No 5 Pudra Tavsiye Eder Misiniz ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
527
0
0
No 5 Pudra Tavsiye Eder Misiniz?
No 5 Pudra Şuanki Fiyatı Ne Kadar 112.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

No 5 Pudra Kaç Kişi Memnun?

No 5 Pudra Hakkında yaklaşık 2151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

No 5 Pudra Detaylı Bilgi

No 5 Pudra Ürününün Satıcısı, Catherine Arley No 5 Pudra ürününü 112.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

No 5 Pudra Yorumlar Ve Değerlendirmeler
112.0 Tl ye satışta olan No 5 Pudra Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: senelerdir kullandığım ürün beyaz tenliyim rengi çok doğal fondöten kullanmanıza gerek kalmıyor 5 numara çok ideal
İsim: R** K**
Tarih: 13 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Erkmen ihtiyaç maddeleri paz. san. Tic.

Yorum: Çok beğendim açık buğday tenliyim öneririm
İsim: H** A**
Tarih: 14 Eylül 2021
Satıcı: melceykozmetik

Yorum: Vazgeçemediğim pudram. Beyaz tenliyim ve bu ton tam oluyor. Pürüzsüz gösteriyor. Özellikle yaz aylarında fondöten sevmeyenler tercih edebilir.
İsim: Z** A**
Tarih: 16 Temmuz 2022
Satıcı: baharkozmetik

Yorum: Kargo teslimatı temiz şekilde sağlandı, ürünü 05 kod aldım cildim beyaz ve çok güzel oturdu yüzüme yüzde yüz onaylıyorum çok hafif ve kremsi ve mevsim şartlarına uygun bir pudra , Çok teşekkür ediyorum
İsim: E** E**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: Rimelaşkına tavsiyesiyle aldım çoook beğendim ayy. Böyle pırıltılı bitişi var. Lisedeyken kuzenimle makyaj malzemesei satan yerleri dolaşıp bakımlı kadınlarda olan kokuyu ne sağlıyor bize ondan verin derdik tabi kimse anlamazdı😂 bu pudrayı elime aldım yüzüme bi sürdüm aha o koku😍 ben şok çok güzel böylee bakım bakım kokuyosunuz ve gözenekleri kusDevamını Oku
İsim: S** Y**
Tarih: 02 Aralık 2021
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: bittikçe alıyorummmmmmm en en favori pudram birçoğu pudrayı kullanmışımdır yok dönüp dönüp geri sana dönüyorum bebeğim catherine
İsim: selin o.
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: çok güzel bir ürün yüzünde bebekse bı doku oluşturuyor ben beyaz tenliyim yorumlara bakarak 5 numara sipariş ettim 1 tık koyu kaldı
İsim: A** T**
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Efsane pudra 3kez alıyorum açık buğday tenliyim
İsim: m** a**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Bayılarak kullandığım en güzel pudram. Kapatıcı özelliği ve doğal duruşu çok güzel. Lise yıllarımdan beri kullanıyorum. Yaklaşık 15 yıl oldu :)
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Badesnews sayesinde aşırı ucuzken stoklu aldım. İyi ki almışım dunyanin en iyi pudrası.
İsim: S** S**
Tarih: 28 Mart 2022
Satıcı: durukozmetik

Yorum: Çok hızlı teslim edildi ve özenle paketlenmişti ayrıca pudra çooook güzel kokuyor chanel no 5 i hatırlattı bana ayrıca ben beyaz tenkitim ama 5 numara oldu belki bi açık tonu da olabilirmiş ama ben çok beyazım normal beyazlıktaki bir insana bu renk uygun ayrıca kapatıcılığı da çok iyi 🤌🏻💖
İsim: Nilay E.
Tarih: 26 Kasım 2021
Satıcı: Tanexa

Yorum: ışıl ışıl sahane bir pudra. kokusu da guzel. gunes kremimin ustune suruyorum. gayet iyi duruyor. bnm.gibi qcik tenliler tercih edebilir.
İsim: P** O**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Hep kullandığım üründü acık tendeyseniz alın 5 numarayı
İsim: M** ç** Ç**
Tarih: 03 Mart 2023
Satıcı: DENİZ GLOBAL

Yorum: surekli kullandigim bir urun severek kullaniyorum pamuk gibi yapiyor cildi cok guzel kapaticiligi var eskiden beri kullaniyorum memnunum tesekkurler.
İsim: SENA Ç.
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2022
Satıcı: Nrc Cosmoshop

Yorum: Ya bune buuuuu,hayatımın pudrasını bulmuşum mac felan işine baksın , bebek gibi oluyorsun bebek ,kızlar alın bunu abartmıyorum aşık olacaksınız yaaa💖
Tarih: 08 Eylül 2022

Yorum: Bugday tenliyim bu numara iyi durdu gercekten çok guzel @badessnews bu isi biliyor simli olmasa daha iyi olurdu
İsim: Z** Ö**
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: stok yapiyorum o derece iyi kullanisli kapaticiligi da cok iyi
İsim: N** G**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: En sevdiğim pudra senelerce stokladım ben çok memnunum içinde ışıltılar var ve kokusu mükemmel
İsim: Derya T.
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Lise yıllarımda çok sık kullanırdım , tekrar edinmek istedim seviyorum ♥
İsim: P** T**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Siparişim güzel paketlenmiş bir şekilde geldi ve hızlı bir şekilde geldi teşekkürler
İsim: G** U**
Tarih: 06 Eylül 2024
Satıcı: iole

Yorum: kargo çok hızlıydı çoook teşşekür ederim yüzümü çok güzel kapatı harika ürün
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: kokusu kapatıcılığı mükemmel asla vazgeçmedim pudram
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: sürekli kullandigim ürün
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Fondötenin kalıp gibi duruşu ve cildimi artık yaşlı gösterdiğini hissettiğim için pudraya geçiş yaptım. Cildimde çok kapatılacak bir şey yok (akne, sivilce vs.) ancak dönemsel çıkan bir iki sivilce izini, göz altı morluklarımı (aşırı mordur) ve kızarıklıkları çok iyi kapattı ayrıca gözenekleri de nötrledi. Yüzde simler bırakıyor ama eşek kadar değiDevamını Oku
İsim: İ** D**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: Her zaman kullandıgım ürün satici çok güzel paketlemiş kırılmamasi icin🩷
İsim: Buse S.
Tarih: 03 Mayıs 2024
Satıcı: durukozmetik

Yorum: Ürün gayet başarılı
İsim: E** T**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bayıldım fiyat performans bir pudra diyecektim ama maalesef üründe 1 yıl içinde aşırı bir zamlanma oldu :)
İsim: M** G**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün hayatımda kullandığım en güzel pudra diyebilirim buğday tenliyim güzel bir ışıltı kattı ve cildimle bütünleşti tavsiye ederim 🥰
İsim: G** E**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: ennn favori ennnnn efso pudra kaçıncı kutum bilemiyorum pamuk gibi yapıyor mis gibi kokuyor çok doğal duruyor harika harika badesnews saolsun 😍
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2022

Yorum: Ürünü dün aldım bugün elimdeydi. Aşırı hızlı kargo yıllardır bildiğim ve kullandığım harika ötesi pudra. Başlı başına porselen gibi yapıyor cildi. İçinde çook hafif pırıltısı var gibi bu da ışıl ışıl gösteriyor cildi. Açık tenliyseniz 5 numara iyi gelecektir.
Tarih: 17 Ocak 2023
Satıcı: DENİZ GLOBAL

No 5 Pudra Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar Trendyol Express ile gönderim yapıyoruz.

Soru: Merhaba ben pudra alıcam ama tarihi geçmiş değildir insallah bide Trendyol express ile bana göndermeyin rica ediyorum çok geç getiriyor güzel paketlerseniz çok sevinirim 🙏
Cevap: Merhabalar pakete gereken özeni göstermekteyiz bizdekiler yeni ürün dür

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar ptt ile gönderim yapmaktayız

Soru: merhaba en açık renk nedir çok beyaz tenliyim bana uyar mı? ve kuru bir cildim var? ürünün linkini atabilir misiniz en açık renginin
Cevap: Merhabalar link paylaşamıyoruz maalesef en açık renk 5 no dur

Soru: kumral ten ama koyu dursun da istemiyorum hangisi olur.bide hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express ile gönderim yapıyoruz. Bugday tenliler için 6 numara, beyaz tenliler için 5 numara.

Soru: beyaz tenliyim kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba, 06 ve üst numaraları tercih edebilirsiniz.

Soru: Buğday tenliyim 5 numarası açık kaçar mı
Cevap: Merhaba; Net üzerinden renk kartelasına bakmanız daha uygun olaçaktır.

Soru: merhaba ben beyaz tenliyim ama 4numarayı mı almalıyım 5mi?
Cevap: 4 numara alabilirsiniz.

Soru: Hem yazıcam reddedin dlkrld
Cevap: Merhabalar sorunuzu anlayamadık

Soru: hepsimi simli geliyor acaba. simli istemiyorum önceden simleri yoktu .simsiz olanı mevcutmu
Cevap: Elimizde tek cesit var ne yazikki

Soru: 3 numara yokmu stokta
Cevap: Merhaba mağazamızdan stoklarımızı kontrol edebilirsiniz. Sevgiler..

Soru: hangi kargo ile gönderim yapilir
Cevap: Sürat kargo ile çalışıyoruz efendim

Soru: Mrb 1 ile 5 ayni renk mi acaba ikisinde de bej yaziyor
Cevap: Numara buyudukce ton koyulasir

Soru: buğday tenliyim kaç numaramı almam lazım
Cevap: Merhaba, buğday tenliler için 6 numarasını tercih edebilirisiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba urun son kullanma tarihi uzun ve yeni olan urun gelir degil mi ? 2027 ?
Cevap: Merhabalar 08.2027 efendim

Soru: içinde sim var mi ?
Cevap: yok efendim

Soru: Merhaba istanbul esenler için hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba; 60 tl üzeri Ptt Kargo ile sevk edilmektedir efendim . 59,99 tl altı ise Yurtiçi kargo ile sevk edilmektedir.

Soru: ışıltılı diyor sim li mat mı acaba
Cevap: Merhabalar, ürün simli değil ışıltılı.

Soru: daha önceden aldım simli olamaz buçuklu numaraları simli orijinal değil mi bu ürün
Cevap: Merhaba; Ürünlerimiz orjinal ve adınıza Faturalıdır efendim.

Soru: Merhabalar ben günlük kullanım için almayı düşünüyorum ama bazı yorumlarda ışıltılı denmiş bilgi verir misiniz
Cevap: Merhaba, günlük kullanıma uygundur.

No 5 Pudra Görseller

No 5 Pudra En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü