Naples Tayt Econyl Siyah Alanlar Memnun Mu

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
347
0
0
Naples Tayt Econyl Siyah En Ucuzu Nerede Bulunur?
Naples Tayt Econyl Siyah Güncel Fiyatı 759.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Naples Tayt Econyl Siyah Memnuniyet Durumu Nedir?

Naples Tayt Econyl Siyah Hakkında yaklaşık 87 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Naples Tayt Econyl Siyah Ürün Bilgisi

_x000D_

Naples Tayt Econyl Siyah Ürününün Satıcısı, Jerf Naples Tayt Econyl Siyah ürününü 759.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Naples Tayt Econyl Siyah Kullanıcı Yorumları
759.9 Tl ye satışta olan Naples Tayt Econyl Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
87 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bir beden küçük aldım çok güzel toparlıyor
İsim: C** S**
Tarih: 07 Mart 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: JERF SPORT

Yorum: Çok beğendim kalıbı ve duruşu çok iyi. Paketlemesi ayrıca güzeldi satıcıya teşekkür ederim
İsim: B** D**
Tarih: 29 Kasım 2022
Beden: Beden:L

Yorum: çok sıkı bir tayt.L beden almıştım üst kısmı bol olduğu için iade etmek zorunda kaldım M bedeninin stoklara girmesini bekliyorum.Duruşu görüntüsü kaliteli.Hoş bi duruşu var
İsim: n** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: kesinlikle çok güzel mükemmel toparlıyor neredeyse 2 beden inceltti tam beden alınabilir 168 boy 75 kilo m aldım gayet rahat oldu
İsim: E** Z** A**
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: Çok sıkı bir tayt olduğundan bence bir beden büyük tercih edilmeli. XS tercih ettim fakat rahatlıkla S beden de alabilirmişim.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Mükemmel bir ürün tam bedeninizi alın
İsim: İ** D**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: 1.67 - 58 kiloyum S beden aldim basta buna nasil giricem oldum cok sıkı bir tayt kumasi kalinligi vs zar zor olsada girdin ve mikemmel vucut toparlama icine girincede rahatsiz etmiyor rahat sekilde hareket ediliyor
İsim: S** O**
Tarih: 17 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Çok iyi kalıbı bir beden küçül alabilirsiniz sıkı durması için
İsim: G** T**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: yorumdakinler yuzunden 1 beden buyuk aldim bollasti kendi bedeninizi alin
İsim: A** E**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Cok cok güzelllllllll toparlayıcı ve taş gibi duruyor 60 kg mım s beden aldım
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Bir beden büyük alınabilir
İsim: y** a** ç**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Tam bedeninizi almalısınız. mükemmel bir tayt 🙏
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: çok beğendim indirimde baya düşmüştü hemen kaptım jerfin taytlarını çok seviyorum ben baya zayıfım bacaklarım ince taytın beni dahada inceltip sıkmasını istemediğim için s beden aldım zaten küçücük bir şey içine biraz zor giriyosunuz bilek detaylarına bayıldım
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Normalde S beden giyiyorum, bunun kalıbı dar geldi. S beden xs gibi
İsim: H** A**

Yorum: Urun cok dar bi beden buyuk alinmali
İsim: Sultan F.

Yorum: ürün çok güzel elime çabuk ulaştı gerçekten çok beğendim vücudu tam sarıyo ve rahatsız etmiyor
İsim: f** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Paketlemesi sorunsuz , kargo teslimi yapan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum geç saat olmasına rağmen ürünümü teslim ettiler 🙏🏻ürün kalitesi şahane 👍🏻 firmanın özenli gönderisini ve notu için teşekkür ediyorum🤩
İsim: H** B**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: bayılarak giyiyorum
İsim: R** y**
Tarih: 10 Kasım 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Harika kalıp gibi sımsıkı sarıyo vucut hatlarınızı 1.60 boy 49 kg um xs aldım çok güzel😍
İsim: Meryem K.
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Ben çok beğenerek giyiyorum. Çok güzel toparlıyor
İsim: Ş** b** Ü**
Beden: 25 Nisan 2023

Yorum: Öncelikle çok güzel bir paketleme de geldi. 1.58 / 53 kilo olup small beden giymeme rağmen beni biraz sıktığını ve zor giyildiğini söylemem gerekiyor. Asla bollaşacağını düşünmüyorum ama kumaşı sert, o yüzden yorumlarda bedeninizi alın yazsa da bence bir beden büyük alınması gereken bir ürün
İsim: E** D**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Tüm ürünler muhteşemdi ama rengi ve modeli bir tanesinde yanlış gönderim yapıldığı ıcın bir yıldız kırdım. Umarım satıcı daha dikkatli olur bir dahakıne. Ölçülerime tam oldu. Kolu çok sıkıyor demişler ama bana tam oldu hatta kolumu sıkmadı. 53kg 175 boyum
İsim: a** k**
Tarih: 03 Mart 2022

Yorum: Harika bir tayt, bunun içine nasıl girerim diyordum ama oldu. Oldukça esniyor ve toparlıyor. Alın aldırın
İsim: S** E**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: jerf modelleri güzel
İsim: V** K**
Beden: 10 Aralık 2022

Yorum: Ben de aynısını bordosu vardı. Şimdi de siyahını aldım üstte duruşu şahane☺
İsim: T** N**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: 67 kilo 1.63 boyundayim L beden aldım.darligindan zorla giyiyorum ama sonra ağı düşüyor bu rahatsız edici.kalin ve sert bir kumaşı var
İsim: e** c**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Nike adidas hm oysho hepsinin taytını aldım. Yıllarca kullandım ama jerf gerçekten bunu en iyi yapan. Fiyatları da çok iyi çok güzel sarıyor
İsim: S** B** A**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Çok rahat lacivert rengini de aldım
İsim: A** K**
Beden: 07 Aralık 2022

Yorum: Hoş beğendim 👍
İsim: S** P**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Çok sevdim rahat ve farklı
İsim: f** k**
Tarih: 26 Kasım 2022

Naples Tayt Econyl Siyah Ürüne İlişkin Sorular

Soru: s beden gelirmi
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün Trendyol stokları tükenmiştir. Sevgiler

Soru: en kalın kumaşlı taytiniz hangi model acaba?
Cevap: Merhabalar, Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Ürünlerimiz genel olarak toparlayıcı özelliktedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Bir anda fiyat farkı neden bu kadar oldu
Cevap: Merhabalar, artan genel işletme giderleri ve üretim maliyetlerinden dolayı fiyat politikamızda revize işlemine gidilmiştir. Anlayışınızı rica eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: uzunluğu kac cm acaba
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz esnektir. Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Mankenin üstunde kını de alma şansımız var mı acaba
Cevap: Merhabalar, Naples uzun kol modelimiz satışta olup, mağazamız ürünleri içerisinden inceleyebilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Merhaba, Gela modelde xs giyen biri naples için de xs alabilir mi?
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Merhaba.s ve xs nın boyu kaç cm acaba?
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Merhaba ürünün bilek boyundaki şekiller gerçekten küçük delik şeklinde mi yoksa süs amaçlı mıdır
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün delik şeklinde detayları mevcuttur. Sevgiler.

Soru: Merhaba gela ve pine arasında kalıp farkı var. Peki bu modelle pine modeliyle arasındaki fark nedir ? İkisi de aynı kalıp mı?

Soru: Merhaba, naples ile birebir aynı kumaşı kullandığınız başka bir model varmı fiyatı daha uygun olan bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler 🙏🏻
Cevap: Merhabalar, naples ürünümüz geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim ipliklerden oluşmaktadır. Sevgiler

Soru: merhaba ürünün boy uzunluğu kaç cm? belden bileğe kadar olan kısım
Cevap: Merhabalar, tüm ürünlerimiz toparlayıcı ve esnek yapıya sahiptir. Mankenin ölçü tablosu üzerinden değerlendirmenizi rica ederiz. Mankenin Beden Ölçüleri; Boy: 178 cm Göğüs: 86 cm Bel: 61 cm Kalça: 90 cm Manken üzerindeki ürün S bedendir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İyi akşamlar aylardır siyah delikli jerf taytin Small bedeni yok,ne zaman satışta olacak.
Cevap: Merhabalar, İlgili modelimiz eski sezon olduğu için devamı olmayacaktır. Alternatif modellerimize yönelebilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Merhaba çok dar sıkı bir tayt demişler kararsız kaldım beden konusunda Kendi bedenimi mi alsam bi beden büyüğünü mü alsam esnemiyor demişler yardımcı olur musunuz rica etsem

Naples Tayt Econyl Siyah Ürüne Ait Resimler

Naples Tayt Econyl Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü