My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g En Ucuzu Nerede Bulunur?
My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Şu Anki Satış Fiyatı 364.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Hakkında yaklaşık 78 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Teknik Detaylar

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Ürününün Satıcısı, NOVEX My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g ürününü 364.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Hakkında Yapılan Yorumlar
364.0 Tl ye satışta olan My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
78 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: saçlarımı çok güzel dolgunlaştırıp şekillendirdi. buklelerim günlerce dayanıyor 2 al 1 öde kampanyası varken alın aldırın
İsim: Ö** z**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mayıs 2024
Satıcı: Novex

Yorum: Deneyip yorum yapmak istedim.Paketleme kargolama süper.Krem çok iyi ve mütiş kokuyor 👍
İsim: **** ****
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel bir ürün kullanımı da oyke
İsim: S** s**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: sürekli kullanacağım bir ürün
İsim: Ç** C**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Kokusu çok güzell🩷 paketi de çok sağlamdı memnun kaldım✨🌼
İsim: Z** S** S**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: muhtesem herkes begendi
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Kıvırcıklarımı çok güzel şekillendirdi
İsim: R** E** Ö**
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel saçı ağırlaştırmadan bukleleri belirginleştirdi, boyutu da büyük.
İsim: E** B**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Kızım için aldık beğendi
İsim: B** K**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Çok işimi gördü amacına hizmet ediyor
İsim: N** Ö**
Beden: 20 Mayıs 2024

Yorum: Ürün elime güzel ulaştı kullandığım em iyi saç şekillendiricisi diyebilirim
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Kokusu çok hoş
İsim: D** v**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: harika kokusu ise gün boyunca kalır saçında fiyatı abartlı birazcık ama indirime geçirdiği zama aldım
İsim: A** A**
Beden: 07 Mayıs 2024

Yorum: Başarılı bir ürün
İsim: G** Y**
Beden: 17 Mart 2023

Yorum: Vaov bir ürün olduğunu düşünmüyorum iş görür mü evet ama sürekli alacağım bir ürün mü hayır
İsim: D** B**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: saçım sarı arkadaslar ombre islemi var ben aldım diye kullanıcam ama urbanın saç jölesiyle denedim öyle tuttu normal denicem yazlıkta guncellerim yorumumu tutucagını pek sanmıyorum ☹
İsim: A** D**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: S** H** S**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: saçımı çok güzel yaptı bayıldımmm
İsim: E** N** K**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Cok begendim
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: tesekkurler🩷
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü
İsim: H** Ö**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: dünyanjn en iyi paketlemesi ğrün zaten harika hediyeler için tesekkürler 💕💕
İsim: h** k**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Kokusu kalıcı ve gösterdiği gibi dalgalar yapıyor
İsim: F** C**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: saçım asla şekil almıyordu eskiden kıvırcıktı bunda biraz guzel oldu şukur boyut baya büyük
İsim: A** Ş** Y**
Beden: 16 Mart 2023

Yorum: ürünün kokusuna bayıldım,artık dalgalarım daha belirgin💗
İsim: S** F**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Ürün dalga saçlar için çok iyi temiz içerikli ama kıvırcık saçlıysanız 3c 3B alın benim aldığım 2c ona dikkat edin ben çok beğendim temiz içerikli ucuz uygun daha ne olsun
İsim: D** T**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Bukle belirginleştirme konusunda başarılı bir ürün. Sadece bu ürünü kullansanız bile bariz bir şekilde fark görülüyor. Fakat atlanamayacak şöyle de bir nokta var ki eğer çok kalın ve gür saçlarınız yoksa ürünü az kullansanız bile yağ bazlı bir ürün olduğu için saçta ağırlaşma yapıyor maalesef. Bu yüzden tekrar almayacağım bir ürün oldu ne yazık ki.
İsim: C** S**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: Bir influencerdan görüp aldım saçımla çok uyum sağlamadı
İsim: g** ç**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Saçı biraz ağırlastiriyor bence onun haricinde guzel kargo hizliydi
İsim: c** s**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Ürün muhteşem çok kusursuz bukleler yapıyor
Tarih: 17 Şubat 2024

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba ürünün intense versiyonunun stokları ne zaman yenilecek acaba
Cevap: Merhaba, Intense olanın stoğu bir hafta içerisinde yenilenmiş olacak. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler.

Soru: saçım 2c 3a arası ombre olduğu için üst kısım daha kıvırcık uçlar daha düz. hangi ürünü önerirsiniz?
Cevap: Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Regular (dışı mavi olan) 'ı kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: merhaba bu ürünün kıvırcık saçlara uygun olanı ne zaman stoklara gelicek
Cevap: Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. 🙏 1-2 ay içerisinde stoklarımız yenilenecektir. Mağazamızı takip edebilirsiniz. Sevgiler ❤

Soru: Saçım 2a hangisini almalıyım
Cevap: Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Bu ürünü kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: salam bu saclari kıvırcik ediyomu ?təşəkkürler
Cevap: Merhaba, kıvırcık saçları besler, onarır, bukleleleri belirginleştirir. Düz saçı kıvırcık yapmaz.

Soru: merhaba 3a 3b 3c için olan krem stokları ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürün şu an az sayıda satışta ve tükenmek üzere. Mağaza ana sayfasında haftanın favorileri kısmında bulabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler 💜

Soru: 3abc kıvırcık saçlar için olanı gelecek mi acaba?
Cevap: Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 1-2 ay içerisinde stoklar yenilenecektir. Sevgiler.❤

Soru: kıvırcık saçlar için olanı bu mu
Cevap: Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Soft serisi(pembe) dalgalı saçlar için uygundur. Sevgiler.❤

Soru: 3a,3b,3c için olan ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba, birkaç gün içerisinde stokların yenilenmesi planlanıyor. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler 💜

Soru: Merhabalar, kıvırcık saçlar için durulanmayan krem 3a, 3b, 3c stokları ne zaman olucak? Teşekkürler 🙏
Cevap: Merhaba, birkaç gün içinde stoklar yenilecektir. İlginize çok teşekkür ederiz, sevgiler 💜

Soru: merhaba 3a 3b 3c olan krem ne zaman stok gelir
Cevap: Merhaba, haftaya stokların yenilenmesi planlanıyor. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler 💜

Soru: kivircik saclilar icin olanin stoklari ne zaman yenilenir acaba🫠
Cevap: Merhaba, bu hafta içerisinde stokların yenilenmesi planlanıyor. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler 🩷

Soru: 3 a b c kreminizi bulamadım
Cevap: Merhabalar öncellikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımızda kalmamıştır, 1 ay içinde yenilecektir.

Soru: Novex saç kıremi regualar ne zmn gelir
Cevap: Merhaba, bir hafta içinde stok yenilecektir. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler.

Soru: Bu ürün 3a-3b kıvırcık saça uygun mu?
Cevap: Merhabalar, öncellikle ilginiz için teşekkür ederiz. 3a-3b için Regular serisi daha uygun olur. Stoklarımız 1 ay içinde yenilenecektir. Teşekkürler.

Soru: merhaba jel ne zaman stoga girecek acaba?
Cevap: Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 2 ay sonra stoklar yenilenecektir. Sevgiler.❤

Soru: Duştan sonra kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, evet ürünü duş sonrası nemli saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Durulamanıza gerek yoktur. İlginize teşekkür ederiz, sevgiler.

Soru: Jel ne zaman stoğa girecek :(
Cevap: 2 hafta sonra stoklarımız yenilenecektir.

Soru: merhaba dısı kırmizi olan kivirciklar icin olani ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, birkaç gün içerisinde stoklar yenilenecek. İlginize çok teşekkür ederiz, sevgiler 💜

Soru: Merhaba saçlarım 2B 3 B gibi olması için hangi ürünü kullanmalıyım hangi rengi
Cevap: Merhabalar öncellikle ilginiz için teşekkür ederiz. Regular serisi size uygun olacaktır fakat stoklarımızda kalmamıştır. 1 ay içinde stoklarımız yenilecektir.

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g Ürün Resimleri

My Curls - Dalgalı Saçlar Için Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Saç Bakım Kremi 500g En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü