NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Ürün Alınmaya Değer Mi-

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Ürün Alınmaya Değer Mi?
NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Şu Anki Değeri 11189.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 791 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Detaylı Bilgi

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Hoover NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi ürününü 11189.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Kullanıcı Geri Bildirimleri
11189.0 Tl ye satışta olan NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
791 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kendimize yaptığımız en büyük iyilik gerçekten. keşke daha öncealsaydım dedirten cinsten sipariş verdikten sonra üç gün içindekullanmaya başadım harika
İsim: H** E**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ankastre Dizayn

Yorum: Evet şimdi gelelim değerlendirmeye teslim çok kısa sürede oldu fakatkurulum için ellerinde aparat yokmuş bir kaç gün onu bekledik bugünkuruldu ve hemen denedim benim kurutma makinesi almamdaki en büyüm etkenkedi tüyü idi tamamen arınmasa da bir parça olsun etki etse kar benimiçin diyerek aldım bugün koltuklarımın sırt yastıkları ve küçükyastıklarınDevamını Oku
İsim: M** Y** Ö**
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: Denkel

Yorum: aldigimimin ertesi günü teslim edildi. 1 gün sonra da servis gelipkurulum yaptı şuan kurutma mi yapıyor. satıcıya tesekkur ederim
İsim: A** E**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Satıcı: Bulpa A.Ş

Yorum: Bence efsane makine
İsim: G** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Electrovitrin

Yorum: Çok güzel bir şekilde teslim edildi teşekkür ederim. Paketlenmesi veteslimatı çok iyi bir şekilde gerçekleşti.
İsim: Ş** K**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Çeyiz için aldım açınca yorumu güncelleyeceğim
İsim: E** A**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Satıcı: GEL AL BEYAZ EŞYA KUZUM DTM

Yorum: Yorumlar üzerine eşime anneler günü için hediye aldım firma yetkilisisağolsun perşembe sipariş verdim cuma ulaştı firma yetkilisi çok iyimarka dedi araştırdığım kadarıyla İtalyan markasıdır servis kurulumuyapınca bakacağız ve olduk a hafif odadan odaya rahat taşınabilir.
İsim: A** T**
Tarih: 27 Nisan 2024
Satıcı: Ankastre Dizayn

Yorum: Güzel paketleme
İsim: F** U**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Ürün hızlı teslim edildi, kurulum bir kaç gün zaman aldı ama gayetkaliteli güzel bir ürün beklediğim verimi alabildim. Emeği geçen herkeseteşekkür ederim.
İsim: Y** K**
Tarih: 12 Mart 2024
Satıcı: TEKÇARŞIM

Yorum: Çok güzel memnun kaldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım
İsim: İ** S**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: kardeşime aldım çok güzel
İsim: M** D**
Tarih: 16 Şubat 2024
Satıcı: madrella

Yorum: Fiyatına göre çok güzel bir makine çok beğendik kargoda teşekkür ederizsağlam geldi :)
İsim: C** K**
Tarih: 06 Şubat 2024
Satıcı: TEKÇARŞIM

Yorum: arkadaşlar sorunsuz geldi denemesini yaptım çok başarılı iyiki dealmışım 🥰🥰🥰
İsim: S** U**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: alın aldırın kendime yaptığım en büyük iylik oldu çok kullanışlı ve çokişimi kolaylaştırdı iyii ki almışım
İsim: D** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ocak 2024
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Kargom sıkıntısız sorunsuz teslim edildi ayrıca kurulum için iki güniçerisinde geldi çok memnun kaldım umarım kullanınca daha da memnunkalırım teşekkür ediyorum 🙏🏻ürünün sıkıntısız ve kurulumun erken gelmesine
İsim: Ceylan K.
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: Kendime doğum günü hediyesi olarak aldım. Teslimat ve kurulum çok çabukgerçekleşti. 15 gündür kullanıyorum. Tek pişmanlığım neden daha öncealmadığım. Kıyafetlerde çekme yıpranma vs olmadı. Dolap kuruluğunda veyumuşacık çıkıyor kıyafetler. Kırışık açması da çok iyi. Abartıldığıgibi bir sesi yok bence.
İsim: C** U**
Tarih: 24 Aralık 2023
Satıcı: AKTEKİN ELEKTRONİK

Yorum: Ürünü aldım çok memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: ürün sorunsuz ulaştı tek sıkıntı siparişi verdik ertesi gün indirim oldubiraz zarar ettik ama ürün gayet iyi kullanmaya başladık umarım sorun yaşatmaz
İsim: M** G**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Çok çok memnunum 2 aydır kullanıyorum
İsim: Pelin T. D.
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: hediye aldık inşallah uzun ömürlü olur ⭐
İsim: S** Y**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Ürün mükemmel tavsiye ederim.Satıcı ilgili ve kargom sorunsuz geldihemen kurulum içinde geldiler.
İsim: O** i**
Tarih: 18 Eylül 2023
Satıcı: Blacc

Yorum: Her eve lazım
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: iyi ki almışım muhteşem muhteşem bir odam elbise Kurutma odası olmuşturesmen kurtuldum
İsim: h** d**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: Uzun arastırmalar sonucu aldım baya memnunuz
İsim: Z** S** P**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: iyikide almışım mükemmel
İsim: N** Ş** K**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: ürün çok güzel ve çok memnun kaldım tavsiye ederim alacak olanlara
İsim: M** Z** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Satıcı: MegaTeknoloji

Yorum: mükemmel bir ürün keşke daha önce alsaymisim. Basit menü ve kullanışlı
İsim: S** E**
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: çeyizim için aldım çok güzel
İsim: Yıldız E.
Tarih: 12 Haziran 2023
Satıcı: Royalmutfak

Yorum: Banyoya kadar bıraktılar sağ olsunlar
İsim: S** Y**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: hızlı geldi teşekkür ediyorum firmaya kullandıktan sonra yorumgüncelleyeceğim arkadaşım aldı memnun ona güvenerek aldım
İsim: E** k**
Tarih: 06 Haziran 2023

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba ısı pompalı mı yoksa nasıl
Cevap: merhaba yoguşmalıdır

Soru: Camasır makınem vestel suankı evımde ust uste koyamam ama ılerıye donuk ust uste koymak ıstersem koyulabılırmı vestel camasır makınesı uzerıne
Cevap: Evet yapabilirsiniz efendim

Soru: bazılarına sadece İstanbul'a gönderim yapıyoruz demişsiniz bazılarına tüm Türkiye gönderim sağlıyoruz demişsiniz alacağım ama kararsız kaldım İstanbul dışındayım
Cevap: Biz sadece İstanbul’a satıyoruz

Soru: merhaba yoğuşmalıyla ısı pompanın arasındaki farkı öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar,Ürün çeşitliliğimiz fazla olduğundan dolayı her ürünün teknik detayına ve kutu içeriğine maalesef sahip değiliz.Ürün hakkında daha sağlıklı ve detaylı bilgi için Hoover Müşteri Hizmetleriyle görüşebilirsiniz.Bilginize,İyi günler.

Soru: Isı pompalı mı bu model acaba
Cevap: Merhaba, kondenserlidir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: kurulum sizemi ait ücreti varmı
Cevap: servisi ücretsiz kuruyor efendim

Soru: merhabalar. ürünü sipariş etmeyi düşünüyorum. hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba horoz lojistik ile çalışıyoruz saygılarımızla

Soru: Teşhür ürün vs değil dimi?
Cevap: Merhaba hayır

Soru: Niğde ye gönderim varmı aceba
Cevap: Yok efendim sadece İstanbul

Soru: Kırışıklık önleyici var mı?
Cevap: Sayın Müşterimiz, Kırışık önleme tuşu mevcuttur. Saygılarımızla DİJİSEPET

Soru: merhaba çamaşır makinesinin üstüne takılacak aparatı içinde mevcutmudur
Cevap: Merhaba Hoover teknik servis ile görüşmelisiniz Saygılarımızla

Soru: Trendyol’dan alışveriş yaptığımızda izmir’e gönderim seçtiğimizde satın alabiliyoruz. Ama siz sadece istanbul gönderimi yaparız diyorsunuz. Nasıl oluyor?
Cevap: Başka mağazadan alabilirsiniz ama biz sadece istanbula satıyoruz

Soru: Ayni urunden 2 adet ayni gunde alinmiyormus. Yarin denesem alabilir miyim ?
Cevap: Merhaba alabilirsiniz saygılarımızla

Soru: merhaba Altus 8 kg çamaşır makinesinin üstüne olur mu kurulum
Cevap: Merhaba efendim, konu hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: İyi akşamlar ankara Polatlı’ya gönderim yapıyormusunuz sepete ekledim alamıyorum
Cevap: Sadece İstanbul’a satıyoruz

Soru: 10 yıl motor garantısı varmı
Cevap: Merhaba 10 yıl motor garantisi bulunmaktadır.

Soru: Merhaba kurutma makinasını sadece İstanbul’a mı gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim sadece İstanbul iline satış yapıyoruz.

Soru: tekrar stoklara girermi?
Cevap: Merhaba güncel stokta yoktur şu an

Soru: Ölçülerini öğrenebilir miyim ?. Kapalı balkonuma koymak istiyorum ama uygun olur mu
Cevap: Merhaba, Genişlik 59 cm, Derinlik 58 cm, Yükseklik 85 cm boyutundadır efendim

Soru: Van çaldırana gönderim sağlıyormusunuz acaba
Cevap: Sadece İstanbul

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi Ürün Görselleri

NDP C10TCBERX-S 10 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Antrasit Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü