NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Alınmaya Değer Mi-

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Tavsiye Eder Misiniz?
NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Güncel Fiyatı 15697.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Hakkında yaklaşık 744 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürünün Detayları

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürününün Satıcısı, Hoover NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi ürününü 15697.0 Tl'den Satılmaktadır.

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları
15697.0 Tl ye satışta olan NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
744 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Harika bir şey kendime yaptığım en büyük iyilik 😊
İsim: Y** K**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Comfor

Yorum: siparişimiz hızlı ve düzgün paketlenmiş halde geldi paketin dışında enufak deforme bile olmamış horoz lojistik temiz çalışmış firma ciddiolduğunu göstermiş teşekkür ediyoruz umarız makinamız da iyi çıkar
İsim: E** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mayıs 2024
Satıcı: Denkel

Yorum: kullanmadan yorum yapmak istemedim 😊iyiki almışım çok memnun kaldım kotprogramında kullanıyorum karışma olayı hiç yok hatta ütülü gibi çıkıyor👍 telefona programı indirdim yorgan kuruttum şimdilik memnunum almakisteyenler hiç düşünmeyin 👍 ben aldikdan sonra indirime girmişolmasından başka sorun yok 😔
İsim: T** Y**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel tşk ederim size de kolay gelsin
İsim: E** B**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten çok işime yaradı. Kedilerim olduğu için tüy sorunumuz büyüktü.Makinanın elime ulaşması 1 haftayı buldu. Mediamarkt kendi aracı vepersoneli ile teslim etti, 2. Kata çıkardılar. Servis kaydıoluşturduktan 1 gün sonra servis arayıp randevu verdi( merkezden oldukçauzak yaşadığım için bu süre de 2 gün oldu). Zaten kurulum dediğimiz fişetakıp maDevamını Oku
İsim: H** E**
Tarih: 30 Mart 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Bu gün kurulum gerçekleşti.performans olarak çok iyi bir işçıkarttı.çamaşırlar kupkuru çıktı.iyiki almışım dedim
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: 5 6 aydır kullanıyorum kesinlikle çok iyi ürün çok memnunum
İsim: U** Ç**
Tarih: 19 Mart 2024
Satıcı: MarkaReyon

Yorum: Mükemmel hızlı teslimat
İsim: Z** Ç** K**
Tarih: 18 Mart 2024
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Kendime yapabileceğim en iyi iyiliği yaptım herkese tavsiye ediyorum vekeşke daha önce alsaymışım diye kendimce söyleniyorum. Alın çamaşırasmaktan ve tozlardan kurtulun gerçekten evin tozu azaldı müthişrahatlık diyorum. 🌷
İsim: D** F**
Tarih: 15 Mart 2024
Satıcı: Blacc

Yorum: İyiki kurutma makinası almışım. Gayet güzel kurutuyor. Programsecenekleri bence yeterli
İsim: z** o**
Tarih: 07 Mart 2024
Satıcı: Electrovitrin

Yorum: ürün sipariş verdim hızlı ve sağlam geldi cokda memnun kaldık ayninmarka bulaşık malinasida aldım güzel menünün tavsiye ederim teşekkürler Trendyol..
İsim: E** K**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Sorunsuz kullanıyoruz memnunuz
İsim: M** Ö**
Tarih: 21 Şubat 2024
Satıcı: İKSAVM

Yorum: çok güzel bir ürün kullanmaya başladım şuan için camasirlarda çekme yapmadi
İsim: F** E**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: çok güzel kurutuyor tercih edebilirsiniz ben çok memnun kaldım
İsim: b** s**
Tarih: 09 Kasım 2023
Satıcı: MegaTeknoloji

Yorum: On numara iyiki almışım
İsim: B** D**
Tarih: 02 Kasım 2023
Satıcı: Blacc

Yorum: Kendime yaptığım en büyük iyilik budur. herkesin bir kurutma makinesiolmalı.bu markayı arkadaşlarım kullanıyolardı ve memnun kalmışlardı.bende çok memnunum . gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
İsim: N** B**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Ürün 3 gün içinde elime ulaştı. Bursa/İnegöl Hoover servisini aradımertesi gün geldiler. Çok ilgililerdi. Tek tek programları anlattılar.Küçülme/çekme kesinlikle kullanıcıyla ilgili dediler. Yüksekprogramlarda sentetikleri atarsanız çekme olur dediler. Şu an ilkçamaşırlarımı yıkadım ve attım. 2 saat sonra 3iplik kumaş sweatlerimkupkuru çıktılar. ÜtDevamını Oku
İsim: M** N** Y** D**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Öncelikle elime çok hızlı ulaştı bu yüzden satıcıya teşekkür ediyorum.Kurulum için 1 hafta bekledim camasir makinesi üstüne koyacağım içinaparati ellerinde yokmuş.2200 tl bilginiz olsun.Cagri merkezi fiyaskofakat kuruluma gelen arkadaş çok ilgili idi.kullandigim kadarıyla çokmemnun kaldım.Muadillerine göre çok başarılı şuana kadar.
İsim: H** A**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: öncelikle ütü olayından gerçek anlamda kurtuldum arada çok gömlek vstarzı ürünler biraz ütü istiyor ama günlük penye vs normal kıyafetlerikurutma işlemi bittikten sonra direk katlıyorum ve ütülü gibi çok rahattabi kurutma bitip uzun süre makinede ürün bekletmemenix gerekiyor onundışında ilk kez kurutma makinesi kullanıyorum ve gerçekten çok büyükkDevamını Oku
İsim: Gonca T.
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Sağlam ve hızlı bir şekilde geldi. Teşekkürler
İsim: BİROL K.
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Ürün hasarsız geldi kurulum hizmeti teslimden bir gün sonra yapıldı hereve lazım bir ürün
İsim: S** S**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: beğendim WiF ve Bluetooth i özelliği olması harika ve gerçektenaçıklamada yazdığı gibi kargo çok hızlıydı bu Horoz Lojastik firması 2günde elime ulaştı taa 5. kata kadar çıkartılar sorunsuz bir şekildeertesi gün servisi geldi bağladı derkene şimdi çok rahatladım çamaşırasmaktan kurtuldum Trendyol firmasına çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız
İsim: C** Ö**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: M** D**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: ürünü biraz kullanıp değerlendirme yapmak istedim. çok kullanışlı vebeklentinin üzerinde çıktı. Kurulum için 2 saat içinde geldiler.
İsim: E** D**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: keşke daha önce alsaydım yani o kadar hayat kurtarıcı gerçekten benimevim küçük ve çocuğum olduğu için artık baya ihtiyaç duyup almıştım amakeşke daha önceden alsaymışım bence diğer markalara çok para vermeyegerek yok bu makina gayet iyi ben indirimdeyken almıştım gerçekten çok memnunum
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mayıs 2023

Yorum: Herkes almalı
İsim: Seda T.
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: ürün sağlam olarak teslim edildi. hızlı teslimat için teşekkür ederim.kaliteli ve güzel. kurutmasi güzel. tavsiye ederim
İsim: N** K**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnunuz aldığımız günden beri kullanıyoruz her çamaşıra göreprogramı var kurutmuyor diyenlere inanmayın çamaşırınıza göre programıseçin kurutuyor
İsim: G** Ş**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Ürün güzel, programlar sade ve anlaşılır. Fethiye’deki yetkili servisçok ilgili ve profesyonel. Teşekkür ederiz.
İsim: Ö** B**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Hayatımı kolaylaştırdı,elim ayağım oldu.1golden köpeğim,8 kedim var veartık tüy problemim yok.Bunca yıldır neden almadım diye hayıflanıpdurdum,herkese şiddetle tavsiye ederim.
İsim: A** C**
Tarih: 04 Mayıs 2023

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Tekirdağ satışı var mıdır
Cevap: merhaba tekçarşım mağazası olarak sadece istanbul içi gönderim vardır , dilerseniz TEKÇARŞI mağazasından sepete eklerseniz tüm illere gönderim vardır efendim.

Soru: merhaba,sivas merkeze gönderim yapıyormusunuz?
Cevap: Merhaba sadece İstanbul

Soru: yıllık enerji tüketimi nedir?
Cevap: Merhaba, Yıllık Enerji Tüketimi 304 kWh

Soru: Harika çok teşekkürler
Cevap: Rica ederiz efendim, hayırlı olsun

Soru: İstanbul dışında satışınız yok mu ?
Cevap: merhaba tekçarşım mağazası olarak sadece istanbul içi gönderim vardır , dilerseniz TEKÇARŞI mağazasından sepete eklerseniz tüm illere gönderim vardır efendim.

Soru: Hooover 10 kg çamaşır makinesinin üzerine kurulum yapılıyor mu
Cevap: Merhaba, Ürün kurulumu hoover yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Mevcut makinenin model ve markasını birde bu ürünün model ve markası hoover müşteri hizmetleri ile paylaşarak uygunluk hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: ısı pompası ile yoğuşmalı arasındaki farklar nelerdir?
Cevap: Isı pompalı yoğuşmalı kurutucular, standart yoğuşmalı kurutuculardan daha düşük bir sıcaklıkta kurutma işlemini yapmaktadırlar. Isı pompalı kurutucular bu nedenle kurutma işlemi sırasında kumaşlara karşı daha nazik davranmaktadır. Kurutma işlemi süresince çok daha az enerji kullanımı yapacaktır

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Horoz lojistik ile sevk edilmektedir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: merhaba Uşak Sivaslı agacbeyli köyüne gonderme şansınız var mi acaba
Cevap: Var efendim

Soru: Gider bağlantısız kullanılabiliyor mu?
Cevap: merhaba, su tankı vardır. gider bağlantısı olmadan da kullanılabilir.

Soru: ürünün yıllık enerji tüketimi nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Teknik departmanımız olmadığından ve ürünler tarafımıza kapalı kutu gönderildiği için konuyla alakalı Müşteri Hizmetlerinden destek almanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: beyazları hangi ayarda kurutmak gerek
Cevap: merhaba, hoover müşyeti hizmetleri ile görüşerek destek alabilirsiniz.

Soru: merhaba, hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz ?
Cevap: Merhaba, Horoz lojistik ile gönderilmektedir. İyi alışverişler.

Soru: genişlik 59 derinlik 57 bu ölçülerin üzerine Hoover 11 kurutma makinesi uyumlu mudur
Cevap: Merhaba, Bunun için aparatlar mevcuttur. Yetkili servisten temin edebilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu ürün ölçüleridir. KG olarak aynı ise sorun olmaz 1 kg fazla ise sorun olmaz, Aparat zaten gerekli dengeyi kurmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: merhaba bu ürüne 10 yıl motor garantisi var mı??
Cevap: merhaba evet

Soru: iyi günler. bazıları yıkaması da çok iyi yazmış. Yıkama özelliği bu cihazda varmı acaba?
Cevap: merhaba bu ürün kurutma makinesidir

Soru: tambur çelik mi ve şuanki alınan ürünlerde 10 yıl motor garantisi mevcut mu
Cevap: Merhaba, Tamburu çelik tir. Garanti süresi 3 yıldır. Ek garanti işlemleri yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Konu hakkında hoover müşteri hizmetleri ile görüşerek destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba nem sensörü var mı?
Cevap: Sayın Müşterimiz, Ürünümüzde ben sensörü mevcuttur.Saygılarımızla DİJİSEPET

Soru: Merhaba 10 kg beko çamaşır makinesinin üstüne kurulur mu
Cevap: Evet olur efendim

Soru: 10 yıl motor garantisi var mı?
Cevap: Merhaba, Garanti süresi 3 yıldır. Ek garanti işlemleri yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Konu hakkında hoover müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürünün Fotoğrafları

NDPH11A2TCBEXS17 11 Kg Wi Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü