Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Alınmaya Değer Mi ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Güncel Fiyatı 359.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Alanlar Memnun Mu?

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Hakkında yaklaşık 5729 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Teknik Bilgiler

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Ürününün Satıcısı, Madetoll Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet ürününü 359.9 Tl'den Satılmaktadır.

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Hakkında Yapılan Yorumlar
359.9 Tl ye satışta olan Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5729 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok memnun kaldığım bi ürün stok yaptım
İsim: E** B**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AC Ahmetcan

Yorum: efsane stok yapinnn
İsim: D** Ö**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: hayatimda kullandigim en iyi nemlendirici kuru cildime bir tek bu krem iyi geliyor stok yapilmali
İsim: A** G**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: bittikçe stok yapıyorum çok iyi sivilce yaralara iyi geliyor
İsim: Tuğba Y.
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: @1peklife önerisiyle aldım. Çok güzel bir nemlendirici. Geceleri kullanıyorum sabah kalkimca cildi yumuşacık yapmis oluyor. Çok beğendim o yüzden indirimde görünce tekrar alıp stokladim. Yanında gönderdiğiniz hediye için de teşekkür ederim. 👍
İsim: kübra ş.
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: sürekli alıp Stok yaptığım bir ürün severek kullanıyorum
İsim: N** T**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: ilk kullanışım değil çok severek kullandığım ürün indirime gitince stok yapıyorum
İsim: Z** G**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: İndirime girdikçe stoklayacağım bir ürün oldu
İsim: n** h**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Kremin kokusu şaka mı bayıldım resmen @1peklife tavsiyesiyle aldım bebek tenim varmış gibi bir hissiyat verdi indirim gelse de stoklasam ayol 🤞🏻🤭💞
İsim: B** S**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: bayılıyorum bu kreme hep stok yapıyorum aşırı iyi bir nemlendirici keşke fiyatı artmasaydi merimonun önerisi tabiki
İsim: Ü** Ö**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: Kadir Ezildi den görüp indirim deyken aldım gece yatmadan sürüyorum sabah kalktığımda cildim yumuşacık oluyor saç serumu hediyeniz için teşekkür ederim kokusu çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir nemlendirici stoklamak için almıştım
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: yine yine @1peklife tavsiyesi hiç şaşırtmaz iyi ki 2 tane almışım tam stoklanmalık her derde deva cica krem ipegim de ipegim iyi ki varsin
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Çokk memnun kaldım çok severek kullanıyorum stok bile yaptım
İsim: B** T**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Resmen deva bulucu sivilceyi sabaha kurutuyor izleri geçiriyor tekrar tekrar stok yapılması gereken ürün
İsim: M** t**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Ürün aşşırı güzel kokuyor yine ve tabikii ipeklife önerisiyle aldımmm onda gördüğüm her seyi alıyorum zaten cildim aşırı düzeldi bebek gibi olduuu 1peklife hesabını mutlaka takip edin🥰🥰
İsim: Y** B**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: O kadar güzel kii vazgeçilmezim oldu stok yapmayı düşünüyorum denemelik 2 tane almıştım. Kokusu çok hoş her gece kullanıyorum yüzümdeki kabuk bağlamış yaraları kısa süre içerisinde tedavi ediyor, sabah uyandığınızda yüzünüz hala yumuşacık oluyor. Satıcıya da ekstradan teşekkür ederim paketlemesi güzeldi içinde yanlış hatırlamıyorsam hediyesi de varDevamını Oku
İsim: S** T**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: benim cildime çok iyi geliyor üçüncü tüpüm de bitti. yüzü yumuşacık yapıyor neme doyuruyor
İsim: E** G**
Tarih: 09 Nisan 2022
Satıcı: DEMSAY

Yorum: Hep stokladığım bir ürün
İsim: S** H**
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Eve aldım ailecek bağımlısı olduk her yara yanık kazada kullanıyoruz çok çabuk geçiriyor ben özellikle yüzüme kullanıyorum ama stoklanmalık bir ürün
İsim: ş** a**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim hemen stokladım
İsim: N** S**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Ürünü kullandığım gibi cildimi yumuşacık yaptı. Kargo özenliydi. Fiyatlar güncellenmeden stok yapacağım. ♡
İsim: M** D**
Tarih: 25 Aralık 2022
Satıcı: tazekrem

Yorum: Her şeye deva stokladim harika bir ürün
İsim: B** M**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: gerçekten yaglilik hissi bırakmadan cildi rahatlatiyo ve besliyo kesinlikle tavsiye ❤ ayrıca hediye de gönderilmiş çok sevindim güzel hissettiriyo 🤗
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum günlük makyaj altına kullanıyorum
İsim: D** B**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Merimeyoda görüp aldım 🫶🏻Yağlandırmayan efsane bir cica krem sıfır yağ gece yatmadan sürüyorum bebek poposu gibi yumuşacık bir ciltle uyanıyorum sabah el kremi olarak da kullanıyorum harika birşey indirimde kaçırmayın rahatsız etmeyen çok güzel bir kokusu var
İsim: Hümeyra Ç.
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Ekim 2023
Satıcı: tazekrem

Yorum: mükemmel ipeklifetan görüp aldım çok iyi geldi bitti bile stoklamıştım tekrar alcam
İsim: Ş** T**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: harikaaa bi ürün cildi yağlandırmadan nemlendiriyor bebek gibi bi kokusu var gece sürüp uyuyorum sabah kalktığımda cilt tonum eşitlenmiş kızarıklık görüntüsü azalmış oluyorr
İsim: A** S**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Her zaman alırım. Bittikçe stok yapıyorum. Kokusu harika. Süper nemlendiriyor.
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: sık sık stokladığım bir ürün oldu teşekkür ederim madetoll
İsim: K** D**
Tarih: 03 Eylül 2024

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Ürüne Dair Sorular

Soru: Kuruluk pullanma vs yok hatta ben tretinoin acnelyse kullanıyorum belki ondandır diye düşündüm ama kaç fidede oldu kullanıyorum hala aynı etki kız kardeşim bile sürdü cildine aynı etkiyi görürmü diye oda cildinde aynı şey olduğunu yani gergin olduğunu söyledi
Cevap: Kullandığınız akne ilacı doğal olarak kuruma yapacaktır. Gün aşırı yerine her akşam kullanabilirsiniz. Dedigimiz gibi Centella asiatica ciltte çalıştığı için gerginlik hissi verebilir

Soru: centella oranı %kaç?
Cevap: Centella oranı % 1 efendim

Soru: İçerik paylaşabilir misiniz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Tam içerik listesini dilerseniz firmanın veb adresinden uzman ekiplerden destek alırsanız daha sağlıklı olur efendim. Sağlıklı günler dileriz

Soru: yüz için bariyer onarıcı olarak kullanılabilir mi acaba
Cevap: merhaba cilt bariyerini güçlendirme özelliği var efendim...

Soru: hangi cilt tipi icin uygundur
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Tüm ciltler için uygundur ama yağlı ve sivilcelenmeye müsait ciltlerde geceleri ince tabaka halinde başlayıp cildinizi alıştırabilirsiniz efendim. Sağlıklı günler dileriz

Soru: İçerisinde alkol var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğindeki ürünler ile etkileşim olacak miktarda ve Cilde zarar vermeyen alkol bulunuyor efendim. Teşekkür ederiz

Soru: içeriğini paylaşır mısınız
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Centella asiatica ile dexpanthenol birleşimidir. Paraben ve kortizon içermez. El yüz ve tüm vücut kullanabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Soru: hangi kargoyla calisiyosunuz
Cevap: merhaba,trendyol ekspres yada aras kargo ile gönderim yapıyoruz efendim

Soru: merhaba cildim aşırı hassas yüzüm çok kuru kullanırsam iyi gelir mi ?
Cevap: merhaba nemlendirici özelliği ile pullanma kurulama olan ciltlerde etkili bir ürün efendim,gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz,teşekkür ederiz...

Soru: bacak batiklarinda siyah noktalarin giderilmesinde yardimci olur mu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Madetoll yada MareQuante fırçamız ile fırçalama yaptıktan sonra bolca madetoll krem sürdükten sonra emilmesini beklerseniz etkisini gösterecektir efendim. Teşekkür ederiz

Soru: Meraba iyi gunler goz altinada surmek olurmu?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Göz çevresinde kuruluk pullanma gibi şikayetlerde kullanabilirsiniz aksi takdirde Göz çevresine tavsiye etmiyoruz efendim. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Hangi kargoya veriyorsunuz
Cevap: Trendyol ekspres yada Aras kargo ile gönderim yapıyoruz efendim

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba trendyol ekspres yada Aras kargo ile gönderim yapıyoruz. Teşekkür ederiz

Soru: eczane ürünümü
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Sağlık Bakanlığı onaylı kozmetik üründür efendim Eczanelerde de bulabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Soru: içerik listesini atabilir misiniz
Cevap: Merhaba, ben Madenaz. Madetoll içeriğinde etkin madde olarak Centella asiatica ve Panthenol bulunur. Kortizon ve paraben içermez. Detaylı içerik listesini firma web adresleri aracılığı ile uzmanlardan isteyebilirsiniz. Umarız yardımcı olabilmişizdir. Sağlıklı günler dileriz, sevgiler.

Soru: Emziren annelerin kullanmasında sakınca var mı?
Cevap: Merhaba, ben Madenaz. Doktorunuzun aksi bir tavsiyesi yok ise kullanabilirsiniz. Emzirme döneminde meme ucu çatlakları için çok sık kullanılan ürünlerden biridir. Eğer bu amaç için kullanacaksanız, emzirmeden önce silmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Sağlıklı günler dileriz,sevgiler.

Soru: emzirme dönemi kullanılır mi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Doktorunuz aksi bir tedavi uygulamıyorsa kullanabilirsiniz efendim. Teşekkür ederiz...

Soru: Makyaj bazı olarak kullanılır mı?
Cevap: Merhaba, ben Madenaz. Madetoll krem, el yüz ve tüm vücut için günlük kullanıma uygundur. Makyaj altı baz olarak kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz, sevgiler.

Soru: ağda sonrası genital bölgeye sürülür mü
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Ağda lazer epilasyon sonrası için nemlendirilmesine yardımcı olur efendim kullanabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Soru: içerik listesini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kısaca bilgilendirmek isteriz Sizi. Centella asiatica extract ve panthenol birleşimidir. Paraben, kortizon ve parafin içermediği için sabah akşam kullanabilirsiniz. El yüz ve tüm vücut. Su bazlıdır yağlılık hissi vermez. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazanmasını ve yatıştırılmasını sağlar.Cildi nemlendirir ve onarılmasına destek olur. Sağlıklı günler dileriz

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet Görseller

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi 30 gr 2 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü