NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi En Ucuzu Nerede Bulunur-

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Alınmaya Değer Mi?
NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Şu Anki Satış Fiyatı 19997.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları Nasıl?

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Detaylı Açıklama

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Hoover NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi ürününü 19997.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Kullanıcı Değerlendirmeleri
19997.0 Tl ye satışta olan NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Fevkalede büyük rahatlık. Sessiz, konforlu özellikler, büyük tambur, a+++
İsim: m** e**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: çok çok memnunum.diğer markalarla yarışır özellikleriyle. iyi ki almışım 😊
İsim: Ç** A** Y**
Tarih: 15 Nisan 2023
Satıcı: Denkel

Yorum: Her evde olmalı...
İsim: E** G**
Tarih: 26 Eylül 2024
Satıcı: duru ev aletleri

Yorum: güzel ürün sorunsuz elimize ulaştı
İsim: S** A**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Çok memnunuz. Telefon programından program seçenekleri çok daha fazla.Aynı markanın bulaşık makineside var. App üzerinden çalıştırıyorum.Bitince uyarı gönderiyor. filtre temizliği bakım hatırlatması yapıyor.
İsim: B** T**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: çok memnunum, kaliteli bir ürün maşallah. fabrikası da Eskişehir de imişmükemmel. memlekette ekmek kapısı
İsim: E** U**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: nerdeyse 10 aydır kullanıyorum çok memnunum.gayet güzel kurutuyor nemlibırakmıyor kırışık bırakmıyor karadenizde yaşayan biri olarak günlerceçamaşırın kurumasını bekliyordum iyi ki almışım A sınıfı olmasındanelektrik faturama farkedilir bir etki yapmadı.sesi cok yüksekdeğil.fiyatlar çok hızlı artıyor bu cok üzücu
İsim: değer s.
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: hayatımı kolaytordi
İsim: S** Ş**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: 1 ay once aldim , toplam 9 kez kullandim . Henuz faturaya nasilyansiyacagini gormedim . Kullanimina gelince , benim gibi daha oncekurutma makinasi kullanmadiysaniz , kendinize alacaginiz en guzel hediyediyebilirim . Sese hassasiyeti olanlari rahatsiz edebilir. Benimcamasir odam kapali balkonumda ust katta. Ben sesinden rahatsizolmuyorum . CogunluDevamını Oku
İsim: Derya A.
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: harika bir cihaz
İsim: **** ****
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Sunduğu özellikler bakımından 10 numara, inverter motor A+++ enerjisınıfı olduğu için 10 yada 11 kg olan modellerin yerine bunu tercihettim, zaten 9-10-11 kg da olsa hepsinin kazanı 125 litre yani kazanlaraynı, ancak kapak menteşesi plastik ve uzun kullanımda dikkat edilmezsesıkıntı çıkarabilir. Wifi ile bağlantı ve kullanım da hiç bir sıkıntıçekmeDevamını Oku
İsim: Ü** Y**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Almak için asla düşünmeyin harika bir ürün keşke daha önce alsaydım🫶
İsim: Y** Ş**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: sessiz... ayakkabi aparatli
İsim: C** T**
Tarih: 30 Eylül 2023
Satıcı: BizdeUcuz

Yorum: kesinlikle tavsiyeye ediyorum çok guzel
İsim: **** ****
Tarih: 06 Haziran 2024
Satıcı: Electrovitrin

Yorum: Cok memnunum.Hasasda kullaniyorum 2:05 dk suruo ıslak bırakmıyor cokguzel kurutuyor.Camasirdada kücülme cekme olmadı.Hızli kargo ve servis tesekkurler
İsim: N** K**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: Electrovitrin

Yorum: Kurutma Makinası evet kurutuyor kurutma işininin hakkını veriyor buenerji tüketiminde diğer markaların fiyatları oldukça uçuk. Ancakalacaklar için makinayı yakından görmelerini tavsiye ederim. Kapakmenteşesi ve kilidi PLASTİK .. Alt filtre kapağı emanet gibi çok ince veheran kırılacak bir hali var.
İsim: F** M** H**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: siparis verdikden 2 gun sonra urun elime ulasti.servis olayi cok kötücamasir makinasinin uzerine aparatla kurdular fakat ne ayaklarisabitlediler ne arkaya vida attilar makina sallaniyor. kendi cabamlasabitlemeye calistim.
İsim: s** g**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Kargoya verildiğine ve dağıtıma çıkarıldığına dair hiçbir Haberverilmeden teslimata çıkarıp sonra da niye evde değiliz diye trip atarakgeri götürdüler. Media marlt müşteri hizmetleri de sorunu çözücez diyeoyalarkem makinenin fiyatı 3 bin tl arttı. Bir daha da trendyoldan vemedia markt satıcısından herhangi bir şey satın almayız
İsim: E** Y**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: sakın almayın üründe eksik parça için günlerdir Trendyol ve Media Marktile iletişim kurmaya çalışıyorum ve gelen cevap ürünü iade edin oldugider hortumu için boş cevaplar bukadar sorumsuz firma daha görmedim
İsim: N** O**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Ürünü kurmaya gelen servis ürünün kazanın ağır döndüğünü ayrica çokfazla ses çıkardığini ve kusurlu ürün olduğunu söyledi ve evrak verdi.iade talebi açtik ancak neredeyse 10 gün oldu ne arayan var ne soran varnede konu ile ilgilenen var. trendeyol ve media marketi ilgisizliğindenötürü kutluyorum. Sipariş verecekler iyi düşünsün
İsim: N** O**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Güneş işaretine yani ekstra kuruluğa getirinca tam kuru çıkartıyor.Yoksa hafif nemli oluyor ve asmak gerekiyor. Eğer evinizde 2.4Ghz veşifreli (public olmayan) wi-fi ağı varsa cep telefonunuza Hon isimliyazılımını kurup, telefonun bluetooth'u ile makinaya bağlanıp, makinanınev ağınıza bağlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Yazılımında 42 farklıprogramıDevamını Oku
İsim: E** C** Ö**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Ürünü iki haftadır açamıyoruz servis hizmeti sıfır oyalıyolar gelen yoktavsiye filan asla etmiyorum kesinlikle bu be rezillik aldığım makinayıservis zahmet edip gelmiyor diye açamıyorum bile süs niyetine duruyoryarın da gelicez deyip gelmezlerse iade edicem hemde hemen
İsim: M** T**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Kargo sağlam geldi güvenerek alabilirsiniz👍🏻
İsim: M** G**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: satıcıya teşekkür ederim. ürün hatasız bir şekilde elime ulaştı. ikigünde horoz lojistik ile teslim edildi. hOn uygulaması ile ürünü tuşkombinasyonu yapmadan uygulama üzerinden başlatıp bitiş süresini takipedebiliyoruz. ayrıca bazen 3 saatlik bir program seçsem bile kendisiçamaşırlar kuruduğunda nem sensörü ile bitirebiliyor. makina güzelsessiz çalDevamını Oku
İsim: G** A**
Tarih: 10 Kasım 2023

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: iyi günler 7 kg çamaşır makinamin üstüne olur mu
Cevap: merhabalar efendim, kurulumdan yetkili servis sorumludur dilerseniz görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz, iyi günler dileriz.

Soru: hoover ndeh9a2tcbexs-17 a++ 9 kg ürün ile farkı nedir
Cevap: Merhaba, NDEH9A2TCBEXS-17 ürün özelikleri aşağıda mevcuttur : A++ Enerji Verimlilik Sınıfı, 9 kg kurutma kapasitesi, Isı pompalı kurutma teknolojisi, hOn ( Wi-Fi + Bluetooth) Teknolojisi, Autocare Akıllı Programlama Sistemi, Bakım Programları, AquaVision teknolojisi, Ayakkabı kurutma rafı, Beyaz gövde, Siyah kapak, Ürün Boyutları (GxYxD)(mm): 596x850x585 NDPEH9A3TCBEXMSS ürün özeklileri aşağda mevcuttur : A+++ Enerji Verimlilik Sınıfı, 9 kg kurutma kapasitesi, Isı pompalı kurutma teknolojisi, hOn ( Wi-Fi + Bluetooth) Teknolojisi, Muffle Drum sessiz tambur, Autocare Akıllı Programlama Sistemi, Bakım Programları, AquaVision teknolojisi, Ayakkabı kurutma rafı, Beyaz gövde, Siyah kapak, Ürün Boyutları (GxYxD)(mm): 596x850x585. İki ürün arasında en büyük fark : NDPEH9A3TCBEXMSS Teknolojisi, Muffle Drum sessiz tambur sistemi mevcut diğer üründe bu yok, bu ürün yeni seri diğeri halen üretilen 2023 yılı seridir . İyi günler dileriz, Electrovitrin

Soru: merhaba çelik kazan mı galvaniz mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Teknik departmanımız olmadığından ve ürünler tarafımıza kapalı kutu gönderildiği için konuyla alakalı Müşteri Hizmetlerinden destek almanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: iyi günler 7 kg çamaşır makinamin üstüne olur mu?birde içinden makinamin üstüne monta yaptiricam aparat cikiyor mu
Cevap: Kutu içeriğine askı aparatı dahil değildir, Yetkili servis ile kurulum detaylarını öğrenebilirsizin efendim,

Soru: merhabalar, sitesinde auto care programı bulundugu yazıyor. tam olarak ne anlama geliyor acaba?
Cevap: Merhaba, Auto Care, gelişmiş algoritması sayesinde çamaşırlarınızın dokusu ve yük miktarına göre en uygun kurutma programını otomatik olarak ayarlar. Auto Care, zaman ve enerji verimliliği garanti eder. İyi günler dileriz , Electrovitrin

Soru: vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim peki en son çıkan modeli bu mudur acaba
Cevap: Merhaba Evet en son çıkan modeldir , bizi de erciğe ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. İyi günler dileriz, Electrovitrin

Soru: peki kurulum için servise ücret ödeyeceksiniz?
Cevap: Merhabalar; Kurulum için servis ücretsizdir.İyi günler dileriz ELECTROVİTRİN

Soru: Ayakkabı için aparat gönderiyor musunuz?
Cevap: Kutu içeriğine askı aparatı dahil değildir.

Soru: merhaba iyi çalışmalar. bu ürünün NDPH9 serisiyle ne farkı var acaba, bariz fiyat farkı mevcut.
Cevap: Merhaba, Karşılaştırmak istediğiniz ürünün modelini tam ve bilgi almak istediğiniz konuyu mesajda belirtmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: stoklarda kalmamış, ne zaman gelir, almak istiyorum
Cevap: Merhaba şu an yok

Soru: Hleh10a2tcex-17 modeliyle aradaki fark nedir? Fiyat farkı baya var? Hangisini önerirsiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz; Ürünler ile ilgili detaylara ''ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ'' bölümünden ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza göre karşılaştırma yapabilirsiniz. Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba hoover NDPEH9A3TCBEXMSS kolu modelden tekrar satısa gelirmi tesekkurler
Cevap: Merhaba şu an stokta yok

Soru: Merhaba ütülü çıkarma özelliği var mı ?
Cevap: Merhaba, Kırışıklık önleyici sistem : Evet

Soru: merhaba ürünü gidere bağlayıp kullanmakmi daha iyi yoksa gidere bağlamadanmi
Cevap: Merhaba, kullanıcılarımız genellikle su tankı ile boşaltma yapmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Hocam dış malzemesi nedir
Cevap: merhaba, markadan bu yönde bilgi iletilmemiştir.

Soru: Ürün invertör motora ı sahip
Cevap: Merhaba, Isı Pompalı dır.

Soru: Merhabalar, çamaşırlardaki tüy tozları topluyor mu , bilgilendirir misiniz teşekkürler
Cevap: topluyor edfendım

Soru: Acaba sadece havalandırma özelliği var mı üründe??
Cevap: Havalandırma tuşu yok efendim fakat kısa programa atıp havalandırabilirsiniz

Soru: merabalar bu ürünün neden 10 kg ısı pompalisi yok acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Mediamarkt Mağazamıza gelerek Tüm ürünler butonunu seçebilir ve Kategori-Marka bilgileri girerek bulmak istediğiniz ürünün bilgilerini girebilirsiniz. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: Ürün yıllık kaç kw enerji harcıyor özelliklerde yazmıyor ayrıca kırışık bırakıyor mu ?
Cevap: Merhaba, Yıllık Enerji Tüketimi 194 kWh dir. Kırışıklık önleyici sistem Evet

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürünün Fotoğrafları

NDPEH9A3TCBEXMSS A+++ Enerji Sınıfı 9kg Wi-fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Sude Beyaz Eşya 0 8

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü