Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Alanlar Memnun Mu ?

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Mevcut Fiyatı 240.0 Tl'den Satılmaktadır.

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Hakkında yaklaşık 3944 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Ürün Detayları

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Ürününün Satıcısı, ZİSHU Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml ürününü 240.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
240.0 Tl ye satışta olan Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3944 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: sonunda kavuştum yağlarıma öyle kolay olmadı bildirimleri açtım alarmlarımı açtım ve kavuştum.paketi açarken mis gibi kokusu geliyor ilk kullanımda ferahlığını hissediyorsunuz çok hafif bir yanma hissi oluyor ama geçiyor vazgeçilmezim olacağa benziyor çok teşekkür ederim Zişan hanıma bizi kavuşturduğu için nioli yağlarımıza 🥰
İsim: B** İ**
Tarih: 03 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ZİSHUBEAUTY

Yorum: Kargo paketini açarken çok güzel bir koku yayılmaya başladı, şişe kırık geldi zannettim ama sapa sağlam gelmiş paketlemesi gayet güzeldi ayrıca kokusuna bayıldım teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Ürünü yeni kullanmaya başladım hemüz iyi yada kötü bişiy söyleyemem fakat ferahlatan bi yapısı var sosyal medyadan da çok takip etiyorum seviyorum sizi hediyeniz için ayrı teşekkür ederim kullandım sanki yüzümün rengi i eşitlendi maskeyi çok sevdim maskenin devamını alacağım iyiki varsın zişuu:)
İsim: E** S**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Anneme ve kendime aldım aşırı memnun kaldık kaşıntı , idrarda yanma hissi hepsi geçti bu muhteşem %100 saf nioli yağını alın aldırın ❤❤
İsim: Solmaz A.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Nioliyi zishudan öğrendim kendisinin üretmesini dert gözle bekledim ve stokladım. Kokusunu kargo poşetini açmadan bile alabiliyordum. Her şeye çok iyi geliyor resmen mucize.. İyiki zishu ❤
İsim: B** N** O**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Kargoyu açmadan bile kokusu geliyor zaten mükemmel gerçekten enfeksiyon koku ne varsa çok iyi geldi indirime girerse stok yapmayı düşünüyorum kesinlikle bir şans verilmesi bir ürün 👏
İsim: M** B**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: Ürün elime hızlı ulaştı. İlk defa deneyeceğim İnstgramda takip edip güvendiğim için ürünlere bir şans verdim. Ayrıca siparişlerime ek hediye olarak aloe vera kremi eklemişler. Teşekkür ederim. Kullandıkça yorumumu güncelleyeceğim. Bir sonraki sparişim saç şampuanı ve yağı olacak gibi duruyor😇 Güncelleme: aloe vera kremi hediye olduğu için burdanDevamını Oku
İsim: R** G**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Kokusu muhteşem insana ferahlık hissi veriyor kargoyu açmadan bile buram buram kokuyordu.İşlevi ise mükemmel ötesi hiç geçmeyen akıntımı 1 günde kesti zişhu yu instagramdan severek takip ediyorum ilk stoklara yetişemesemde bunda almayı başardım çok mutluyum♥Tekrar geldiğinde stok yapmak istiyorum 😊
İsim: Emine D.
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Paketlemesi güzel geldi elime sapasağlam ulaştı hediye maske için teşekkür ederim zishuu ❤ maskeyi yengem denemek istedi ve bu çok kaliteli maske diyerek övdü siyah noktalarını bile çıkarmış mecbur ondan da alıcam dhdjhb nioli yağını akıntım için almıştım ilk defa günlük pedsiz bu kadar uzun süre durdum normalde günce üç günlük ped değiştirirdim aDevamını Oku
İsim: E** A**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Ürünü biraz kullanıp yorum yapmak istedim sipariş ettiğimde ciddi idrar yolu enfeksiyonum vardı ilaçların geçirmediği agriyi sancıyı sadece iki günde geçirdi.Ayrıca regl agrisi içinde etkili olduğunu okumuştum yorumlarda ben normalde hastanelik olan bir insanım yarım saat içinde regl agrimi da geçirdi sok oldum müthiş bir ürün kesinlikle alınıp stoDevamını Oku
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Nioli yağını zishuyla tanıdım 2 tane stok yapabildim sonra hemen tükendi. Ürüne gelirsek gerçekten çok faydasını gördüm akıntı ve kokudan şikayetçiydim düzenli kullanımda kesinlikle etkisini gördüm paketi açmadan kokusu geliyor sağlam ve hızlı geldi. Sana hayranlıkla bakıyorum yolun bahtın açık olsun bu yaşta dolu dolusun hayatlarımıza dokunup bizeDevamını Oku
İsim: A** N** C**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Bu ürün bi harika stoklamalik idrar yolu enfeksiyonlarina son ilkte inanmamstm denemek amaçlı almstm kokusu da güzel suan indirimlerde stokluyoz teşekkür ederim zisan hanım emeğinize sağlık
İsim: M** A**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Zishu sana guvenicegimi biliyordum ilk defa denedim çok etkili hele hediye olarak gönderdiğin maske mükemmel onasil koku yiyesi geliyo 😄 cildim çok güzel oldu ilk kullanilmada öyle oluyosa gerisini düşünemiyorum İyiki Varsın bundan sonra devmli müşterinim🥰
İsim: E** D**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: idrar yolu enfeksiyonuna birebir ayrıca sulandırarak cildime kullandığımda ferahlık hissi veriyor iyi ki almışım
İsim: E** M**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Kargoyu daha açmadan buram buram kokusu geliyordu. Saf olduğu çok belliydi. Özellikle bu damlalık çok iyi olmuş fazla dökülme ihtimali kalmıyor. Güzel olacağını bildiğim için stok yaptım hemen. Gözüm kapalı güveniyorum zishu sana.🤍
İsim: A** N** K**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Zishu seni Instagram dan da uzun süredir takip ediyorum. Reklamını yaptığın diğer markanın niolisini kayınvalideme aldım kendisi gençliğinden beri teşhisi konulamayan kadınsal bir hastalıkla mücadele ediyor ayda 1,2 kere bu hastalık nüksediyor o gün hiç yataktan kalkamıyor kendisi. Ama nioliyi aldığımdan beri bir daha hiç olmadı mucize gibi bişeyDevamını Oku
İsim: E** A**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: 4 lü alımda adetin 66 küsüre geliyor oluşu çok iyi umarım hemen fiyatları iki katı artmaz düzenli kullanimda fayda göreceğimi umuyorum bebeğiniz de hayırlı olsun insAllah
İsim: Ö** k**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: bu resmen mucizevi bir şey zişuuuu sen harikasınnn kaşıntı mantar akıntı sıcaklarda oluşan kızarıklıklar kabarcıklar hiçbir şeyden eser kalmadı çok iyi hissediyorum kendimi. iyiki almışım stokliycam
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: nioliyi seninle tanıdık elimde olmasına rağmen hemen aldım stokladım. ama dibinde kalan niolileri pompaya nasıl dolduracam diye kullanmadan düşünmeye başladım. başka hiç bir şüphem yok zişhu kalitesi ❤
İsim: E** O**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: harika mucizevi bir ürün zishumm iyi ki varsın akıntıya kaşıntıya birebir her seferinde stok yapıcam vazgeçilmez bir ürün olmalı bir kadın için..
İsim: İ** S**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Bittikçe stoklu aldığım bi ürün. Adetimi düzene soltu resmen harika
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Uzun süredir enfeksiyonum vardı ve içten tedavinin yanında bir de nioliyi kullandım. Gerçekten bu kadar kısa sürede etki edeceğini tahmin etmezdim. Sanki naneli gibi bir ferahlık veriyor başta. Sonra gerçekten çok rahatlatıyor. Alacak olanlara şifa olsun İNŞAALLAHH. Her üründe olduğu gibi bu ürününde de kaliteyi konuşturmuşsunuz ellerinize sağlık❤
İsim: E** K**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: indirimdeyken stoklanmasi gerekn bir ürün
İsim: ş** y**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: ürün yeni geldi. Hemen kullanmaya başladım. Çok fazla akıntım vardı çok rahatsızdim bu durumdan. 2 kere uygulamama rağmen bugün gün içinde hiç olmadı. İnanamıyorum. Herkese anlatıyorum. zishu sen Muhteşemsin. stoklamaya devamkeee. vazgeçilmezim olduuuu
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Her kadının çantasında bulunması gereken bir yag
İsim: F** D**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: harika bir ürün daha ilk kullanımda faydasını gördüm hediyem içinde ayrıca tskler bayıldım kremine de hem miss kokuyor ve pamuk yaptı tenimi Kübra pelvan tavsiyesiyle aldım ama zishu da takip ediyorum zaten helal olsun her bir kuruşu gercekten emeğine sağlık canım 👏🥰😘
İsim: e** e**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: ürun sorunsuz elime ulaştı deyince yorumumu gunclleyecegim.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kesinlikle herkes kullanmalı idrar yollarında enfeksiyon için aldım çok memnum teşekkür ederim 🫶🏻
İsim: r** k**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Çok bekledik sonunda kavuştuk. Rabbim bol kazançlar nasip etsin inşallah 🤲🏻🌷buram buram nioli kokuyo kutular paketleme çok özenli teşekkür ederim
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: 2 gün kullanımda işe yaradığını farkettim gerçekten harika bir ürün hediye için de çok teşekkür ederim ☺
İsim: Feyzanur G. P.
Tarih: 26 Ekim 2023

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Merak Edilenler

Soru: genital bölgedeki sivilcelere iyi gelir mi nasıl kullanmalıyım
Cevap: Genital bölge akıntı koku kaşıntı için , el ve ayaktaki mantar için kullanabilirsiniz efendim.Genital bölge için her gün düzenli olarak temiz iç çamaşırına bir damla nioli damlatarak kullanabilirsiniz efendim

Soru: merhabalar 4 yaşındaki kizima nasıl kullanmalıyım?
Cevap: Her gün temiz iç çamaşırına 1 damla damlatın efendim

Soru: Özel bölge mantar enfeksiyon koku için nasıl kullanılır
Cevap: Her gün düzenli olarak temiz iç çamaşırına bir damla nioli damlatarak kullanabilirsiniz efendim.

Soru: genital bölgedeki et parçası/ et beni için iyi gelir mi? Direkt üzerine sürmek mı yoksa çamaşıra damlatmak mı gerekli bu durumda?
Cevap: Çamaşıra damlatmanızı tavsiye ederiz efendim

Soru: Merhaba akıntı kokusu için almak isityorm ama iç camasırı ortasınamı dökmemiz gerekli
Cevap: Uçucu bir yağ zaten efendim farketmez.

Soru: Merhaba bende idrar yolu ve regl düzensizliği ağrısı için almak istiyorum benim adımda zişan ve kızım elizan
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim

Soru: genital yanmalara iyi gelir mi
Cevap: Enfeksiyon kaynaklı bir sorunsa iyi gelir efendim

Soru: 4 yaş çocuğumun ayak tırnaklarında sararma ve kalınlaşma için kullanabilirmiyim
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim

Soru: 1 yaş altı kullanımı nedir
Cevap: Doktorunuza Danışmanızı Tavsiye Ediyoruz Efendim

Soru: merhaba bebekler ve çocuklar için 1 bar. seyrelterek demişsiniz o şekilde faydası olacak mi
Cevap: Evet efendim

Soru: Zişan hanım 4 al 3 öde yapmışsınız uçucu bir yağ olduğu için hemen kullanmayacağımız haliyle almış olsak uçma vs yapar mı açılmamış şişelerde
Cevap: Açılmamış şişelerde bir problem olmaz efendim

Soru: ürün hakkında kullanım ve nelere iyi geldiğini öğrenebilir miyim
Cevap: merhaba efendim ürün bilgileri kısmında detaylı kullanım şekli yer almaktadır

Soru: gebelikte kullanılır mı
Cevap: doktorunuza danışıp kullanmanızı tavsiye ederiz

Soru: Hamileyken kullanılır mı
Cevap: Evet efendim

Soru: Seyreltilmiş ürün mü
Cevap: Hayır efendim

Soru: merhaba hangi kargo firması ile calisiyorsunuz
Cevap: Trednyol Expres

Soru: Günde ne kadar kullanmalıyız bi sınırı var mı acaba bir de adet döneminde de kullanabilir miyiz
Cevap: Adet döneminde kullanılabilirsiniz . Sorunlarınız gidene kadar kullanabilirsiniz

Soru: merhaba adet düzensizliğine iyi gelirmi
Cevap: Evet efendim kullanabilirsiniz

Soru: Ayak mantarı için nasıl kullanılmalıdır
Cevap: Sorunlu bölge üzerine bir damla damlatmanız yeterli

Soru: Çok terleme problemim var bunun için denemek istiyorum ama yan etki olarak koltuk altında kıllanma yapar mı
Cevap: hormonlarınıza bağlı efendim

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml Detaylı Resimler

Nioli Yağı - %100 Saf Analizli 10 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü