Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Yelda

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,223
0
15
Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm En Düşük Fiyat Nerede?
Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Şuanki Fiyatı Ne Kadar 92.47 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Ürünün Detayları

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Ürününün Satıcısı, ilvesa shop Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm ürününü 92.47 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Kullanıcı Değerlendirmeleri
92.47 Tl ye satışta olan Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Ben aldıktan sonra indirim gelmiş onun haricinde gayet güzel ama kararıyor diyenler olmuş umarım kararmaz. Eğer kararırsa güncellerim
İsim: E** U**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İlvesa Shop

Yorum: Takılması çok zor fakat çok beğendim,şık.
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Bunu söylemiştim başka bir Charm geldi:) teşekkürler.
İsim: S** U**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: guzelllllll
İsim: M** Ş**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: kızım çok beğendi
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çelik değil kararıyor.
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok güzel ama karardı maalesef
İsim: M** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Merak Edilenler Neler?

Soru: Charm 9mm mi
Cevap: Evet efenim 0.9 mm

Soru: ayıcıklı cĥarmın stokları ne zaman gelir
Cevap: Haftaya bekliyoruz efenim

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz?
Cevap: Trendyol express efenım

Soru: tasli kismin etrafi celik degil yani dogru mu anladim?
Cevap: Muhtelemen öyle efenim ürün ithal ürün yani çelik olmadığını varsayıyoruz o kısmın çünkü çelik sert metal olduğu için taşlı kısma daha yumuşak materyaller kullanılıyor

Soru: merhaba kesin çelik değil mi? daha önce çelik denilip aldim ancak karardı o yuzden soruyorum
Cevap: Efenim ürünün metal kısmı kesinlikle çelik ama taşlı kısmı biz yorum ve sorularda zaten belirtiyoruz taş olduğu için çelik olamıyor maalesef kimyasaldan uzak tutmanız gerekiyor onun dışında hiçbir kararma problemi olmaz üründe

Soru: Bu charmları birlestirıyoruz değil mi
Cevap: Bilekliğin arasına takıp kendi bilekliğinizi Kişiselleştiriyorsunuz efenim

Soru: Bu charm 18 cm lik olan italyan bilekliklere oluyor deilmi yoksa boyutlarına göremi
Cevap: Oluyor efenim bütün charmlar bileklik ile uyumlu modeldir

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm Ürüne Ait Resimler

Nomi Yıldızlı Geometrik Desenli 1 Adet Italyan Charm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü