Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek En Düşük Fiyat Nerede ?

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Tavsiye Eder Misiniz?
Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Mevcut Fiyatı 690.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Kullanıcılar Memnun Mu?

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Ürün Tanıtımı

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Ürününün Satıcısı, Heaven Ephesus Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek ürününü 690.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Ürünü Kullananların Görüşleri
690.0 Tl ye satışta olan Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Ürünü babama aldım. Kumaşı o kadar güzel ki aynı mankendeki gibi duruyor hatta aynı bedenden bir adet daha sipariş verdim. Giydiğinde üzerimde hiç gömlek yok gibi duruyor dedi omunda içine sindi. Paketleme ve hızlı gönderim için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: h** Ö**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: Heaven Ephesus

Yorum: Çok tarz, çok güzel ürün
İsim: Gökhan K.
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:187cm

Yorum: Kumaşı rahat, gönderim hızlı, giyildiğinde çok şık duruyor, beden tam beklediğimiz gibi. Yani çok beğendik
İsim: **** ****
Tarih: 29 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok şık ve kaliteli üstelik hafif tensel his yaratıyor
İsim: A** N**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Salaş olmazmı ozmanda
Cevap: Ürünlerimiz rahat kumaştan yazlık olarak üretilmiştir. Müşterilerimizin birçoğu salaş olarak tercih etmektedirler.

Soru: iç gösteriyormu aceba
Cevap: Göstermez efendim

Soru: Mankenin üzerindeki kaç beden
Cevap: Mankenin üzerindeki ürünümüz L bedendir efendim.

Soru: 170 boy 75 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Verdiğiniz bilgileri değerlendirdik efendim. “M” beden sizler için uygundur efendim.

Soru: 185 boy 71 kilo hangisi olur
Cevap: Vermiş olduğunuz bilgileri değerlendirdik efendim. Sizler için "XL" beden uygun olacaktır efendim. Keyifli Alışverişler.

Soru: 120 kilo 190 bot için ne alınmali
Cevap: Vermiş olduğunuz bilgileri değerlendirdik efendim. Sizler için "2XL" beden uygun olacaktır efendim. Keyifli Alışverişler.

Soru: Merhaba 185 78 kaç beden olur çokta bol olsun istemiyorum
Cevap: Vermiş olduğunuz bilgileri değerlendirdik efendim. Sizler için "L" beden uygun olacaktır efendim. Keyifli Alışverişler.

Soru: 178 boy 78 kilo hangi beden ?
Cevap: Vermiş olduğunuz bilgileri değerlendirdik efendim. Sizler için "M" beden uygun olacaktır efendim. Keyifli Alışverişler.

Soru: Merhaba 1.87 boy 95 kiloyum xl beden olurmu
Cevap: Verdiğiniz bilgilere göre “XL” beden sizler için uygundur efendim.

Soru: 105 kilo, 180 boy kaç beden önerirsiniz
Cevap: Vermiş olduğunuz bilgileri değerlendirdik efendim. Sizler için "3XL" beden uygun olacaktır efendim. Keyifli Alışverişler.

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek Görsel Galerisi

Müslin Kapüşonlu Erkek Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü