Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Satın Alır Mısınız

MelekKehanet

Bilgili
9 Ağu 2023
934
0
0
Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Şu Anki Değeri 299.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Memnuniyet Durumu Nedir?

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Ürün Hakkında Bilgi

Kullanım Kolaylığı🧼♻_x000D_
Kullanıcı dostu bir tasarım! _x000D_
_x000D_

Tüm ağız şekillerine uyum sağlar ve mükemmel şekilde kapatılabilir, kullanım sırasında rahat bir uyum sağlar.Ayrıca kolayca parçalara ayrılarak durulanabilir ve gargara ile dezenfekte edilebilir. >_x000D_
_x000D_
Daha Güçlü Akciğerler _x000D_
Nefesinizin dayanıklılığını artırın ve nefes darlığını azaltın. _x000D_
BodyBrio'nun düzenli kullanımı solunum kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olarak akciğer kapasitesinin ve genel solunum performansının iyileşmesine yol açar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Hareket Halinde 🚶📦_x000D_
BodyBrio'nun kompakt boyutu, gittiğiniz her yere yanınızda taşımayı kolaylaştırır. Bu, nefes egzersizlerini yüzme, koşma, dövüşme ve daha fazlası gibi çeşitli aktivitelere dahil ederek tutarlı solunum eğitimini teşvik edebileceğiniz anlamına gelir. _x000D_
_x000D_
Daha iyi ve güçlü BİLEK , EL , PARMAK istiyorsanız , iş ve spor sırasında bilek ve el ağrıları çekiyorsanız bu ürün tam size göre! _x000D_

Basit kullanımı ile kolay bir şekilde bileğinizi güçlendirebilir ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz ! >_x000D_

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Ürününün Satıcısı, BodyBrio Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) ürününü 299.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Kullanıcı Geri Bildirimleri
299.9 Tl ye satışta olan Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Ürünleri eksiksiz olarak aldım ve görselde göründüğü gibi aynı ürün geldi. Yorumlarda plastik kokusundan bahsediliyor her 2 üründe de plastik kokusu almadım. Teşekkürler
İsim: S** A**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BodyBrio

Yorum: ürün görseldeki gibi geldi
İsim: Z** A**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Ürünüz çok iyi beğendim teşkürler
İsim: V** B**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Kondisyonum artış gösterdi ürün kaliteli ve kullanışlı gönül rahatlığı ile alabilir siniz
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: mükemmel bi ürün ve hızlı geldi
Tarih: 12 Ağustos 2024
Satıcı: Bakmakistersen

Yorum: Hiç bir işe yaramıyor bilek güçlendirci fotoğraf taki gibi gelmiyor çok kötü nefes egzersizide hiç bir işe yaramıyor almayın paranız boşa gider pişman olursunuz
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: bilek güçlendirici gelmedi.
Tarih: 30 Ağustos 2024

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: elinizde siyah varmı
Cevap: Merhaba 1-2 gün içinde siyah renk stoklara gelecektir

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: Verimli kullanımı için: Basitçe nefes almak için ürünü ağzınıza yerleştiriyor, ardından zorluk seviyesini ayarlayıp, ağzınızdan nefes alıp veriyorsunuz. Toplam yarım saat kullanımı setlere bölebilirsiniz. Sabah 2dk kullanıp 5dk ara vererek bunu 5-6 set haline çevirebilir ve her müsait olduğunuzda bir kaç set yapabilirsiniz.

Soru: 11,12 yaş için uygunmudur uygunsa çok sevinirim kardeşime alcamda
Cevap: merhaba 13+ efendim

Soru: 10 yaş erkek çocuk kullanabilir mi
Cevap: Merhaba evet

Soru: Merhabalar bilek güçlediriciden bir tane mi çıkıyor.
Cevap: Evet efendim

Soru: beyazla siyahin arasında bı fark varmi
Cevap: Merhaba aynı renk sadece

Soru: SELQMIN ALEYKÜM KARDEŞİM BEN ALDIM DİPER HESABIMDAN 12 YAŞ ÇOCUĞUM VAR MAÇA GİDİODU ÇOK SEVİNDİ ASTIMI VARDI BİDE BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM O EL ALETİNE BENZİYEN ŞEYİ 12 YAŞINDAKİ ÇOXUĞUM KULLANMAK İSTİYOR KULLANABİLİRMİ KULLANAMASSA KENDİME ALCAMDA
Cevap: Merhaba Kullanabilir

Soru: nasıl kullaniyoruz çocuklarda kulanabilirmi
Cevap: Antrenmanda yarım saat önce 2-3 dakika kullanmanız yeterli olur, 12-13 yaş ve üstü için uygundur

Soru: Çok teşekkür ediyorum 😀
Cevap: rica ederiz iyi günler

Soru: Merhaba dün gece konuşmuştuk 8637229767 beyaz şipariş verdiğimde siyah yollayacağınızı belirt miştiniz size zahmet kodum bu siyah üründen gönderim sağlar mısınız
Cevap: Tamamdır efendim

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) Ürüne Ait Fotoğraflar

Nefes Egzersiz Aleti - Bilek ve Parmak Güçlendirici - 2'li Süper Set - (BEYAZ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü