Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 En Ucuzu Nerede Bulunur-

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Güncel Fiyatı 25500.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Ürün Özellikleri

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Ürününün Satıcısı, Hoover Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 ürününü 25500.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Son Yorumlar
25500.0 Tl ye satışta olan Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Harika bir ürün çok rahatsız edici ses yok memnun kaldım
İsim: Ümit K.
Tarih: 21 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Denkel

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba bu üründe havalandırma programı mevcutmu ?
Cevap: Merhaba, ürün özelliklerinde havalandırma programını bulamadık. Fitness bakım, pamuklu bakım, extra bakım ve hassas ve taze bakım gibi bakım ayarlamaları bulunur.

Soru: merhaba , gider tahliye borusuna baglanabiliyor mu yoksa hazneli mi ?
Cevap: merhaba gidere bağlanabilir, bağlamak istemezseniz haznesi vardır efendim oraya biriktirir.

Soru: merhaba spor ayakkabı programı ve Aparatı var mı
Cevap: Merhaba, ayakkabı kurutma aparatını servisinden satın alarak ayakkabılarınızı kurutabilirsiniz.

Soru: servisi nedir
Cevap: merhaba hoover'ın kendi servis noktaları vardır efendim

Soru: gider hortumu baglimi olması gerek yoksa her yere kuruluyordu
Cevap: merhaba gidere bağlanabilir bağlamak istemezseniz hazeneyede biriktirebilir.

Soru: Kondenserini kendi temizleme özelliği var mıdır
Cevap: Merhaba, kondenserini kendi temizleme özelliği yoktur. İyi günler dileriz.

Soru: HooverNdeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi bu ürün var mı?gelirmi almak istiyorum.yardımcı olmak istermisiniz?
Cevap: Merhaba, stokta bulunmuyor. geleceği bilgisi bulunmuyor.

Soru: ayakkabı kurutma rafı var mı?
Cevap: Merhaba, Ayakkabı kurutma rafı mevcut değildir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba Ndeh 10a2tsbe-17 ve Hleh10a2tcex-17 arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, Markadan bilgi alıp tarafınıza bilgi verilecektir. Lütfen soruyu yarın gün içinde tekrar iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, bu üründe nem sensörü bulunuyor mu?
Cevap: Merhaba, yanlış bilgi vermemek adına konu ile ilgili üretici firmadan bilgi alınacaktır. Sorunuzu hafta başında tekrardan iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: İyi akşamlar. 3 yıl mı garantili 10 yıl mı?
Cevap: Merhaba, Garanti süresi 3 yıldır.

Soru: mrb hocam ürün geldikten sonra hemen kullanmayacam kullandığım zaman servisi arasam olurmu birde servis ağı genişmi parça sıkıntısı yaşarmıyyız tşklr
Cevap: Merhaba. Kullanacağız zaman servisi arasınız efendim.

Soru: Hoover Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kuru bu üründen almak istiyorum ne zaman stoğa girer?
Cevap: Merhaba, şu an için stok bilgisi bulunmamaktadır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: devir kaç bin
Cevap: Merhaba, Ürün kurutma makinesidir. Bu yönde bilgi paylaşımı bulunmuyor. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, Tambur malzemesi inox mu (paslanmaz) yoksa galvaniz mi?
Cevap: Merhaba, Galvaniz tamburdur. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, aynı modelde gri renk varmı
Cevap: Maalesef efendim.

Soru: merhaba bu ürün merhaba,Arçelik 8120 PMG ile uyumlu mudur ?Üzerine konulabilir mi ?
Cevap: Merhaba, Ürün kurulumu hoover yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Mevcut makinenin model ve markasını birde bu ürünün model ve markası hoover müşteri hizmetleri ile paylaşarak uygunluk hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba çamaşır makinem farklı bi marka bu ürünü aldığımda üzerine koyabilir miyim yoksa aynı marka mı olması gerek ikisinin
Cevap: Merhaba, farklı markalar üzerine konulabilmektedir.

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 Ürün Görselleri

Ndeh 10a2tsbe-17 10 Kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi NDEH 10A2TSBE-17 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü