Natural Illumination Foundation -medium 30ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Natural Illumination Foundation -medium 30ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Natural Illumination Foundation -medium 30ml Şu Andaki Değeri 516.98 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Hakkında yaklaşık 5494 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Teknik Bilgiler

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Ürününün Satıcısı, Muson Natural Illumination Foundation -medium 30ml ürününü 516.98 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Kullanıcı Yorumları
516.98 Tl ye satışta olan Natural Illumination Foundation -medium 30ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5494 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Tek kelimeyle muhteşemm... Asla yüzde terleme yapmıyor,, sabahtan akşama kadar canlı bir cilt... Açık buğday tenliyim , medium aldım tam oldu... satıcıdan indirim kampanyası istiyoruz :) stoklamam lazım :)
İsim: G** Ö**
Tarih: 05 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MUSON

Yorum: Her indirimde stok yapıyorum resmen
İsim: **** ****
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: Mükemmel bundan sonraki fondötenim belli oldu. Makyaj kursuna gidiyorum dünyaca ünlü markaları kullanıyoruz nars dior mac hepsi aklınıza ne gelirse.. hepsini kullanmış biri olarak bu benim için 1 numara. Kapatıcılığı, kolay dağılması 2 mini pompa bile tüm yüzüme yetiyor çok çok sevdim.. Nişan makyajımda muson da olacak fondotenimiz dünya markalarınDevamını Oku
İsim: H** Y**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel istemem için makyajımı kendim yaptım ve çok tereddüt ederek aldım ama böyle bir şey yok alın aldırın. Buğday tenliyim medium aldım.
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Kasım 2022

Yorum: Tam stok yspmalık indirimi takip etmek gerek😘
İsim: Neşe C.
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: Y** D**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün kullanmaya kıyamıyorum. İndirime girince tekrar stok yapacağım.
İsim: Ş** T**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: fiyatı düşünce ilk stok yapacağım fondöten yüzde hiç ağırlık hissetmiyorsunuz pürüssüz bebek gibi oluyo cilt
İsim: d** k**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Böyle bir fondoten yok süper bayıldım buğday tenliyim medium aldım tam oldu zaten tonları koyu değil alın aldırın 🙏
İsim: Sultan G.
Tarih: 27 Haziran 2021

Yorum: Mükemmel bir ürün bayıldık ablam ben ve kardeşim kullandık aslında hepimizin cilt tonu birbirinden farklı ama açıkçası fondöten çok güzel uyum sağladığını hissettim. Ciltte o kadar güzel durdu ki porselen makyaj etkisi verdi diyebilirim ben çok beğendim. terleme yapınca cildin üstünden baloncuk baloncuk teri atıp akma yapmıyor bir şans verip özel GDevamını Oku
İsim: E** S**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: Düğün makyajımı kendim yaptım ve bu fondoteni kullandım kesinlikle mükemmel her özel günde elimin gideceği tek ürün ❤🔥
İsim: Hilal H.
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: açık buğday tenliyim. Bu rengini alip denedim. Birebir uydu. Ben çok beğendim . İndirimden aldım. Siz de indirimi takip edin. 97 liraya aldım.
İsim: a** z** y**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: buğday ten için ideal numara beğendiğim bir ürün zaten stok yapmalık imdirimdeyken
İsim: T** Ş**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Daha önce almıştım fiyatını görünce stokladım ilk aldığımdan da çok memnundum buğday tenliyim çok beyaz değilim medium aldım ilkinde de medium almıştım renginden kapatıcı özelliğinden her şeyinden memnunum çok başarılı bi fondöten. Paketleme konusunda da çok iyiler kırılmadan hasarsız bi şekilde ürünüm elime ulaştı☺
İsim: T** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Bayıldımm,kumralım medium aldım,çok iyi durdu
Tarih: 06 Eylül 2022

Yorum: Bayıldım çok güzel kapatıcılığı var kesinlikle almalısınız buğday tenliyim cuk oturdu tenime
İsim: C** Ç**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: ben buğday tenliyim medium uyum sağladı tenimle beğendim ben kapaticiligida çok çok iyi
İsim: İ** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Eylül 2022

Yorum: muhteşemmmm stok yapacağım 🙏
İsim: Z** D**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: stok yapiyorum
İsim: B** D**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Musonla düğün günümde tanıştık:) Onca pahalı fondötenlere karşı cildimde sıkıntı çıkarmayan tek fondöten diyebilirim…Kapatıcılığı da gayet yüksek, hiç denememiş olanlar bence şans vermeli ben çok memnunum🫶
İsim: C** G**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Muson kalitesi kesinlikle harşka mutlaka almalısınız kapatıcılığı harika normalde kryolan fondöten kullanırdım gelinlerimde buna şans vermek istedim tek tercihim 3 renginde aldım
İsim: C** Ü**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: İlk defa risk alarak denemeden fondoten aldım. Tek kelime ile müüü kem mellll. Renk uyumu tonu vs gönül rahatlığı ile alınabilir. Buğday tenliyim medium tercih ettim tam oldu. Kadife gibi sağlıklı bir cilt görünümü istiyorsanız kesinlikle tercih edilir.
İsim: M** M**
Tarih: 18 Ağustos 2021

Yorum: Yıllardır kullandığım fondötenim
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün 2.yi almak istiyorum stok girmedi
İsim: S** M** B**
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: Bu nasıl bir fondötendir bayıldımm ipek gibi kapatıcılıgı cok guzel ciltte bütünleşiyo bugday tenliyim m aldım cok guzel oturdu❤👍🏻
İsim: Sebila B.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Gerçekten çok güzel bir fondöten tereddütle almıştım ama ben buğday tenliyim cilt tonumla çok güzel bütünleşti ciltte kalıp gibi durmuyor günlük kullanım için bile ideal olduğunu düşünüyorum 2 pıt yeterli oluyor
İsim: H** K**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel ben medıum aldım
İsim: H** k** K**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: tek kelimeyle mükemmel bir ürün mac ve estelauder la yarışır makyaj yapıyorum genelde özel gün makyajlarinda kullanıyorum ciltle öyle güzel butunlesiyor ki alıp denemeniz gerek yalnız günlük kullanım için bb kremle hafifletip öylede kullanabilirsiniz @seldaezmakeup makyajla ilgilenen arkadaşlar buradan ulaşabilirsiniz
İsim: s** o**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürün memnun kalmayanlar yüze yeterli nem uygulaması yapmıyor bence mat bitişli bir fondöten kalıcılığı da bu yüzden yüksek gerekli şekilde nemlendirilmiş cilde uygulandığında bebek gibi oluyor cildiniz ayrıca kapatıcılığı da çok yüksek gelin makyajlarında bir kurtarıcı 👌🏻
İsim: Gülşah Ç.
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: Ürün çok iyi kapatıyor hemen hemen her fondöteni denemiş olarak en iyisi şuan bu diyebilirim .ben ne çok esmerim ne çok beyaz medium tam oldu .
İsim: A** S**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Benim t kısmım yaglı ama sanırım uygun değil kuru ve karma yazıyor ama ben yine bi sormak istedim
Cevap: Merhaba tüm cilt tiplerine uygundur efendim, kuru ciltlerin öncesinde nemlendirici kullanmasını öneririz sevgiler

Soru: en açık tonu hangisi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Beyaz ve açık buğday tenliyseniz lıght tam buğday tenliyseniz medium esmer tenliyseniz dark rengini tercih edebilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz..

Soru: esmerim ama çok da değil medium alsam çok açık kalır mı ve ciltte kaldıkça sararma kararma yapiyo mu bazı fondotenler ciltte durdukça koyulaşır ya
Cevap: Değerli müşterimiz tam buğday tenliyseniz medıum esmer tenliyseniz dark rengini tercih edebilirsiniz.Kalıcılığı yüksektir sararma ve koyulaşma yapmaz keyifli alışverişler dileriz

Soru: Ürün çok bulaşma yapıyor mu acaba? Kalıcılığı nasıl? Ne çok açık ne esmer tenliyim hangi rengi tercih etmem gerekiyor
Cevap: Merhaba ilk sürünce 5 dakika bulaşma yapar, sonrasında cilde oturur ve yapmaz buğday tenliler medium esmer tenliler Dark rengini tercih edebilir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba en açık ton bu mudur acaba
Cevap: Merhaba En açık tonu 120 light rengidir tükendi , 2 hafta içinde yeniden stokta olacaktır ilginiz için çok teşekkür ederiz

Soru: merhabaaaa light rengini almak istiyorum ama stoklarda yok mu ?
Cevap: Merhaba tükendi martın 2, haftası stokta olacaktır, ilginiz için çok teşekkür ederiz

Soru: buğday tenliyim hangisi gider?
Cevap: Merhaba, Beyaz ve açık buğday tenliyseniz lıght tam buğday tenliyseniz medium esmer tenliyseniz dark rengini tercih edebilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz..

Soru: Maskeye bulaşır mı
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz az da olsa bulaşma yapar,

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba Aras kargo ile gönderim sağlıyoruz, ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ten rengim esmer ama asırı esmer değil dark asırı koyu renk mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Beyaz ve açık buğday tenliyseniz lıght tam buğday tenliyseniz medium esmer tenliyseniz dark rengini tercih edebilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz..

Soru: Merhaba yazın akma yapar mı😊ve sarı mı pembe mi alttonlu
Cevap: Merhaba, akma yapmaz nötrdür sarı ve pembe alt tonuna uyum sağlar, ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: suya terlemeye dayaniklimi
Cevap: Merhaba, tere suya dayanıklıdır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Merhabalar ten olarak esmerim. Ancak yüzümde fondetenin bir tık açık aydınlık görüntü vermesini seviyorum. “ Dark “ ton olarak çok mu koyu gelir emin olamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cevap: Merhaba size dark uygun olur efendim açık olsun isterseniz medium tercih edebilirsiniz

Soru: Sarı alt tonu istiyorum
Cevap: Merhaba nötrdür. Sarı ve pembe alt tonuna uyum sağlar. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Sarı alt tonlu mu
Cevap: Merhaba nötrdür sarı ve pembe alt tonuna uyum sağlamaktadır, ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba hediyye aliyorum sifariş verdim ozenli paketlerseniz mutlu olurum
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Özenli gönderim sağlanmaktadır.

Soru: Light rengi gelir mi
Cevap: Merhaba bu hafta sonuna kadar stoklarimiz güncellenecektir ilginiz için teşekkür ederiz sevgiler

Soru: İyi günler ben fondöten almıştım ama yüzümde geri atıyor sebebi nedir
Cevap: Değerli müşterimiz cildinize makyaj bazı yada nemlendirici kullanım sağlayabilirsiniz sevgiler

Soru: merhaba ben ürününüzden medium olanı aldım tenim buğday rengi ama koyu bğday değil açığa yakın sizce doğru ürün mü
Cevap: Merhaba evet efendim teninize uygun olur medium

Soru: light rengi ne zman gelecek
Cevap: Merhaba en geç bir hafta içinde stoklarımız güncellenecektir, ilginiz için teşekkür ederiz

Natural Illumination Foundation -medium 30ml Ürünün Detaylı Resimleri

Natural Illumination Foundation -medium 30ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü