirin et kalınlıgı ince çok sallanıyor
İsim: M** Y**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Urun cok saglam. Tam bir fiyat performans urunu. Bu fiyata bu kalite gercekten inanilmaz. Kurulumu tek basina yaklasik 30 dakikada tamamladim. Omer beyin satis sonrasi teknik destegi cok basariliydi. Urunun farkli saticilari mevcut. Sadece Muscle Monsters’dan almanizi tavsiye ederim.
İsim: BURAK B.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün kargoya verildikten 1 gün sonra elime ulaştı, ürünün kalitesi ve kuruluş kolaylığı şahane. Her türlü yardımcı olan hocama da teşekkürler.
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre gayet kaliteli bence kurulumu oldukça basit teşekkürler
İsim: F** P**
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: TREND HOME DESİGN

Yorum: Yani iki yıldızı sağlam geldiği için verdim onun dışında mng kargo evin kapısına bile getirmedi hadi bunu geçtim bu ürün max 300 kg taşıyor yazıyor ancak ben pull up yapmaya korktum yani bizim tornacı selahattin abi daha sağlam bir şey yapardı diye bir düşündüm
İsim: E** Ç**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: sağlam iş görüyor kolay kuruluyor
İsim: n** y**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Çok anlayışlı ve ilgili bir satıcı. Ürün çok güzel kum torbasıda astım çok işlevsel çok beğendim teşekkürler
İsim: H** S**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: satıcı kesinlikle çok ilgili. ürün kesinlikle ihtiyacınızı karsilayacaktır.
İsim: E** s**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: çok kullanisli
İsim: S** A**
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: teşekkürler 🙏
İsim: Elif K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün sorunsuzca teslim edildi. Kurulum kolaydı. Maalesef en uygun ve işlevsel ürün bu keşke daha kaliteli ürünlerle uygun fiyata karşılaşsak. Dikey ayaklara iki yandan destek parçası kaynaklansa daha iyi olurdu. Kendinizde yaptırabilirsiniz
İsim: S** B**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: ürün son derece sağlam ve çok kullanışlı inanılmaz memnun kaldım ürünün kaliteli olduğu gibi satıcıda çok kaliteli ilgili eksik olmasınlar inanılmaz memnun kaldım ek yerleri çok sağlam.ne kadar teşekkür etsem az allah razı olsun valla.
İsim: ismail u.
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: kullanışlı
İsim: S** A**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Satıcı: İCLAL HOME DESİGN

Yorum: Çok kullanışlı
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: kargo hızlı ve sağlamdı
İsim: E** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Kasım 2022

Yorum: ürün ömürlük bir üründür, alacak kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim, bu kadar sağlam bir ürün olacağını tahmin bile edemezdim, satıcı her soruma ayrıntılı cevaplar vererek aydınlattı sağolsun, hersey için teşekkür ederim.
İsim: H** B**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: fiyat performans ürünü. barfiks çekiliyor ama biraz sallanma oluyor tabi. barfiks için kapı veya duvar barları daha sağlam olur. squat ve bench rack olarak ev kullanımı için uygun
İsim: Ö** F** Ç**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kargo hızlı ürün kaliteli satıcıya teşekkür ederim
İsim: Oğuz K.
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: Ev için gayet başarılı bi ürün çengellerde sağlam duruyor satıcının ilgi alakası için teşekkürler tavsiye ederim
İsim: Tayfun Y.
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: İyi güzel tavsiye ederim
İsim: M** M** Y**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Merak Edilen Konular

Soru: Irana göndereceğim
Cevap: Hangi şehirdesiniz şuan ?

Soru: 145 cm barla kullanılırmı plakalar arası 90 cm
Cevap: Evet hocam kullanılır

Soru: merhabalar. paketleme nasıl oluyor . fotoğraf görme şansım var mi
Cevap: Malesef buradan öyle bir seçenek bulunmadığı için yardımcımolamıyorum.

Soru: fotoğraftaki olimpik bar kaç cm 183 mü 218 mi 183 lük bar tadında işimizi görür mü
Cevap: 183 lük işinizi görür efendim

Soru: Ürünün kurulumu nasıl yapılıyor
Cevap: Ürün kurulumu gayet basittir 5 dk içinde kurarsınız

Soru: max ağırlık kapasitesi ne kadar? hem rack için hem barfiks demiri için
Cevap: Merhabalar 250 kg

Soru: 150 cm düz bar koyulabilir mi rack e. Racklerin arası kaç cm dir ?
Cevap: 100 cm hocam arası . 155 olur evet kullandım bende belli bir süre o şekilde fakat daha sonra müsait durumunuz olursa 183 cm içi dolu krom bar alın takın müthiş oluyor . Çünkü biliyorsunuz 155 cm barlar biceps için üretiliyor ve daha uygun .

Soru: Pull UPS ile Barfiks aynı hareket degilmi ? Barfiks için uygun mu degilmi ?
Cevap: Barfix için uygundur efendim ürün zaten bunun için . Evet pull up barfix aynı

Soru: Sağ ve sol iki direk arası mesafe ayarlanıyor mu ? Yani istersem 80 cm e istersem 100 cm e istersem 120 cm e ayarlayabilirmiyim ? Yoksa tamamem sabit mi ?
Cevap: Hayır hocam sabit iki direk arası

Soru: merhabalar, ürün barfiks için maksimum kaç kg taşıyor?
Cevap: Merhabalar 150 160 kg taşır

Soru: hocam 100 kilp üstü sorun yasamayiz degilmi
Cevap: 100 kg üzeri derken hocam tam net anlayamadım . Kaç kg a kadar çalışıyorsunuz max ?

Soru: boy: 6'2" feet Kg: 95 sorun çıkarır mı?
Cevap: Sorun çıkarmaz efendim

Soru: barifk 150 kg taşır mı
Cevap: Taşır efendim

Soru: ağirliklar kaç kg'dır
Cevap: Ağırlıklar içinde yok sadece standı satıyoruz

Soru: merhabalar toplam ağırlık ne kadardır acaba ve üstüne yatmak için koltuğundan gönderiyor musunuz
Cevap: Sadece standı gönderiyoruz

Soru: yüksekliği kaç cm?
Cevap: 200 cm efendim

Soru: merhaba, barfiks çekmek için uygun mu? yuksekliği ne kadar? küçük çocuklar ve ben "80 kiloyum" sorun yaşarmıyız?
Cevap: Uygundur sorun yaşamazsınız efendim

Soru: Demirlerin arası kaç cm
Cevap: Genişlik 95 cm ama istediğiniz genişliği mesajla bildirebilirsiniz ona göre ayarlarız

Soru: Merhaba agırlıklı barfix yapmayı düşünüyorum 110 - 120 kg ağırlığı taşır mı ?
Cevap: Taşır efendim

Soru: profil kalınlığı kaç cm
Cevap: 1.5 mm. 30-40 ayaklar ve 30-30 direkler

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) Görsel Galerisi

Muscle Monsters Barfiks Bench Squat Rack Standı ( 4 Parça Olarak Gelmektedir ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü