Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Tavsiye Eder Misiniz

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Alınır Mı?
Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Güncel Fiyatı 490.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Teknik Açıklamalar

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Ürününün Satıcısı, hummel Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants ürününü 490.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Ürünü Kullananların Görüşleri
490.0 Tl ye satışta olan Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok güzel görünüyor
İsim: F** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Şubat 2023
Satıcı: BOYNER

Yorum: çok rahat ve güzel kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: BRNSPORT

Yorum: Dar kalıp ama güzel
İsim: Ö** C**
Tarih: 12 Ocak 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: BRNSPORT

Yorum: çok kalın kışlık. ince diye almıştım 😁 kışı beklicek dolapta
İsim: N** E**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: HUMMEL X OUTLET

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: beli iplimi
Cevap: MERHABA EVET EFENDİM

Soru: Renk olarak siyahmı???
Cevap: Evet bu siyah.

Soru: yüksek bel mi?
Cevap: Merhaba normal beldir efendim

Soru: merhabalar. pamuk oranı nedir.
Cevap: Merhabalar, %65 Pamuk, %35 Polyester dir efendim.

Soru: Merhaba renk çok renkli yazıyor siyah mı
Cevap: Merhaba siyahtır efendim.

Soru: ici sardonlu mu
Cevap: Merhabalar, evet efendim şardonlu.

Soru: Ürün 2 iplik mi 3 iplik mi aceba
Cevap: Merhaba 2 ipliktir . iyi günler dileriz.

Soru: merhaba bedenleriniz ne zaman güncellenir ?
Cevap: Merhabalar, ürün devamı maalesef gelmeyecek. Teşekkürler.

Soru: Merhaba eşofman 3 iplik mi 2 iplik mi aceba
Cevap: Merhabalar, mazağamıza hoşgeldiniz. Tüm ürünlerimiz orijinal olup adınıza faturalı olarak gönderilmektedir. Ayrıca ürünün faturası garanti belgesi olarak kabul edilmektedir. Orijinallik belgesi olmadan trendyol platformuna ürün yüklenmesi yasaktır. Güvenilir bir alışveriş olacağına emin olabilirsiniz. Teşekkürler

Soru: 11 yaşa XS olur mu sizce çok mu bil gelir?
Cevap: Merhaba boy-kilo ölçüsü verirseniz yardımcı olalım efendim

Soru: Merhaba ürün şardonlu mu?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: 170 boy 55 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar M beden uygundur. Teşekkürler :)

Soru: 170 boy 58 kilo kac beden olur acaba
Cevap: Merhaba S beden tercih edebilirisniz İlginize teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 162 boy 56 kiloyum hangi beden almalıyım. Biraz salaş durmalı
Cevap: Merhabalar, M beden uygundur. Teşekkürler :)

Soru: 1.67 boy 52 kilo kac beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba. Ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için öncelikle teşekkür ederiz. Fiziksel özellikler kişiden kişiye değiştiği için benzer boy\kilo ölçülerinde olan farklı kişiler aynı beden aralığını kullanmayabiliyor. Bu nedenle sizi yanıltmamak adına ürün bedenleriyle ilgili üzülerek paylaşıyorum ki yönlendirme yapamıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants Resim Ve Fotoğraflar

Normal Siyah Kadın Eşofman Altı 931576-2001 Hmlwısmer Jogger Pants En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü