New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Güncel Satış Fiyatı 349.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Alanlar Memnun Mu?

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Hakkında yaklaşık 235 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Detaylı Açıklama

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Ürününün Satıcısı, Defacto New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP ürününü 349.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Ürünü Kullananların Görüşleri
349.99 Tl ye satışta olan New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
235 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel fakat bi beden küçük tercih edilmeli
İsim: P** A**
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: DeFacto

Yorum: bir beden kucuk alin
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: bedeni çok büyük geldi m istememe rağmen kesinlikle iki beden küçük isteyin
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Eşime aldım çok beğendi
İsim: Y** E** E**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Cox boyuk geldi.Ogluma sifaris etmisdim L beden amma 2 Xl razmere oldu.
İsim: G** A**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Babama aldim kalibi biraz buyuk ama kaliteli bir urun bir beden kucuk alin
İsim: F** G**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: ürün L yazıyor ama xl büyük
İsim: O** Ö**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Tam bedeni almama rağmen çok uzun geldi tavsiye etmem açıkçası
İsim: M** S**
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Sevgilime aldım çok güzel kumaşı felan
İsim: m** d**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Azerbaycandan sifariş verdim. Yalnış ürün göndərildi. Biz düyməli sifariş vermişdik polo yaka gəldi. Rica edirəm ya doğru ürün göndərin yada paramı iade edin
İsim: e** t**
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: YUEM SHOP

Yorum: kalite olarak guzeldi
İsim: g** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ağustos 2024

Yorum: kaliteli bir tişört değil normal bedeni büyük oldu bir beden küçük söylemenizi tavsiye ederim
İsim: A** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: m sifaris etdim xl gibi duruyo cok büyük
İsim: L** D**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Tam istediğim beden geldi L ve güzel oldu.
İsim: Z** Ş**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: 3 adet aldim Fp ürünü
İsim: Z** E**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: güzel kumaşı alınabilir
İsim: m** M** u**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel kendim için aldım rahat
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: ıyıdı,qardaşım M geyınır,boş qaldı oversize,els,tam razmerınızı alın,bır razmer yeke almaq ehtiyac yoxdur
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel ama biraz iç gösteriyor ben kendi bedenimden 1 beden büyük aldım çok bol oldu ama siz kendi bedeninizi alin zaten kendisi oversize
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: gayet hoş kargo hızlıydı
İsim: Ş** Y**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: güzel urun
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Bir beden balaca alın. bedeni bilindirir. maykasiz geyinmek olmaz. ümumi yaxşıdi xosum geldi. 1.81 boy, 86 kq çəki. L aldim tam oldu .
İsim: I** E**

Yorum: her rengini aldim cok güzel.kendi bedeninizi ala bilirsiniz
İsim: Ocaqverdiyeva G.

Yorum: Kaliteli amma kalibi çok bùyùk
İsim: M** A**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Beklendiğinden daha fazla bol gelir
İsim: R** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: kalıbı biraz büyük geldi ama kumaşını çok beğendim okul için almıştım bir daha ki sene giyer Allah ın izniyle
İsim: Ş** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: DeFacto ürünleri mükemmeldir herzamn olduğu gibi çok iyi ama bir beden küçük alınması gerek
İsim: E** k**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel kalıp olarak çok büyük bir beden küçük tercih edilebilir
İsim: F** E**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: ürün biraz fazla uzun (dizime kadar neredeyse) boyum 156 45 kilo civarindayim xs bile büyük gibi durdu ama onun disinda guzel alinir
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: super
Tarih: 23 Mayıs 2024

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kızlarda giyebilir mi
Cevap: Merhaba, ürün kategorisi erkektir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İç gösterir mi
Cevap: Merhabalar, açık renkli ürünlerde iç gösterebilme durumu gözlenebilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar, açık renkli ürünlerde iç gösterebilme durumu gözlenebilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: nerden geliyor
Cevap: Merhaba, ürün normal kalıptır, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, ürün iç gösteriyormu ?

Soru: hangi kargola geliyor
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kızlarda giyebiliyomu
Cevap: Merhaba, ürün erkek ürünüdür, tercihinize göre değerlendirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: S ve M beden boy ve en uzunluğu nedir
Cevap: Merhaba, M beden en 55 cm, boy 74 cm, S beden en 52 cm, boy 72 cm dir . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kalıbı nasıl? Oversize mi? Ya normal kalıpmı?
Cevap: Merhaba, ürün normal kalıptır, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kollar dar kesim mi acaba ?

Soru: s beden ölçülerini alabilir miyim
Cevap: Merhaba, 72 cm Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mankenin üzerindeki kaç beden?
Cevap: Merhabalar, manken bedeni ürün açıklamalarında yazmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba hangi kargo firmasıyla gönderim sağlıyorsunuz

Soru: Yıkanınca çekme falan yapar mı
Cevap: Merhabalar, Ürünle ilgili sorun yaşamamanız için iç kısmında dikili olan yıkama talimatına uygun olarak temizlemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ÜRÜN RELAX FIT OLDUĞU HALDE NEDEN REGULAR YAZIYOR?
Cevap: Merhaba, ürün regular kalıptır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Selam 2xl ve ya 3xl stoklara ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: M ve L bedenin en ve uzunluk olculerini soylermisiniz
Cevap: Merhaba, l/ boy 76 cm/ en 58 cm /m en 55 cm boy 74 cm.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Xl Beden Ölçülerini Alabilir Miyiz
Cevap: Merhaba, xl en 61 cm boy 78 cm . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba.XS -En/boy kaç cm?
Cevap: Merhaba, boy 71 cm en 49 cm. Keyifli alışverişler dileriz.

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP Detay Resimler

New Regular Fit Kısa Kollu Polo Tişört C1293AX24SP En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü