Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Şu Anki Fiyat Aralığı 284.56 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Hakkında yaklaşık 59129 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Ürün Bilgisi

_x000D_

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Ürününün Satıcısı, Cream Co. Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml ürününü 284.56 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
284.56 Tl ye satışta olan Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59129 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: M** t**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cream Co.

Yorum: bittikçe stokluyorum benim en iyi nemlendiricimmm
İsim: M** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Stok yapıyorum cildimi çok güzel nemlendiriyor
İsim: E** Ç**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: cildime çok iyi gelen ve ışıl yapan bir krem.ne zaman sürsem cildin çok güzel yorumları alıyorum.indirimde görünce hemen stokladım
İsim: Z** s** A**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Harika bir nemlendirici yüzümü daha dolgun hissediyorum stok yapacağım sanırım
İsim: K** E**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Hayatınız boyunca cildinize iyilik yapmış olursunuz 1 hafta ara verdim ve ne kadar etkili olduğunu işte o zaman gördüm. Alın aldırın stoklayın
İsim: Necla İ.
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Harika bir nemlendirici, indirime girdikçe stokluyorum
İsim: E** T** D**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Hayatımın nemlendiricisini buldum indirime girdikçe stokluyorum
İsim: S** A**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Severek kullandığım indirime girdikce stokladıgıö bi ürün yüzüme iyi geldi
İsim: C** Ö**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: @nemigiymeli aşkımda gördüm denedim ve tam bir karma cilt nemlendiricisi ben stoklamak adına ikinci kutumu aldım
İsim: M** C**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Bittikçe yenilediğim muhteşem nemlendiricim indirmemde çok güzel fiyata stokladım tekrarrr
İsim: M** B**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Aradığım nemlendiriciyi buldummm indirime girdiğinde stoklanırrrr.
İsim: H** T**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: harika bi nemlendirici indirimde buldukca stoklanir
İsim: B** B**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: O KADAR MUHTEŞEM Kİ hayatımda kullandığım en iyi nemlendirici olabilir karma bi cildim var tüm gün yummmmmuşacık ve yağlanmıyo 3 saatlik bi indirimden almıştım denemek için keşke stok yapsaydım
İsim: A** D**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: harika bir nemlendirici indirime girdikçe stok yapıyorumm
İsim: **** ****
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Yok böyle bir nemlendiriciiiii😍 keşke stoklasaydım diyorum indirim zamanı almıştım 150 tl gibi bir fiyata cildime cok iyi geldi bütin gün bebek gibi yumaşacık okuyor cildim
İsim: S** U**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Harika bir nemlendirici. İndirimde gördükçe stokluyorum.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: cildim asiri kuru ve alerjik, cok fazla sey denedim ama en iyisi buydu. pul pul dokulmeler gitti ilk kullanimdan itibaren. stok yaptim tabii ki
İsim: A** K**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: harika bir nemlendirici guzel indirim yakalarsam stok yapacağım
İsim: G** T**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Mükemmel bir nemlendirici tüm cilt tipleri çok sever stok yapılmalı
İsim: Ş** K**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Sivilceli yer yer komedonlu hassas bir cildim var. Hafif formda kremler kullanmam gerek bu krem tam aradığım. Stok yapılıyorrrr
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: İndirimdeyken stokladım herkesin kullanması gereken bir nemlendirici
İsim: S** p** Y**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Hayatımda gördüğüm en iyi nemlendirici , asla soyulma yapmıyor. Makyaj öncesi de kullanıyorum bebek gibi oluyor makyajım , indirimli aldım deneme amaçlı keşke daha fazla alsaydım. İndirimi bekliyorum stok yapıcam 💕
İsim: S** D** G**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Sürekli indirimde stokluyorum
İsim: S** B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Şubat 2024

Yorum: severek kullandığım bi nemlendirici, indirime girdiğinde stok yapıyorum
İsim: M** K**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Yaz kış bittikçe stokluyorum su bazlı harika bir nemlendirici
İsim: H** D**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: ilk defa kullanıyorum ve cildimi o kadar güzel yaptı ki tekrar tekrar alınıp stok yapılması gereken bir ürün bence cildimi çok güzel nemlendirdi ve 2 aya kadar gidecek bir ürün karma ciltli herkese tavsiye ederim
İsim: H** H**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: indirim oldukça stokladığım bir ürün
İsim: A** H**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel bir nemlendirici stok yapıyorum
İsim: G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Şubat 2024

Yorum: 2. alışım mis gibi nemlendirici bana 2 aydan uzun süre yetiyor. indirimde stok yapılır.
Tarih: 04 Temmuz 2023

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: yağlı ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhabalar evet uygundur

Soru: 12+ uygunmu?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Kullanmaya başlayabilirsiniz ancak 18 yaşının altında en doğrusu dermatolog kontrolünde ürün kullanmanız olacaktır.

Soru: icerik atabilirmisiniz
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Moisturizer İçindekiler: Aqua, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propylene Glycol Dibenzoate, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Sodium PCA, Erythritol, Chondrus Crispus, Panthenol, Butylene Glycol, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Citrate, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Niacinamide, Pisum Sativum Extract, Chamomilla Recutita Extract, Xanthan Gum

Soru: hassas ciltler kullanabilirmi
Cevap: Merhaba,evet hassas ciltlerde kullanabilir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kuru ciltler icin olur mu
Cevap: Merhaba evet efendim kuru ciltler için uygundur.

Soru: merhabalar niacinamide oranı nedir
Cevap: Merhabalar%1 yakın oranda

Soru: Yağlı ciltler için uygun mudur acaba?
Cevap: Merhaba evet uygundur efendim

Soru: Ürünü kullanıp hemen ardından serum kullanabilir miyim
Cevap: 20 dk ara vermenizi tavsiye ediyoruz

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba günde 2 kez yüzü temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Soru: İçindekiler nedir
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Ingredients / İçindekiler: Aqua, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propylene Glycol Dibenzoate, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Sodium PCA, Erythritol, Chondrus Crispus, Panthenol, Butylene Glycol, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Citrate, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Niacinamide, Pisum Sativum Extract, Chamomilla Recutita Extract, Xanthan Gum

Soru: peki ben bu nemlendiriciyi herhangi yüz temizleme Jeli ni kullandıktan sonra kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Evet, kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba. Ürünün bitme tarihi ne zamana kadar?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Ambalajı açılmamış ürünlerin son kullanma tarihi 2027'dir. Açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmesini öneriyoruz.

Soru: Bu ürün goz cevresi iicn uygun mudur
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Göz bölgesine kullanmanız bir sorun oluşturmaz ancak göz çevresine özel formüle edilmiş bir ürün olmadığı için önermiyoruz. Moisturizer yerine göz için özel olarak formüle edilmiş ürünleri kullanabilirsiniz. Hyaluronic Acid & Peptide Serum ürünümüz göz çevresine kullanıma uygundur.

Soru: Yağlı ciltler için uygunmudur
Cevap: Merhaba, Uygundur kullanabilirsiniz.

Soru: kuru bir cilde sahibim kullanmamda sıkıntı varmı?
Cevap: Merhabalar cildiniz icin uygundur

Soru: Merhabalar kolay gelsin benim ciltim leke,akne ve kuru hangi ürünü kullanmalıyım.
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Dermatoloğunuza danışmanızı öneriyoruz.

Soru: El için kullanımı uygun mu
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüz için formüle edilmiştir ancak kullanabilirsiniz.

Soru: Azelaik asitin üstüne sürsem bi sıkıntı olur mu?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba,ürünü 11-12 yaş da kullana bilir mi?
Cevap: Merhabalar ürünün kullanımı için 18 yaş ve üzerini tavsiye ediyoruz efendim

Soru: Merhaba bende ürünlerinizden hem bu nemlendirici, hemde cilt tonu eşitleyen pembe kablı hyaluronic asid, turuncu tonik, yüz temizleyici makyaj temizleme, turuncu c vitamini ürünleriniz var ben en iyi verim için nasıl kullanmalıyım çok cilt problemim yok sadece daha aydınlık ve temiz olmasını istiyorum
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Haftada 2 gece ile başlayarak cildinizi Cream Co. Face Cleanser ile temizledikten sonra göz bölgesi hariç tüm yüz ve boyun bölgenize Daily Toner uygulayın, göz bölgesinden kaçının. Eğer daha sık kullanmak istiyorsanız bölgesel de uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası durulamayın ve bir sonraki bakım adımına geçmeden 5-10 dakika emilmesini bekleyin. Günde iki kez Face Cleanser ile cildi temizledikten sonra hafif masaj yaparak yüz, göz ve boyun bölgesine Hyaluronic Acid & Peptide Serum, emilmesini bekledikten sonra yüz ve boyun bölgesine SOS Serum uygulayın. En iyi sonuçlar için rutininize Cream Co. Moisturizer ile devam etmenizi öneriyoruz. Cildi yormamak için Daily Toner ile SOS Serum farklı rutinlerde kullanmanızı öneriyoruz.

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml Ürünün Fotoğrafları

Nemlendirici Yüz Kremi Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Su Bazlı Tüm Cilt Tipleri Moisturizer 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü