Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml En Ucuzu Nerede Bulunur

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Şimdiki Fiyatı Ile 250.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Hakkında yaklaşık 3402 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Ürün Bilgisi

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml ürününü 250.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Son Yorumlar
250.0 Tl ye satışta olan Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3402 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Düzenli kullanımda fayda sağlıyor gözeneklerimin küçüldüğünü farkettim. Fiyatı düştüğünde stoklanabilir.
İsim: **** ****
Tarih: 12 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MaruDerm

Yorum: Bundan önce rev*lation niacinamide serumunu kullanıyordum ancak bir arkadaşım bunu önerdi hem fiyat olarak uygun hem de kaliteli diye gerçekten haklıymış. 4 al 3 öde kampanyasından aldım çok güzel bir ürün akşam rutinimde haftada 2 veya 3 defa kullanacak şekilde yer alıyor. Asla çabuk da bitmiyor. Cilt tonu eşitsizlikleri ve lekelerime çok iyi geldDevamını Oku
İsim: A** B**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Düzenli kullanıyorum ve tek kelime ile harika bir serum,cildim pırıl pırıl parlamaya yenilenmeye başladı,mutlaka tavsiye ediyorum
İsim: I** Y**
Tarih: 01 Eylül 2022

Yorum: Cildimin nefes aldığını hissediyorum iyi ki yorumları okumuş guvenmisim. teşekkür ederim. ilk indirimde stok yapacağım.
İsim: K** M**
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: o kadar markalı pahalı serum kullandım açık ara maruderm en iyisi diyebilirm.küçük sivilceleri hemen söndürdü. sabah parlak canlı bir ciltle uyandım.stoklanması gereken bir ürün
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim bir kutu bitmek üzere tekrar alırım. Cilde içten gelen bi parlaklık veriyor
İsim: z** y**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Bu serum okadar zengin bir ürün ki, cildim görüntü olarak daha kalite kazandı içerisindeki asitler cilt için çok güçlü bu marka bnm için bir numara oldu
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Çok güzel bakım yapıyor cildimi aydınlattı ışıl ışıl bir görüntü veriyor canlılık kazandırıyor,ben çok beğendim tavsiye ederim mutlaka deneyin pişman olmazsınız.💯👌
İsim: A** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: cildinizin en iyi bakım serumu olabilir ✅ içeriği çok zengin cildime cok iyi geldi yumuşacık bir etki birakiyor

Yorum: Kullandığım en güzel serum. Marudermin tüm serumlarını kullanıyorum ve hepsinden de oldukça memnunum. En güzel yanı ise erken sonuç veriyor olmaları. Bu serum 1 hafta içinde cilt tonumda inanılmaz bir duruluk ve renk eşitliği yarattı, resmen cildimin rengini hem açtı hem de aydınlattı. Teşekkürler Maruderm..
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: niacinamide içeren ürünler cildime çok iyi geliyor içeriğide temiz olunca denemek istedim çok memnunum 2. Ürün 1 tl kampanyası ile aldım çok daha uyguna çok güzel ürünler deneme fırsatı buldum
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: Yapısı çok güzel yapış yapış kalmıyor hemen emiliyor. Bu yazı çok rahat geçirdim bu serumla. Cildim yağ kusmadı ve leke oluşmadı. favorim artık stoklicam
İsim: B** S**

Yorum: Muhteşem bir ürün, düzenli olarak satın alıyorum. Diğer içeriklerle de güzel çalışıyor. İndirimde stoklayın bu fiyata bu ürün kaçmaz.
İsim: E** I** K**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Paketleme çok iyiydi, sağ salim geldi teşekkürler. İndirimde çok uyguna aldım. Bu fiyata bu kadar temiz içerikli ürün bulmak imkansız arkadaşlar
İsim: İ** Ş**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Bayilarak kullanıyorum bitecek diye korkar oldum stok yaptım gercektem cildime cok iyi geldi
İsim: M** K**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Bir süredir kullanıyorum gayet memnunum Renk eşitsizliği için kullanmaya başladım düzenli kullanımda etkisini gösteren bir ürün mutlaka denemelisiniz
İsim: G** Ç**

Yorum: lekelerimi açtı c vitamini ile kombin yaptım. harika sonuç tavsiye ederim alınmalı.
İsim: M** Y**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: 4 şişe bitirdim rutinimden asla çıkarmıyorum her gece temizlenmiş cildime uyguluyorum cildim sabaha aydınlık oluyor ve regli sivilcelerime de tampon şeklinde uyguluyorum sabahına sönmüş oluyorlar o kadar iyi bir serum ki muhteşem bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Cilt tipim karma t bölgem yağlı aynı şekilde cildimdeki yağ salgılanması daha dengDevamını Oku
İsim: E** K**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: hassas cildime niacinamide cok iyi geliyor, guzel paketleme, hizli kargoya verildi 2.si 1 tl kampanyasindan aldim
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: Cildimde buraktığı etkiye bayıldım hızlı kargo ve iyi paketlenme için teşekkür ediyorum fiyatına göre çok iyi bir serum tavsiye ederim
İsim: S** D**

Yorum: 3 ürünü indirimli 186 TL’ye aldım. Cildimle uyumu güzel oldu akşam rutinimde kullanıyorum kuru cildime iritasyon yapmadı
İsim: Rukiye Ş.
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: severek kullandığım bir ürün cildim yumuşacık oldu çamlık verdi sabah akşam kullanıyorum tavsiye ederim
İsim: l** g**
Tarih: 03 Eylül 2022

Yorum: Harika bir ürün.Kokusu ve dokusu oldukça iyi. Cildimi nemlendirdi. Herkese tavsiye ediyorum.
İsim: Fatmanur Ö.

Yorum: İki haftadır düzenli kullanıyorum ve cildimde gözle görünür iyileşme var
İsim: G** P**

Yorum: Cildim kuru ve hassas olduğu için herşeyi kullanamıyorum bu markanın ürünleri çok kaliteli ilk kullanımda bile cildim neme doydu teşekkürler
İsim: A** Y**

Yorum: Tavsiye üzerine aldım. İçinde Niasinamid var. Ve bu cilde en iyi gelen bileşen. İlk kullanımda cildimde parlaklık yarattı. Çok sevdim.
İsim: Y** D**

Yorum: paketleme sağlamdı annem için aldım severek kullanıyor stok yapıyor
İsim: S** D**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: yorumlara bakarak aldim çok ta iyi yapmışım cildim aydınlık ve parlak görünüyor..
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: gercekten ise yariyor uc haftalik kullanimda bile cildim parladi etrafimdakiler fark etti kesinlikke tavsiye
Tarih: 09 Ağustos 2022

Yorum: Ürün sorunsuz elime ulaştı. Paketlemesi gayet güzeldi. Cildimin ihtiyaç duyduğu bir serum. Faydasını ilk kullanımda görebildim. Sürekli kullanıyorum.

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Merak Edilenler Neler?

Soru: Haftada kaç gün kullanılmalıdır
Cevap: Merhaba günlük kullanıma uygundur Saygılarımızla

Soru: Hangi ilden gönderim yapılır
Cevap: Merhaba, İstanbul’dan gönderim yapılmaktadır

Soru: hamileler kullanbilirmi
Cevap: Merhaba. Üründe retinol ve kafein bulunmamaktadır. Ve ürünümüz temiz içeriklidir. Doktorunuza da danışarak kullanabilirsiniz

Soru: niacinamid asit oranı fazla mıdir ilk defa kullanicam
Cevap: Merhaba, %10 oranındadır

Soru: merhaba 20 yaşındayım kuru ve hassas ciltliyim bunu ve gri olanı kullansam erken mi olur yoksa
Cevap: Merhabalar, kullanmanızda bir sakınca yoktur

Soru: Yüzüm çok aşırı yağlı. Kullanırsam faydasını görür müyüm
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Niacinamide serumumuzu öneririz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Hyaluronik serum ve c vitamini serum ve azealik serum kullanıyorum şu anda. Bunlarla birlikte ürününüzü kullanabilirmym.
Cevap: Merhaba. Bir rutinde en fazla iki serum tavsiye ediyoruz. Sabahları c vitamini + hyaluronic, akşamları azelaic + niacinamide kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba akneye eğilimli cildim var ürün akneye sebep olur mu
Cevap: Merhabalar, ürün kaynaklı akne problemi olmaz hayır

Soru: su ve yağ bazlı temizleyiciyi kullandikran sonra bha tonik kullanip mor siseli leke ve beyazlatici serumunuzu ve bu serumu aynı anda kullanabilirmiyim biri emdikten sonra öbürünü sürsem olurmu bu niacinamidi sadece akşam kullanmayı dusunuyorum çok bi sivilcem yok sadece bir iki tane cenemde ve alnimda var kusturma yapmasini istemiyorum
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim birlikte kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba serumu nasıl kullanmalıyım
Cevap: Niacinamide serumunuzu, toniklemeden sonra ancak nemlendirmeden önce kullanmalısınız...

Soru: AHA-BHA serumla birlikte kullansak sorun olurmu
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Etki olarak c vitaminli serumdan farkları neler acaba?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. C vitamini ürünümüz cildi aydınlatır, nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Dış etkenlere ve yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardımcı olur. Bu ürünümüz ise cilt yağını dengelemeye yardımcı olur. Cildin pürüzsüz ve eşitlenmiş cilt tonu görünümü kazanmasına yardımcı olur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ben niacinemed ve anti leke karşıtı serum ve aha tonik aldım nasıl kullanmalıyım
Cevap: Merhabalar naicianmide serum sabah leke serumu akşam kullanılır. Tonik sabah akşam kullanılabilir 10 dakika sonra yıkayabilirsiniz

Soru: Merhaba, gözenek sıkılaştırıcı set ( tonik, serum) kullanıyorum bunun yanında bu serumun kullanımı nasıl olmalıdır? Tonik ile beraber kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar evet kullanabilirsiniz. Tonigi 10 dakika sonra yikamanizi oneririz

Soru: Merhabalar 🌸 Deri altı sivilce ve komedon tedavisi için hangi serumu kullanmalıyım?
Cevap: Azelaik asit, ve niacinamide onerilir

Soru: Merhaba maru nun mavi olan kolajen serumu ile birlikte kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, efendim tüm ürünlerimiz ile kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba retinol serum ile birlikte almayı düşünüyorum ikisini de aynı gece yatmadan sürebilir miyim
Cevap: Merhabalar evet surebilirsiniz

Soru: merhabalar içerik bilgisi alabilir miyim?
Cevap: Aciklamalar kisminda mevcuttur

Soru: Ürünü sürdükten sonra güneşe çıkmak sorun olur mu yüzümdeyken
Cevap: Merhaba efendim; Konu hakkında bilgi sahşbi değiliz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: yeni başlayanlar için asit oranı uygun mudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek orandır. Cildiniz alışıksa kullanabilirsiniz. Yoksa leke serumumuzla başlanmalıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml Ürün Görselleri

Niacinamide %10 + Hyalüronik Asit + Panthenol Cilt Bakım Serumu 30 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü