Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 208.6 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Hakkında yaklaşık 2567 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Teknik Bilgiler

_x000D_
Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi_x000D_

Mineralli termal su, aloe vera, salatalık özü ekstratları ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiştir. >_x000D_

Gün içerisinde, cildin nemlenmesini ve beslenmesini sağlar. >_x000D_

Cildin taze ve aydınlık görünümünü geri kazanmasına yardımcı olurken ciltteki kuruluk hissini yatıştırır. >_x000D_

Zengin mineral ve antioksidan içeriği ile cildi korur. >_x000D_

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur. >_x000D_
_x000D_
Kullanımı: _x000D_

Gereken sıklıkta bir kol mesafesinden uygulayın ve aktif içeriklerin cilde nüfuz etmesini bekleyin. >_x000D_

Kurulamayınız ya da silme işlemini yapmayınız. >_x000D_

Bebek ve çocuk kullanımına uygundur . >_x000D_

Durulama veya silme işlemi yapılmaz. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar!_x000D_

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. >_x000D_

Son kullanım tarihi ve parti numarası ambalajın altındadır. >_x000D_

Oda sıcaklığında kuru yerde saklayınız. >_x000D_

Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. >_x000D_

Sadece harici kullanım içindir. >_x000D_
_x000D_
Ingredients/İçindekiler:_x000D_

AQUA(WATER), POLYSORBATE 20, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CUCUMIS SATIVUS(CUCUMBER) EXTRACT, GLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERETH-7, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, PHENOXYETHANOL, POTASIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID >_x000D_

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Ürününün Satıcısı, Licape Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml ürününü 208.6 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Son Yorumlar
208.6 Tl ye satışta olan Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2567 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: @tıpçıdan ınfluenzerolmaz Yağmur Akşahin önerisiyle aldım övdüğü kadar varmış cildimi çok güzel rahatlattı ve nemlendirdi çok beğendim teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Licape

Yorum: cildim neme ihtiyac duyduğunda ve çok gergin olduğunda özellikle kullanıyorum. her akşam kullanmaya özen gösteriyorum 😍 @1peklife tavsiyesi 🌝
İsim: Deniz Ö.
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: @tıpçıdaninfluencerolmaz ın tavsiyesiyle aldım. İyi ki almışım kızarık kuru cildimi yatıştırıyor canlılık nem veriyor
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Licapenin yıkama jelini alırken yanında indirim olarak 1 TL ye aldım. kaçırmak istemedim.
İsim: B** G**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: nemlendirmesi çok yeterli @merimeyo askım sevdiği için hemen aldım
İsim: E** M**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: İndirimde diye almıştım Glikolik Asitle birlikte. Cilt bakım rutinimde kullanmasam da gün içinde yüzüm kuruduğunda ya da havasız hissettiğimde sıkıyorum ferahlık veriyor gayet memnunum
İsim: B** N** Y**
Tarih: 23 Eylül 2023
Satıcı: Happy Center

Yorum: İpek sayesinde keşfettim Aşkkkkk resmen makyaj süngerimi nemlendirmede bile kullanıyorum inanın hiç boşa gidecek birşey değil evde herkese sıkıyorum herkes halinden memnun
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Ciltteki kuruluğumu gideriyor ben severek kullanıyorum 🌸 çokta güzel paketlenmişti
İsim: E** D**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: SUER KİŞİSEL KOZMETİK

Yorum: İndirimden almıştım cok uyguna geldi. Ara ara yuzumu nemlendirmek için cok pratik. Yuksek fiyata almam büyük ihtimalle
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: kizim için aldim.çok memnunuz
İsim: E** E** Y**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: kesinlikle harika bir ürün. her sıktığımda o kadar ferahlatiyor ki cildimin nefes aldığını hissediyorum. makyaj öncesi uyguluyorum genelde. yüzü makyaja hazır hale getiriyor.

Yorum: İkinci ürün 1 tl kampanyasıyla aldım beklentim olmayarak, ama çok sevdim. Nemlendiriciden önce sıkıp üstüne nemlendirici sürünce bebek gibi oluyor.
İsim: E** C**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: YUMUŞ YUMUŞ BİR CİLDE SAHİBİM
İsim: s** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Eylül 2023

Yorum: Arkadaşım sayesinde keşfettim bayıldım resmen her gün kullanıyorum, tekrar tekrar alacağım bir ürün oldu

Yorum: @shoppinghabercii sayfama desteklerinizi bekliyorummm 🥳10 mayısta sipariş verdim 15 inde geldii daha denemedim ama ümitliyim yorumlar güzeldi deneyince güncelleyeceğim daha önce cosmed kullandım aşırı pahalandığı için uygun fiyatlı ürünler arıyordum bu iyi oldu zaten 1 tl fırsatından yararlandım hediyeler için teşekkürler
İsim: Ş** T**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: bu yaz aylarda her yere taşıyorum Gerçekten cildimi yatıştırdı inanılmaz güzel bir ürün
İsim: s** a**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: cildim kuruydu araştırdım bu ürünü aldım kullanıyorum faydalı oldu cildim nemlendirdi yumuşacık oldu devam ediyorum
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Cildimi çok güzel nemlendiriyor ve kuru kalmıyor artık cildimi yumuşacık yaptı

Yorum: güzel indirimde alınır
İsim: E** D**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: ferahlatıcı bı etkiye sahip dolaba koyup kullanmalık indirim döneminde alınır
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Stoklu ürünüm. Çok severek kullanıyorum. Nemlendiricimi cildime daha iyi hapsettiğini düşünüyorum. Cilt bakımıma başlamadan önce kullanıyorum. İnşallah yanlış kullanmıyorumdur. Tavsiye ederim. Bittikçe alacağım
İsim: E** T**
Beden: 22 Kasım 2023

Yorum: Markanın tüm ürünlerinden çok memnunuz bunu da denemek için aldım eminim bu dq çok güzeldir kargolama güzeldi teşekkürler
İsim: S** Ö**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: Stoklu kullanıyorum çok güzel
İsim: H** B**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: iki gündür kullanıyorum yüzümde bir yumuşaklık var eskisi gibi yaglanmiyor yüzüm ikincisi 1 TL kampanyasıyla aldim
İsim: H** B**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Çantamdan asla ayırmadıgım ürün. İki pıs pıs mukemmel bi nemlendirici. Ferahlık hissi. Kesinlikle favorimdir
İsim: A** Ş**

Yorum: indirimden aldım güzel nemlendiriyorrr
İsim: b** y**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Kampanya ile aldım harika bir ürün cildim kuru gün içinde kuru hissettiğimde iki fıs sıkıyorum cildimi çok güzel nemlendiriyor cildim hava alıyor resmen
İsim: L** G**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: indirimdeyken 1 liraya almıştım hayatımda aldığım en iyi verimi aldığım ürün sıktığınız an cildiniz yumuşacık oluyor ve makyaj üstüne de sıkılabilir olduğundan daha da kullanışlı
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: İndirimde sepete eklemiştim, evde hiçbir şey sürmek istemediğimde sıkıyorum. Epey ferahlatıp nemlendiriyor.
İsim: H** N** Y**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: sorunsuz şekilde elime ulaştı. Ciltte ferah güzel bir etki bırakıyor
Beden: 30 Ağustos 2023

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: kullanımı nasıl
Cevap: Merhaba. Gereken sıklıkta bir kol mesafesinden uygulayın ve aktif içeriklerin cilde nüfuz etmesini bekleyin. Kurulamayınız ya da aktif bileşenlerinin nüfuz edilmesini artırmak için silme işlemini yapmayınız. Bebek ve çocuk kullanımına uygundur . Durulama veya silme işlemi yapılmaz. 1 dakika içinde cevaplandı.

Soru: Merhabalar termal su olduğu için gün içerisinde çok sıcak olduğunda da kızarmış yüzümüze uygulayabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar evet efendim gün içerisinde kullanımına uygundur.

Soru: Merhabalar iyi calısmalar , karma cildliler kullanır mı ? Birde Buzdolabında saklanır mı? Son sorum 😁Gunde 2 kez uygun mudur ? Sewgilerr 🌸
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz:) 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında ve kuru yerde saklayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız

Soru: nasıl kullanmalıyım
Cevap: Merhaba efendim Gereken sıklıkta bir kol mesafesinden uygulayın ve aktif içeriklerin cilde nüfuz etmesini bekleyin. Kurulamayınız ya da aktif bileşenlerinin nüfuz edilmesini artırmak için silme işlemini yapmayınız. Bebek ve çocuk kullanımına uygundur . Durulama veya silme işlemi yapılmaz.

Soru: merhaba C vitamini serumu sonrası yüzü yakar mı
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: İçeriği temiz mi
Cevap: Merhaba evet efendim. Sağlıklı günler dileriz

Soru: İçinde nitrojen var mı acaba
Cevap: Merhaba efendim AQUA(WATER), POLYSORBATE 20, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CUCUMIS SATIVUS(CUCUMBER) EXTRACT, GLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERETH-7, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID

Soru: Akneli aktif sivilceli cilde kullanılır mı
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz

Soru: Kullanma süresi açıldıktan sonrada mı 2 yıl
Cevap: Merhaba efendim açılmadan 2 yıl kullanım süresi bulunmaktadır ,açıldıktan sonra 1 yıl içinde tüketilmelidir

Soru: Hyüronik asitle kullanılır mı
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz

Soru: Bana bilgi verin lütfen nasıl bir kullanım öneriyorsunuz makyaj üzerine kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba, ilginiz için öncelikle çok teşekkür ederiz.Yetkili birimden konu hakkında bilgi talep edilmiş olup mesai saatleri içinde yeniden talep açmanızı rica eder size keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Toniklerimi uyguladıktan sonra yüzüme sıksam herhangi bir sorun olur mu?
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: ürünün üzerine hassas ciltliler bile kullanabilir yazmışsınız fakat sıkar sıkmaz yüzüm karıncalanmaya ve yanmaya başladı. Bu nasıl iş? ayrıca bu termal su değil tonik olmuş termal suyun içinde bu kadarr kimyasal bulunmaz. aldığıma kesinlikle pişman oldum
Cevap: Merhaba efendim yanma yapmaz termal su dur

Soru: Foreo bear ile kullanabilir mi, içeriğinde yağ gördüm sanki
Cevap: Merhaba efendim su bazlidir sağlıklı günler

Soru: ne işe yarar
Cevap: merhaba efendim cildinizin nem dengesini sağlar ferahlık veririr

Soru: Hassas yüze uygun mudur
Cevap: Merhaba evet efendim uygundur

Soru: Merhaba bu ürün dolapta saklayıp soğuk kıllanılırmı acaba
Cevap: Merhaba efendim oda sıcaklığında kapalı yerde muhafaza ediniz

Soru: gunese cikmadan sürmede sorun olur mu
Cevap: Merhaba efendim istediğiniz sıklıkta kullanılabilirsiniz

Soru: makyaj yapmadan önce sıka bilir miyim
Cevap: Merhaba evet efendim kullanabilirsiniz sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba Lazer kullanıyorum da E vitamini ve yağ içeriyor mu?
Cevap: Merhaba efendim içermemektedir

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml Fotoğraf Ve Görseller

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Termal Su Spreyi 100ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü