NETA ÖZEL GÜVENLİK

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
NETA ÖZEL GÜVENLİK Hakkında Tüm Bilgiler
GÜVENLİK HİZMETLERİ
alarm kurulumu montajı, gözetim hizmeti, gözetim işleri, hırsızlık önleme, kapı görevlisi hizmetleri, konser gözetimi, koruma hizmetleri, özel gözetim, özel koruma, silahlı gözetim, 24 saat sürekli gözetim, danışma ve güvenlik servisleri, güvenlikle ilgili etkinlikler ve servisler

Firmamız, güvenlik konusunda gerek devlet ve gerekse özel sektörde 5188 sayılı kanun kapsamında, özel güvenlik faaliyet izin belgesi ile kurulmuştur.

Güvenlik işini mevcut kalite sistemleri içerisinde yürüten firmamız aşağıda yazılı güvenlik faaliyetlerini yerine getirmek üzere hizmet vermektedir;
Fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşlar, bankalar, plaza, site ve özel konutlar, çeşitli depolar, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim ve öğretim kurumları, turizm tesisleri, şantiye ve inşaat alanları, iş yerleri, sanayi tesisleri, şahıs yakın koruma, konser, toplantı, seminer ve açılış organizasyonları.

Neta Özel Güvenlik ve Güvenlik Eğitim Hizmetleri sizlere her türlü güvenlik hizmetini vermekten kıvanç duyacaktır.

+902165722990

NETA ÖZEL GÜVENLİK adresi nerede?
NETA ÖZEL GÜVENLİK adresi: KAYIŞDAĞI CAD. CENGİZHAN SOK. NO:4 KOZA APT. D:6 K. BAKKALKÖY MAH. İSTANBUL / KADIKÖY
NETA ÖZEL GÜVENLİK İletişim Bilgileri:
+902165722990

Adres: KAYIŞDAĞI CAD. CENGİZHAN SOK. NO:4 KOZA APT. D:6 K. BAKKALKÖY MAH. İSTANBUL / KADIKÖY
NETA ÖZEL GÜVENLİK Telefon: +902165722990

NETA ÖZEL GÜVENLİK online alışveriş imkanı sunuyor mu?
NETA ÖZEL GÜVENLİK online alışveriş imkanı sunmuyor.

NETA ÖZEL GÜVENLİK Telefon Numarası Kaçtır?
Telefon Numarası: +902165722990

NETA ÖZEL GÜVENLİK Hizmet Kategorileri:
NETA ÖZEL GÜVENLİK, KAYIŞDAĞI CAD. CENGİZHAN SOK. NO:4 KOZA APT. D:6 K. BAKKALKÖY MAH. İSTANBUL / KADIKÖY bölgesinde güvenlik sistemi hizmetleri vermektedir.

NETA ÖZEL GÜVENLİK hakkında verilen bilgiler, hizmetler ve çalışma saatleri konusunda detaylı bir perspektif sunmaktadır. Olası güncellemeler için NETA ÖZEL GÜVENLİK resmi iletişim kanallarını takip etmeyi unutmayın.
NETA ÖZEL GÜVENLİK hakkında yanlış veya eksik bilgi mevcutsa site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü