Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Alanlar Memnun Mu ?

Deniz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Alınmaya Değer Mi?
Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Şu Anki Fiyatı 239.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Hakkında yaklaşık 378 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Teknik Açıklamalar

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Ürününün Satıcısı, movel Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem ürününü 239.0 Tl'den Satılmaktadır.

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Ürün Hakkındaki Yorumlar
239.0 Tl ye satışta olan Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
378 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Lazer yapılırken kollarimda daha cok acı hissettiğim için sipariş verdim gercekten faydasını gordum👌👌
İsim: S** U**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Movel

Yorum: Ağrısız ve acısız bir epilasyon istiyorsanız muhakkak denemelisiniz, işlemden 15 dk önce uyguluyorum gayet kolay ve acısız işlemi bitiriyorum, tüm bölgelerde rahatlıkla kullanabiliyorum ❤
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Epilasyon acısı dayanılmıyor bu ürün sayesinde acı hissetmiyorsunuz artık daha rahat epilasyona giriyorum ve çok memnunum kaldım
İsim: N** A**

Yorum: lazerden önce kullanıyorum acım neredeyse 0 a indi keske daha önce kullansaymisim bosuna aylarca acı cekmisim efso birsey bu
İsim: b** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Nisan 2024

Yorum: cildim çok hassas özellikle arkadaşim önerdi iyiki almışım acıyı çok azaltıyor çok iyi oldu benim icin
İsim: d** a**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Lazerde özellikle genital bolgemde bu kremi kullanıyorum etkisi oldukça iyi
İsim: İ** a** A**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Lazere gitmeden önce sürüyorum bu kadar etkili beklemiyordum hiç bir şekilde acı hissetmiyorum bugüne kadar nasıl kaçırmışım indirim oldukça alıyorum tereddütsüz alabilirsiniz
İsim: s** E**

Yorum: 4 yıldır düzensiz bir şekilde evde kendim lazer yapıyorum özel bölgem hariç komple bitti çünkü canım acıdığı için yapamıyordum o bölgeye ürün gelir gelmez denedim gerçekten o kadar etkili ki süremediğim yerler aşırı derece de acırken sürdüğüm yere atış yaptım mı yapmadım mı diye düşünüyorum resmen bunca yıldır neden almamışım diye düşündüm hiç düşüDevamını Oku
İsim: I** D**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Lazere gidiyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken bir ürün o kadar acı veriyordu ki bu ürün olmadan nasıl o acıya dayanmışım bilmiyorum ikinci alışım sıfır acı teşekkürler
İsim: G** D**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Lazer epilasyona gitmeden önce uyguluyorum lazer yapılacak bölgede ağrı olmasını önlüyor acıda hissetmiyorum şimdiye kadar neden almamışım diye üzüldüm
İsim: K** H**

Yorum: çok iyi geliyor rahatlatıyor benim canım tatlıdır bu yüzden sayesinde rahat rahat işlem uyguluyorum ve kızarma tahriş vs hiç bir sıkıntı yaşamıyorum
İsim: K** M**

Yorum: Lazerin oluşturduğu acıyı resmen kesiyor. Kullanımı pratik ve oldukça da bereketli bir ürün. Etkisini kısa sürede gösteriyor çok memnun kaldım
İsim: U** E**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel bir ürün lazer epilasyon öncesi acı azaltıcı benim çok ağrım oluyordu lazerde bunu aldım ve gerçekten acıma azaltıyor yani al aldırın güzel bir ürün🍓
İsim: a** g**

Yorum: işlem öncesi kullandığım krem kullanımı çok kolay işlem sırasında oluşan ağrıyı ciddi oranda azaltıyor seanslarım bitene kadar kullanmaya devam edeceğim

Yorum: Lazer uygulaması için aldım, özel ve hassas bölgelerimde uygulama öncesi 20-25 dk önce kullanıyorum. Hiç bir ağrı hissetmiyorum, çok hafif oluyor. Gerçekten etkili bir ürün.
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Lazer öncesi kullanmadığım efsane ürün ben çok memnun kaldım acıyı azaltıyor acı olan bölgeyi uyusturuyor
Beden: 20 Nisan 2024

Yorum: lazer epilasyonu öncesi kullanıyorum ve acısı gerçekten çok az hissediyorum çok beğendim devamlı kullanıyorum. Etkili bir ürün teşekkürler

Yorum: Epilasyon yaparken çok canım acıyordu bu yüzden alıp denemek istedim mükemmel bir ürün acı eşiğiniz düşük veya işlem yaptirirken canınız benim gibi cok aciyorsa o hissiyatı tamamen ortadan kaldiriyor kolayca acisiz agrisiz sekilde islemimi yapiyorum cok memnunum uzun sürede gidiyor boyutu digerlerine gore daha büyük
İsim: N** S**

Yorum: Epilasyon öncesi kullanıyorum harika bir ürün iyice uyuşturuyor.Kremi sürdükten sonra buzdolabı poşeti ile kapatırsanız daha hızlı etkili oluyor
İsim: E** K**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Acıyı azaltmada beklediğimden de etkili. Hem lazer öncesi hem de dövme yaptırmadan önce denedim ikisinden de sonuç çok iyi. Hassas ciltli olmama rağmen tahriş vs de yaşamadım iyiki almışım
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Tavsiye üzerine aldım lazer seansında genital bölgemde kullandım ve asla hiçbir şey hissetmedim bugüne kdr boşuna acı çekmişim eziyet resmen cesaretim geldi.

Yorum: lazerde canım tatlı olduğu için çok acıyordu bunu tavsiye ettiler seans öncesi kullanıyorum ve acıyı hissetmiyorum
İsim: B** B**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Lazerden önce sürüyorum ve sürdüğüm bölgeyi uyuşturuyor acıyı hissetmiyorum beklediğimden de büyük boyutu uzun süre kullanılır
İsim: e** t**
Beden: 21 Nisan 2024

Yorum: lazer için gittiğim yer önerdi oyle aldım ve gerçekten seansa giderken sürdüm ve hiç acı hissetmedim ml olarak da oldukça iyi
İsim: T** Y**

Yorum: Dermapen öncesi yüzüme uyguladım. Üstünü sarmadığım halde 15 dk içinde miss gibi uyuşturdu. Hiçbir his kalmadı. Ürün güzel.

Yorum: Aldığım en iyi şey olabilir. Tüylerimi almadan önce iki bacağımdan birine bu kremi kullanıp diğerine kullanmadım. Kesinlikle ürünü kullandığım bölgede acıyı minimalize etti. Üstelik yapısı o kadar güzel ki birazcık sürmeniz bile yeterli çok geniş bir alan için. Uzun süre dayanacağına eminim ve artık favori ürünlerimden biri. Kötü yorumlara aldırışDevamını Oku
İsim: D** D**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Lazere gittigim zamanlarda ozellikle oncesinde suruyorum ve agrimi hafifletiyor aciyi azaltiyor
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Çok iyi bir krem. Epilasyon öncesi kullanıyorum acıyı azaltıyor , keşke daha önce kesfetseymisim çok memnun kaldım 👍
İsim: T** Y**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: sağlam bir şekilde elime ulaştı hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim
İsim: s** g**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Tavsiye üzerine aldım bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim lazer öncesi kullanıyorum hiç acı hissetmiyorum çok memnun kaldım
İsim: L** D**

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Akıllarda Kalan Sorular

Soru: lidokin oranı ne kadar
Cevap: Merhaba doğal içeriklerle üretilmiştir

Soru: Hacamat için uygunmu ? Hacamat sırasında uygulanırmı
Cevap: Açık yara ve kanama durumunda kullanmayınız

Soru: merhaba krem sürdükten sonra streç film yada yada her hangi bir poşetle.kapmamiza gerek var mi
Cevap: Merhaba gerekyok

Soru: merhabalar dudak Renklendirme ve microblading işleminde de kullanılır mı yani uyuşma saglarmi ara anestezi kıvaminda olduğu için ara anestezi olarak kullanılır mı
Cevap: merhaba evet kullanabilirsiniz

Soru: Merhabalar özel bölgem için kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba evet kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba ağda öncesi de kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba evet ağda epilasyon makyaj işlemleri öncesi kullanabiliriziniz

Soru: yüze uygulanirmi
Cevap: Merhaba evet

Soru: emziren anneler kullanabilir mi. Acı eşiğim çok düşük ağda yapılacak bölgeyi tamamen hissizleştirir mi
Cevap: merhaba evet kullanbilirsiniz ağda yapılacak bölgede acı hissetmeyeceksiniz

Soru: Ağda işlemi öncesi de kullanılabilir mi?
Cevap: merhaba evet kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba sürdükten sonra üzerini streclemek gerekiyor mu
Cevap: Merhaba o sizin tercihiniz etkisi neredeyse aynı oluyor

Soru: Kaç ml acaba
Cevap: Merhaba 60ml

Soru: Merhaba dövme için kullanılabilir mi ?kullanma talimatı nedir
Cevap: merhaba evet kullanılabilir uygulama yapılacak bölgeye ortalama 20-25dk önce sürün sonrasında işlem yapın

Soru: Kaç dakika anestezi kalıyor
Cevap: Merhaba 2 saat e kadar

Soru: herhangi bir zararı varmı
Cevap: Merhaba zararı yok

Soru: Genital bölge için kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba evet uygun

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyor sunuz
Cevap: Merhaba trendyol ve aras

Soru: Hamilelikte genital bölgeye sürülür mü
Cevap: Merhaba doktorunuza danışmanız daha doğru olur

Soru: lazer için sürdükten sonra ne kadar süre etkisi
Cevap: Merhaba 15 dk ortalama beklerseniz iyi olur

Soru: Merhaba alerji aşısı yapmadan önce kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba doktorunuza danışmanız daha iyi olur

Soru: Merhaba , bazı yorumlarda cildi uyusturmadigi söylenmiş tüm ciltlerde kesin etkisi bulunur mu ? Ona göre alacağım
Cevap: merhaba uygulama yaptıktan sonra yaklaşık 15 dk bekleyin ve epilasyon uygulaması yapın etkisini daha iyi anlayabilmek için nopain sürmediğiniz bölgeyede epilasyon işlemi yapın iki bölge arasındaki acı hissiyatı farkını göreceksiniz veya ürünü dudağınızın kenarına az miktarda sürün etkisini göreceksiniz tabi ağız içi ve göz ile temas ettirmemeye dikkat etmelisiniz. ürün konusunda olumsuz yorum yapan kullanıcılar epilasyon uygulaması yapmadan doğrudan ürünü uygulayıp etki etmediğini belirtmekte cilt yüzeyinde etkisini görebilmek için sürdükten sonra işlemyapılmalı sağladığı kolaylık oraya bu şekilde net biçimde çıkmaktadır.

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem Detaylı Resimler

Nopain lazer epilasyon öncesi anestezi acı azaltıcı topikal krem En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü