Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Alanlar Memnun Mu ?

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 449.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Hakkında yaklaşık .

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Açıklama Ve Özellikler

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Ürününün Satıcısı, Esra Ezmeci Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) ürününü 449.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Son Yorumlar
449.0 Tl ye satışta olan Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Gerçekten işe yarıyor On numara herkes alsın
İsim: Hülya Ş.
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ekim 2023
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: ürün muhteşemmmm ilk kullanmada etkisini gösterdi. Stok yapmak için indirim bekleyeceğim, inş indirime girer.
İsim: D** S**
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: yeni başladım kullanmaya ama memnun kaldım. birkaç adet alıp stok yapacağım
İsim: Aslıhan Ö. M.
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mayıs 2023

Yorum: ürün çok ıyı yıllardır kabusum olan enfeksiyon akıntım son buldu çok teşekkür ederim esra hanım Stok yaptım ındırıme gırınce tekrar alıcam
İsim: **** ****
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: 1 haftadır düzenli kullanıyorum. Değişime ben bile şok oldum. cidden harika bir ürün. her evde her kadının elinde olması şart. ilk 2 gün regl dönemi olmamasına rağmen 2 kere temizlenme yaşadım ve sonrasında bitti çok düzenli hale geldi
İsim: B** A**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: mükemmel bir yağ koku hiç kalmadi akınti azaldi annemle kullaniyoruz kesinlikle alin
İsim: H** N** Y**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: tek kelime ile mükemmel ürün bayildim indirim oldukça stoklanasi bir ürün. teşekkürler Esra Ezmeci
İsim: A** N**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Çok memnun kaldım stok yapacağım bir ürün
İsim: Kevser K.
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: mukemmel bi ürün devamli alip stok yapacagim
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: 2 gün de enfeksiyonum geçti koku akıntı yanma kalmadı mis gibi oldu. stok yapıcam kesinlikle alın.
İsim: Dilek Y.
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: Adı mucize olmalı kesinlikle. 6 aydır geçmeyen mantar kaşıntı sorunum düzeliyor sanırım. İki gündür kullanıyorum ilk kullandıgım andan itibaren faydasını gördüm inanılmaz iyi geldi bundan sonra bırakmam stoklama yapacagım
İsim: c** y**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: mükemmel tekrar tekrar stokluyorum
İsim: M** Ş**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: İlk kullanımda bile etkili.Stok yapacağım bi ürün.
İsim: S** K**
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: Ürüne bayıldım başım ağırlıyordu geldiği gibi bileğime sürüp koklamamak birlikte baş ağrım hafifledi kesinlikle aşım aldırınnnn stok yapın n
İsim: Fatma B.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: kullanmadan yorum yapmak istemediğim için 11 gündür kullanıyorum süper bi ürün alın aldırın stok yapın yıllardır geçmeyen kasintim geçti çok şükür kaç kere doktora gittiğim halde çok sagol teşekkür ederiz
İsim: Ç** b**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Bu arkadaşa 10 100 1000 puan. İlk kullanımda bile çok etkili olduğunu görüp hemen stok yaptım. Sıkılaşma kreminin aksine, çok başarılı
İsim: E** E**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Efsane indirime girdikçe stoklamak gerekir tereddütsüz alın aldırın 🙏🏻🙏🏻
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Esra Ezmeci önerisiyle aldım. Teslimat hızlı ve guzel paketlenmis.2 sisem bitti.ürünü indirimdeyken stokladım.Genital akıntı ve kötü kokuya iyi geliyor.Gunde 2 3 defa iç camasirima bikac damla damlatıyorum missss valla gayet memnunum.
İsim: b** b**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: müthiş harika bir ürün indirime girdikçe stokluyorum
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: Sürekli kullandığım indirime girdikçe stokladigim
İsim: E** Z**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim stok yapacağım
İsim: S** K**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: Stok yapın diyenlerden değilim. Ürünü 2 Ağustosta aldım en başlarda bir sonuç göremediğim için bırakmıştım. Ancak 10 gündür düzenli kullanıyorum ve bu kadar hızlı bir şekilde sonuç vereceğini tahmin etmemiştim. Hayatımı düzene soktu resmen müthiş bir ürün. Kokuyu ve akıntıyı kesinlikle azaltıyor şans vermelisiniz.
İsim: D** E**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Ürün tamda söylendiği gibi etkili. İndirimde kesinlikle tekrar alicam. stokliyacagim
İsim: T** T**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Esra ezmeci farkı kullanıyorum aldım memnunum
İsim: H** K**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: kesinlikle stok yapacam efsane bı ürün❤
İsim: F** E**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: kesinlikle işe yarıyor alın hatta stoklayın
İsim: aylin a.
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Açar açmaz kokusunu aldim. Kokusu da çok hoş. Kullandım ve etkisini ilk kullanımda bile gördüm. Stok yapacağım bir ürün. Ürün hemen elime ulaştı.
İsim: G** T**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: kokusu naneli gibi ferah bir kokusu var. henüz kullanamadım ama stok yapacağım ürünlerden bir tanesi. teşekkürler.
İsim: Z** I**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli kullanacağım bir ürün bir ayı geçti hala çok var 6-7 ay rahatlıkla yeter iyiki almışım akıntıdan eser kalmadı stok yapacağım kesinlikle
İsim: Betül Y.
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Bittikçe aldığım Bi ürün severek kullanıyorum. Koku kalmıyor
İsim: E** H**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim , saf nioli yağıdır. Baş ağrısı,migren,diş ağrısı, kulak ağrısı,kas ve eklem ağrılarında kullanılabilir. Aynı zamanda Genital bölge enfeksiyonlarinin önlenmesi, cinsel saglik, hijyen, kötü kokularin giderilmesi, genital bölgenin dogal haline dönüsünü destekler iç çamaşırınıza veya pedinize 1 damla damlatabilirsiniz. Hamilelerin kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Evlenmemiş bekâr kız kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz 🌸

Soru: hangi kargoyla anlaşmanız var acaba
Cevap: Merhaba efendim, Mng Kargo firmasıyla gönderim sağlamaktayız. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz 🌸

Soru: Bu ürün ne için kullanılır
Cevap: Merhaba efendim , saf nioli yağıdır. Genel kullaıma uygundur.Genital bölge enfeksiyonlarinin önlenmesi, cinsel saglik, hijyen, kötü kokularin giderilmesi, genital bölgenin dogal haline dönüsünü destekler iç çamaşırınıza veya pedinize 1 damla damlatabilirsiniz. Hamilelerin kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Haftada hər gün yapmak olurmu?
Cevap: Merhabalar efendim, Kullanıma yönelik tüm endişelerinizi ve bilgileri lütfen uzman hekiminize veya eczacınıza danışarak tüketiniz. Maalesef biz prosedürümüz gereği kullanıma yönelik bir yönlendirme de bulunamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz 🌸

Soru: nasıl kullanmamızı tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba efendim , saf nioli yağıdır. Genital bölge enfeksiyonlarinin önlenmesi, cinsel saglik, hijyen, kötü kokularin giderilmesi, genital bölgenin dogal haline dönüsünü destekler iç çamaşırınıza veya pedinize 1 damla damlatabilirsiniz. Hamilelerin kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba 21 yaşında bekar kullanabilir mi sakıncası Olur mu
Cevap: Merhaba efendim kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: iç çamaşıra damlatmak için hamileler kullanabilir mi? 🙏
Cevap: evet efendim kullanılabilir.

Soru: Ürünü kımler kullanabılır
Cevap: Merhaba efendim , saf nioli yağıdır. Genital bölge enfeksiyonlarinin önlenmesi, cinsel saglik, hijyen, kötü kokularin giderilmesi, genital bölgenin dogal haline dönüsünü destekler iç çamaşırınıza veya pedinize 1 damla damlatabilirsiniz. Hamilelerin kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba 6 yaşındaki kızımın akıntısı oluyor kullansam Bi yat etkisi olur mu acaba
Cevap: merhaba efendim doktor tavsiye gereklidir bu durum için

Soru: kötü kokuya iyi gelirmi
Cevap: Merhaba efendim , saf nioli yağıdır. Baş ağrısı,migren,diş ağrısı, kulak ağrısı,kas ve eklem ağrılarında kullanılabilir. Aynı zamanda Genital bölge enfeksiyonlarinin önlenmesi, cinsel saglik, hijyen, kötü kokularin giderilmesi, genital bölgenin dogal haline dönüsünü destekler iç çamaşırınıza veya pedinize 1 damla damlatabilirsiniz. Hamilelerin kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: bu ürün nasıl kulanılıyor

Soru: Baş migren için nasıl kullanılır
Cevap: evet kullanabilir efendim.

Soru: Merhaba 17 yaşında kızımın akıntı tarzı bir şeyi var ve sonrasında kaşıntı koku oluyor iyi gelir mi acaba

Soru: ürün özel bölge de yanma yapıyor mu ?
Cevap: Hayır efendim yapmaz

Soru: hamilelerde kullanabilir mi

Soru: Merhabalar lazer- epilasyon işlemi yaparken kullanır mı
Cevap: merhabaalar hayır efendim kullanılamaz.

Soru: merhaba regliyken iç camasira yine damlatılarak kullanılabilinir mi
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim

Soru: merhaba mantar genital kaşıntı için uygun mu
Cevap: Merhabalar efendim, Kullanıma yönelik tüm endişelerinizi ve bilgileri lütfen uzman hekiminize veya eczacınıza danışarak tüketiniz. Maalesef biz prosedürümüz gereği kullanıma yönelik bir yönlendirme de bulunamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz 🌸

Soru: Parfum nıye yok
Cevap: Parfüm Trendyol’da stok yok efendim

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) Resim Ve Fotoğraflar

Nioli Yağı (Genital Enfeksiyon & Koku Önleme 20ML) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü