NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Tavsiye Eder Misiniz ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Alınmaya Değer Mi?
NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Şimdiki Fiyatı Ile 1376.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Ürün Tanıtımı

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Ürününün Satıcısı, Lumberjack NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet ürününü 1376.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Ürünü Kullananların Görüşleri
1376.0 Tl ye satışta olan NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Mükemmel rahatlıkla tüm yaz giyebileceğiniz bir sandalet, tam kalıp alabilirsiniz
İsim: G** A** O**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: Lumberjack

Yorum: Aradığım spor ayakkabı rahatlığını bu sandalette çok şükür buldum . Fiyatı biraz pahalı ama rahatlık için değer inşallah kalitesi de iyidir . Çabuk deforme olmaz.
İsim: i** Ç**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: FLO

Yorum: Tam kalip,içi yumuşacık, çık rahat ,sorunsuz teslimat yapıldı zamanında
İsim: **** ****
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: İnstreet

Yorum: Çok rahat sadece biraz sıkıyor lastik kısmı genişleme yapar diye düşünüyorum rengi de çok güzel içi yumuşacık
İsim: M** K**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Tabanı çok rahat günlük kullanıma uygun
İsim: H** A**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Ben çok beğendim aşırı rahat ve güzel rengi var🌹
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli duruyor ve çok güzel paketlenmiş. Bedeni uymadığı için üzülerek iade edeceğim
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:41

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba ürünün topuk payı kaç cm
Cevap: Değerli müşterimiz, alışverişlerinizde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünün topuk boyu tahmini 4 cm'dir. Bilginize sunar, Saygılarımızla.

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet Ürünün Fotoğrafları

NILLA 4FX Pudra Kadın Spor Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü