Naturel Finish Fondöten No 01 Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Aysu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Naturel Finish Fondöten No 01 Satın Alır Mısınız?
Naturel Finish Fondöten No 01 Şu Andaki Fiyatı 179.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Naturel Finish Fondöten No 01 Memnuniyet Oranı Nedir?

Naturel Finish Fondöten No 01 Hakkında yaklaşık 1960 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4 .

Naturel Finish Fondöten No 01 Detaylı Açıklama

Naturel Finish Fondöten No 01 Ürününün Satıcısı, New Well Naturel Finish Fondöten No 01 ürününü 179.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Naturel Finish Fondöten No 01 Hakkında Yapılan Yorumlar
179.0 Tl ye satışta olan Naturel Finish Fondöten No 01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1960 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4

Yorum: Tam istediğim ton porselen gibi dümdüz pütürsüz yapıyor nasılda güzel yaaa bayıldım sivilce izlerim hiç görünmüyor
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEW WELL

Yorum: Yüzümdeki lekeleri ve renk eşitsizliğini güzel kapatıyor . Cildim açık tonlu olmasına rağmen çok hoş bir tonu oluyor. Parlamayi önlüyor, bu yüzden vazgeçilmezim oldu
İsim: F** K**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Toplu sipariş vermiştim bu markanın bütün ürünlerine bayılıyorum 😍 Fondöten gerçekten harika. Yok gibi bir şey 😍 Cilt ile o kadar uyumlu oluyor ki sanki kendi cildiniz muhteşem görünüyor ❤
İsim: Y** Ç**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: o kadar ince bir yapisi var ki bayildim aninda ciltle uyumlaniyor ve kusma yapmıyor cok dogal durdu cildimde.
İsim: s** g**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: kapatıcılıgı muhteşem..yağlı parlak bir görünüm bırakmıyor ve bebek gibi bir cilt görünümü kazandırıyor ... kalitesi muhteşem...
İsim: t** n**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Kapatıcılıgı güzel indirme girince kaçırmak istemedim devamlı kullandığım ürün
İsim: F** M**

Yorum: Çok sorunlu bir cildim var.Hem yağlı hem sivilceli her ürünü kullanamıyorum.Hemen tepki veriyor .Bu fondötenle ne yağlı yağlı bir parlama oldu nede sivilcem arttı çok güzel bir kapatıcılığı var .Sonsuz tavsiyem👍🏻
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: severek kullanıyorum kapatıcılığı çok çok güzel. tenim ile uyumu harika. muhakkak deneyim derim
İsim: B** ç** e**

Yorum: guzel bir urun nemlendirmesi kokusu dokusu cok iyi aşırı kapaticiligi yok ama gunluk kullanima uygun ozel gunler icin hafif duşer bugday tenliyim 01 no aldim
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir kapatici herkese tavsiye ederim indirime girdikçe stokluyorum
İsim: BURCU Ö.
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Ciltteki.durusu kapaticiligi çok güzel.aradigim fondoteni buldum.
İsim: m** r**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: kapatıcılığı çok güzel cildimde ağırlık yapmıyor çok az sürsem bile yetiyor göz altlarımda tobarlanma yapmıyor kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir ürün
İsim: E** ş** a**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Tenime çok güzel uyum sağlıyor mat bitişli olmasını çok sevdim. Kapaticiligi iyi New well kalitesi 👍🏻
İsim: E** Ö**

Yorum: Bayıldım şahane bir fondöten yapısı ince yüzde rahatsızlık bırakmıyor yüzüme güzel oturdu çok sevdim
İsim: A** C**

Yorum: fondöten olarak beğeniyorum pul pul olmuyor ten rengini birebir yakalamışlar tonda çok beğendim tabsiyemdir
İsim: A** N** D**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel aşırı beğendim tavsiye ediyorum herkese alın aldırın 😘
İsim: E** K**

Yorum: Newwelin urunleri harika kapaticiligi süper cildimdeki lekerli aninda kapattı. Ayrica hediye içinde çok teşekkür ederim. Bundan sonra kozmetik markam new well.
İsim: M** M**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Kargo cok hızlıydı tende duruşu çok hoş kokusu, dokusu harika. Parfüm gibi kokuyor mutlaka alin
İsim: M** G**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Satıcı: SOBE KOZMETİK

Yorum: İnce yapılı bir fondöten tam kapatıcılıgı yok doğal bitişli güzel ben beğendim yüzünüzde yok gibi beyaz tenliyim rengi güzel durdu
İsim: N** A**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Buğday tenliyim 1 numara cuk oturdu kapatıcı özelliği yüksek emilimi çok iyi pıtır pıtır kalıntı bırakmıyor kalıcılığı da uzun süre gidiyor gayet başarılı artık farklı bir fondoten kullanmayı düşünmüyorum bunu kullanacağım
İsim: L** D**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: ürünlerime kavuştum hediyeniz içinde çok teşekkür ederim el kremine bayıldım artık başka el kremi kullanmam kokusu dokusu harika çok teşekkürler 🥰
İsim: ö** a**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: indirim de aldım ve zaten kullandığım ürünler şüphesiz alabilirsiniz
İsim: i** a**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: severek kullandığım fondöten çok güzel yapıyor suratımı güzelde kapatıyor bir tane bitirdim bu ikinci siparişim kesinlikle almasiniz güvenli satici

Yorum: Sipariş verdim 1 gün sonra ürünler elimdeydi, teşekkür ediyorum.
İsim: C** D**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Yapı olarak çok efsane kapatıcılogı yüksek seyahat ederken tüm ürünleri hep yanımda gerçekten tereddüt etmeden alabilirsiniz tüm ürünlerini bayılarak kullanıyorum ❤
İsim: E** M**

Yorum: Açık tenliyim çok güzel ve doğal duruyor sürekli kullandığım kurtarıcı ürün .Paketleme sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: E** y**

Yorum: Harıka kapatıcı ve bu kadar doğal görünüm ✋✋bu fıyata kaçmaz ürün ❤❤❤
İsim: R** K**

Yorum: 1 alana 1 bedava kampanyasında aldım ürünü çok kaliteli ve fiyatı çok uygun kokusu o kadar güzel ki fondötenin
İsim: G** D**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Bebek gibi tek ton yapıyor kapatıcılığı baya güzel bende sivilce ve aknede yapmadı bundan sonra sürekli alıcağım bir fondöten 😊
İsim: O** E**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Gerçekten naturel çok doğal duruyor tende kıvamı da güzel çok sevdim
İsim: Z** G**

Naturel Finish Fondöten No 01 Ürüne Dair Sorular

Soru: kaç ml acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 30 ml efendim

Soru: merhbalar en açık tonu kaç numara ben ne esmer nede beyaz tenliyim hangisini almam gerekiyor
Cevap: Merhaba, bu ürün 01 numaradır.

Soru: Açık ve yağlı cilt için uygun mu
Cevap: Merhaba, evet uygundur.

Soru: buğday tenliyim esmere yakın hangisi olur
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 02 numarası uygundur.

Cevap: Merhaba, 30 ml dir.

Soru: merhabalar yüzümde sarı durmasını istemiyorum esmer de değil çok açık tenli de değilim 2 numarası bana sarartir gibi geldi soğuk alt tonluyum hangisini seçmeliyim
Cevap: Merhaba, orta ten için genelde 02 numara tercih edilmektedir.

Soru: mrb esmer tenliyim kaç numara almam gerekiyor acaba
Cevap: Merhabalar; 02 numara tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba orta tenliyim 01 mi yoksa 02 mi tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba, 02 numara uygundur.

Soru: buğday tenlilere cvp bazen 1 bazen 2 demişsiniz esmerede 2 demişsiniz anlamadım stokta ne varsa onumu öneriyorsunuz bence kumral sarı saçlıyım hangisini alayım
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 01 no alabilirsiniz efendim

Soru: kaç milim acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 30 ml dir

Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 30 ml dir

Soru: Çok beyaz tenli değilim esmerde değilim buğday tenliyim 02 uygun olurmu
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 03 numara alabilirsiniz

Soru: Merhabalar sivilcelerimin kapanması için kaç numara alabilirim
Cevap: Merhaba, sivilce kapatmak için Derma fondöten daha uygundur

Soru: kumral esmer arası ten için hangisi uygundur
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 03 numara alabilirsiniz

Soru: Buğday tenliyım kaç numara
Cevap: Merhaba, 02 numara uygundur.

Soru: ml ne kadar acaba birde hangi kargo ile gönderim yapıliyor
Cevap: Merhaba, 30 ml, Trendyol Express ve sürat kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: 01 numara sarı alt tonlu mu? pembe alt tonlu mu?
Cevap: Merhabalar Sarı alt tonudur iyi günler dileriz

Soru: beyaz tenli için hangisi uygundur
Cevap: Merhaba, 01 numara uygundur.

Soru: merhaba efendim, ben bu fondötenden sifariş verdim. Hediye koysanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🌸
Cevap: Merhabalar; hediye gönderimimiz hediye stoklarına bağlı olarak tüm müşterilerimize sırasıyla gönderilmektedir. Hediye stokları olmadığı zamanlarda hediyesiz de gönderim yapılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Kapatıcılıgı orta derecede mi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim

Naturel Finish Fondöten No 01 Detay Resimler

Naturel Finish Fondöten No 01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü