my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Alanlar Memnun Mu ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Satın Alır Mısınız?
my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Anlık Fiyatı 359.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Kaç Kişi Memnun?

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Ürün Özellikleri

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Ürününün Satıcısı, MY BAYAN SHOES my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama ürününü 359.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Hakkında Yapılan Yorumlar
359.0 Tl ye satışta olan my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: güzel ürün bendeki 38 numarası
İsim: E** G**
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: my bayan

Yorum: ayakkabı çok güzel tam numara ipleri de kaliteli duruyor kargo 5 günde geldi bu fiyata gayet iyi
İsim: İ** B**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Severek kullanıyorum
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok hızlı kargolandı her şeyin altına olacak bir ayakkabı bu fiyata kalitesi çok çok iyi
İsim: Ç** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Haziran 2024

Yorum: Bayıldımmmm indirimdeyken almıştım bu paraya bu ayakkabı be da vaaaa 😍
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: gerçekten çok güzel bir ayakkabı
İsim: Z** G**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Çok şık ya tam günlük kullanmalık
İsim: B** B**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: çok güzel fp ürünü çok şık duruyor
İsim: Ş** U**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: tek kelime ileee mükəmmməllllllll😍😍😍😍bayildimmm hər bir qızın bu ayaqqabidan olması şartdır
İsim: **** ****
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: cok guzel geli teseekkur ederim
İsim: F** E**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Rahat ama çok kaliteli birşey beklemeyin dandik biraz
İsim: S** Y**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:37

Yorum: güzel rahat tümsek olmadığı sürece
İsim: ş** n** a**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: model olarak aynı fakat rengi beyaz değil krem geldi acil olmasa iade ederdim
İsim: B** A**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ben beğenemedim çok sert ve rahatsız bir ipi var zaten 5 parmağında birden oraya girmesi çok zor. Cim parmak dışarıda kalıyor. Aynı zamanda hiç düşündüğüm gibi şık durmuyor. Bu yüzden iade.
İsim: A** İ**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: ayy çok güzell ama topuğu bi tık fazla yüksekmiş onun dışında gayyet iyii
İsim: ş** k**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kalıbı nasıl
Cevap: Tam kalıp efendim

Soru: elbisenin linki varmı
Cevap: Malesef efendim geçen seneki mankenimizden kalan cekim

Soru: bayrama kadar gelir mii
Cevap: Evwt efendim

Soru: iplerin boyu ne kadar
Cevap: Bilek üstü efendim

Soru: elbise daha iyi
Cevap: Teşekkür ediyorum efendim

Soru: çıkış şubeniz neresi
Cevap: Izmir efendim

Soru: Taraklı ayaklar için uygun mudur?
Cevap: Evet efendim

Soru: Reklamlarınızı en optimize şekilde sizin için yönetiyoruz ve w e b s a y f a n ı z ı profesyonel şekilde kuruyoruz . Yoksa siz hala w e b s a y f a n ı z ı kurmadınız mı? e/a/s/y/d/i/j/i/t/a/l .(c/o/m)
Cevap: Teşekkür ediyorum

Soru: Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?
Cevap: Expres efendim

Soru: Merhabalar, 36 numarası ne zaman gelir aceba
Cevap: Malesef efendim stok yenileme olmayacaktır

Soru: iyi günler hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Expres efendim

Soru: Taraklı ayaklar bir beden büyük mü almalı ?
Cevap: Tam olur efendim

Soru: 165 boy 48kq hangi beden uyğundur?
Cevap: Bilgim yok efendim

Soru: 15 inde tatile gidicem yetisir mi ?
Cevap: Evet efendim

Soru: Sıkma yapar mı tam numara mı almalıyım
Cevap: Kalıplar tam efendim 1

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: 8 cm efendim

Soru: benim ayağım düz taban rahatsız eder mi
Cevap: Hayır efendim

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama Resim Galerisi

my shoes Kadın Bantlı Ve Ipli Topuklu Ayakkabı Sandalet abiye sarmal bilekten bağlama En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü