Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Tavsiye Eder Misiniz?
Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Şimdiki Fiyatı Ile 375.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Hakkında yaklaşık 15446 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Ürün Açıklaması

_x000D_

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Ürününün Satıcısı, Cream Co. Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri ürününü 375.0 Tl'den Satılmaktadır.

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri En Son Yapılan Yorumlar
375.0 Tl ye satışta olan Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15446 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tek kelime ile muhteşem, Işıl Işıl canlı bi cilt istiyorsanız alın aldırın. Bitmek üzere benimki, indirime girdiğinde stok yapacağım.
İsim: T** K**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cream Co.

Yorum: Bayılıyorum kendisine ikinci şişem indirimde bulunca stok yapıcam sabahları özellikle kullanıyorum cam cilt gibi yapıyor
İsim: B** B**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: buldukça stok yapıyorum nemlendiricisiyle beraber. Çok güzel ürün
İsim: N** N** K**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Ürün cildi yumuşacık yapıyor. Cildiniz hafif nemliyken sürdüğünüzde kadife gibi oluyor. İndirimdeyken gözüm kapalı stok yapacağım.
İsim: K** S**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: resmen cildimi parlatti kesinlikle favorim stok yapmamiz gerkiyor guncelleme 2.sisemi stokladim cildimi parlatti
İsim: s** a**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Ben çok sevdim 🥹🥹🥹 tekrar indirime girince stoklayacağım
İsim: M** B**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: cildimi Bebek gibi yaptı nemlendiricisiyle birlikte kullanıyorum ben indirim de stok yapacağım bi ürün artık.
İsim: N** Z**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: cildime çok iyi geldi ,cilt lekelerimde gözle görülür azalma oldu indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: S** U**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Elimde barulab peptit serumu vardı indirime girince bunu da denemek istedim iyi ki almışım yüze verdiği etki çok güzel ben memnun kaldım hiçbir sorun yaratmadı cildime verdiği dolgunluğu hemen hemen diğer serumumla aynı etkisini sevdim umarım herkesin cildine uyum sağlar indirim dönemlerinde yakalayacağım bir ürün oldu teşekkürler 🙏🏼
İsim: P** O**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: @eczaciberika tavsiyesiyle aldım 4-5 sefer kullandım cildimde inanılmaz bi nem, yumuşaklık ve parlaklık gösterdi ben bayıldım ürüne indirime girdikçe stok yapacağım kesinliklee🤩 (karma ve yağlı cilde sahibim)
İsim: Burcu A.
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: cildimi o kadar güzel nemlendiriyor ki aşık oldum resmen ürüne indirime girdikçe stoklayacağım
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Cildim karma, akşam rutinlerimde kullanıyorum. Hem nem vermesi çok iyi hem de aydınlık bir görünüm sağlıyor. Flaş indirimlere girdikçe de stok yapıyorum. Retinol serumumun altına da nem vermesi ve peptit serumu olmasıyla çok iyi ikili oldular.
İsim: F** N** Ç**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: İlk serumum, hassas cildim var. Kullanmaya başladım sevdim ve çevreme de aldım. Saatlik indirmde de yakaladığımda yine aldım. Stok yaptım çünkü sabah akşam sürülüyor. Herşeyin altına da sürülüyor :)
İsim: M** K**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: ürünü nemlendiricisiyle beraber kullanıyorum gerçekten cildi daha güzelleştiriyor aydınlık ve pürüzsüzlük veriyor kesinlikle tavsiye ederim ben indirime girdiğinde çok uyguna almıştım şimdi de sürekli kontrol ediyorum fiyat düşerse stok yapacağım
İsim: M** Ç**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: İndirim yakaladıkça stok yaptığım aşk serum😻
İsim: İ** Y**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Severek kullanıyorum. Cildim hem neme doyuyor hem yumuşacık oluyor.
İsim: I** M** Y**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Muhteşem bi ürün indirimde kesim stok yapıcam cilde parlaklık veren siyah noktalara ve bezelere birebir bi ürün
İsim: M** D**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Cildime çok iyi geldi fiyat düştükçe stok yapacağım😍
İsim: B** B**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Stok yaptığım ilk ürün kendisi. Verdiği etkiye bayılıyorum. Kremi ile birlikte kullanıyorum mükemmel ikili
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir serum. İndirime girdikçe stoklanması gerekilen bir ürün.
İsim: C** Y** Ü**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Nemlendirme oranı harika. İndirime girdikçe stokluyorum.
İsim: M** K**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: çok memnunum, indirimde stok yapacağım 👍🏻
İsim: S** E**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Her sürdüğümde cildimde parlama ve yumuşaklık oluyor.İndirimlerde stokluyorum 🫶🏻
İsim: i** s**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: çok sevdim gayet güzel nemlendiriyor indirim olduğunda stok yapacağım bir ürün
İsim: F** K**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Yapıcı yumuşacık, parlaklık ve canlılık veriyor indirimde tekrar aldım bittikçe stokluyorum
İsim: büşra ö.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Bittikçe stokladığım sevdiğim ürünlerden
İsim: B** P**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Müthiş ötesi bir ürün düzenli kullanım şart stok yapılmalı Işıldıyor cildim resmen bu dördüncü şişem önerilir alın aldırın mükkkk😉😉🤌🏼
İsim: S** O**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Artık indirime girdikçe stoklayacagım efsane yumuşacık yaptı cildimi
İsim: H** s** G**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Sürekli kullandığım ürün stok yapıyorum her indirime girdiğinde ❤
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: her zaman stokladığım bir ürün
İsim: H** g**
Tarih: 30 Mart 2023

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba, ürün emziren anneler için uygun mudur? Retinol bulunur mu içerisinde?
Cevap: Merhaba içerisinde retinol bulunmamakla birlikte doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba güneş kremi sürüp üzerine bu serum üzerine de makyaj yapabilir miyim
Cevap: Merhabalar, Önce serumu kullanmalısınız. Sonrasında güneş kremi ve diğer işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Soru: Makyaj öncesi bb krem altına sürülür mü acaba
Cevap: Merhaba efendim. Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla

Soru: Göz kapağına sürülür mü?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Evet, Hyaluronic Acid & Peptide Serum göz bölgesine uygun formüle edilmiş bir serumdur, kullanabilirsiniz.

Soru: 1-2 gün içerisinde alacağım da ürün tükenmek üzere yazıyor kaç tane kaldı acaba?
Cevap: Merhaba tükenmiştir

Soru: merhabalar emziren anneler kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışarak ürün kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: Emzirme döneminde kullanabilir miyim
Cevap: merhaba, kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba, sabah c vitamini akşam ise glikolik asit ile birlikte niacinamide,%2 arbutin,%1 zine pca içerikli serum kullandığım bir bakım rutinim var. Hyaluronic asit bildiğim kadarıyla her gün kullanılıyor ancak içinde peptit de olduğundan kullanımı konusunda emin olamadım. Ürün kullanımı nasıl olmalı? Sabah rutinime mi akşam rutinime mi eklemeliyim herhangi bir sakıncası olur mu?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Gündüz ve gece rutinlerinde kullanabilirsiniz. Hafif masaj yaparak yüz, göz ve boyun bölgesine uygulayın. 5-10 dakika emilmesini bekleyin. Ardından rutininize devam edebilirsiniz.

Soru: gebeler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışarak ürün kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: Ürünü dışarda mı yoksa buzdolabında mı saklamalıyız
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Oda sıcaklığında direkt güneş ışığından uzakta saklamanızı öneriyoruz.

Soru: Merhaba.Son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhaba 2026 Ekim skt dir

Soru: Merhaba nasıl kullanılmalıdır ıslak cilde mi uygulanıyor
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Günde iki kez Face Cleanser ile cildi temizledikten sonra, yüz ve boyun bölgesine uygulayın ve durulamayın. En iyi sonuçlar için Cream Co. Moisturizer ile devam edebilirsiniz. Hassas ciltler için uygundur. Dilerseniz ıslak dilerseniz kuru cilde uygulayabilirsiniz.

Soru: Merhaba, alerjik cildim sebebiyle makyaj yapmıyorum ama güneş kremi kullanıyorum. Bu ürünü güneş kreminden önce mi uygulamam gerekiyor? Veya üzerine güneş kremi uyguladığımda sorun olur mu?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Kullanabilirsiniz ancak alerjik bir cilde sahip olduğunuzdan sebep dermatolog tavsiyesi almanızı öneriyoruz.

Soru: kuru cilt için uygun mu
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: Merhaba ürün non-komedonojik mi öğrenebilir miyim ?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Evet, non-komedojeniktir.

Soru: merhaba cok kuru bir cildim var ve kurulukta soyuluyor makyaj yapamiyom çok kuru bu acaba iyi gelirm nem.orani yuksekmi acaba memnun kalirmiym cok urun kullandim kuruluguna çağre bulmadim
Cevap: Merhaba Mavi bariyer onarici nemlendirici serum kullanabilirsiniz.Magazamizds cilt tonu esitleyici Aydinlatici yatistirici onarici su bazli nemlendirici yuz kremi var.Urun ikilidir.Mavi olani aksam, pembe olani gunduz kullanabilirsiniz.Sevgiler

Soru: Merhaba :) ürün bende mevcut ama peptid kısmı kafamı karıştırdı yani hyraluronic asit serumu her gün sürülebiliyor bu da her gün kullanıma uygun mu
Cevap: merhabalar evet uygundur.

Soru: Göz altına sürülebilir mi
Cevap: Merhaba efendim, evet yüz ve boyun bölgesi için kullanıma uygundur.

Soru: Emzirme döneminde kullanılır mı ?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Merhabalar, hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışarak ürün kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: merhaba urunu temiz cildime kullandim ilk defa kullaniyorum suratim yaniyor bu normal midir daha sonrasinda sadece nemlendirici kullandim
Cevap: Merhabalar efendim farklı bir reaksiyon aldıysanız kullanmayınız doktorunuza basvurunuz fakat kısa süreli bi durum ise normaldir efendim sağlıklı günler dileriz.

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri Ürüne Ait Resimler

Nemlendirici Canlandırıcı Aydınlatıcı Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit Peptit Serum Tüm Cilt Tipleri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü