Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Tavsiye Eder Misiniz ?

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Satın Alır Mısınız?
Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Şu Anki Değeri 81.19 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Gerçekten İyi Mi?

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Hakkında yaklaşık 21174 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Ürününün Satıcısı, Mjcare Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li ürününü 81.19 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Kullanıcı Değerlendirmeleri
81.19 Tl ye satışta olan Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21174 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Aşırı iyi stok yapılması gereken bir ürün 😍
İsim: S** S** Ç**
Tarih: 04 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Limonian Turkey

Yorum: bayılıyorum bu ürüne😍 indirimde stok yapılması gereken ürünlerden net😍💖
İsim: E** M**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: cidden tüm siyah noktamı neredeyse söküp attı. indirime sürekli girsin ki stoklayayım diye bakıyorum valla.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: her indirimde stokladigim bir ürün kesinlikle tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Çok memnun kaldım dedikleri kadar var indirim oldukça stoklayacağım
İsim: Y** Ü**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: İndirimde her daim stoklananlardan
İsim: A** A**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: S** D**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel siyah noktaları kökünden temizliyor. İndirimde stoklayın.
İsim: Ecem G.
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: yorumlari takip ederk aldim daha oncelerii gratisten aliyrdm ama bosmus harika urun burnum da surekli siyah nokta olusuyor dun ulasti cok memnun kaldim herzmn stoklayacagim
İsim: ö** y**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: İndirimde stok yaptığım hayat kurtarıcı pratik ürün
İsim: a** k**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: 1 tanesini denedim memnun kaldım stoklanması gereken bir ürün
İsim: F** p**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: İndirim oldukça stok yapıyorum cok iyi
İsim: H** K**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: çok başarılı indirime girdikçe stok yapicam
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mart 2024

Yorum: çıkan siyah noktalara inanamadim stok yapılasi bir urun
İsim: E** K**
Beden: 24 Mart 2023

Yorum: Harika bir ürün tam stoklanmalık
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Tam anlamıyla harika
İsim: C** A**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: burnumdaki siyah noktaları için iyi geliyor indirime girdikçe stokluyorum
İsim: S** K**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: her indirimde stokladığım cidden işe yarayan bir ürün
İsim: N** K** Ç**
Beden: 15 Mart 2023

Yorum: Her indirimde stokladığım bir ürün
İsim: G** Ç**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: BİTTİKÇE STOKLUYORUM
İsim: A** Y**
Beden: 11 Ocak 2024

Yorum: Siyah noktamda gerçekten azalış oldu stok yapılması gereken bir ürün
İsim: R** D** Ç**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Indirimde buldukca stokladigim bir urun bayiliyorum
İsim: E** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Bittikçe stokladığım, piyasanın en iyi burun bandı ürünü. Bittikçe alıyorum.
İsim: D** E** Ö**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: @kubrasal__ önerisiyle aldım çok sevdim sürekli stokluyorum indirimden
İsim: Ö** B** S**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Vallahi denedim ve çok memnun kaldım indirimde stok yapmaya karar verdim 🌟
İsim: P** T**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Stok yapılacak ürün 🤩🤩🤩🤩🤩
İsim: H** A**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Bu kadar etkili olacağını beklemiyordum, yumuşacık yaptı burnumu stok yapılsınn
İsim: s** k**
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: Bittikçe stokladığım tek ürün
İsim: Z** A**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürün
İsim: E** N** A**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: hemen stok yapacağım
İsim: Y** E**
Tarih: 09 Nisan 2023

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Ne sıklıkla yapılmalı acaba bu bant
Cevap: Merhabalar, haftada bir kere kullanılması önerilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: emzirme döneminde kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar, bu dönemde kullanacağınız her ürünü doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba bu ürün sadece burun içinmi kızımın dudak kenarında da siyah nokta var onun için de kullanabilirmiyim acaba
Cevap: Merhabalar, sadece burun için kullanımı önerilir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar ürün vegan mi iceriginde paraben sls sles BPA var mi
Cevap: Merhabalar, ürünün içerik listesi; pvp, water, glycerin, vp/va copolymer, peg-12 dimethicone, but ylene glycol, titanium dioxide, kaolin, phenoxyethanol, rosa damascena flower water, camellia sinensis leaf extract, 1,2-Hexanediol . İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 17 yaşında ki kişilere kulanımına öneriyomusunuz
Cevap: Merhabalar, kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İçerisinde kaç adet var
Cevap: Merhabalar, her pakette 1 adet olmak üzere sormuş olduğunuz set 5 adet burun bandı içerir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: slm cokkkk olumlu yorumlar var ama bende hicc işe yaramadı neden acaba
Cevap: Merhabalar, uygulama talimatına uyularak yapıldığında sonuç vermektedir. Dilerseniz 1hafta aradan sonra tekrar uygulayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, Aras veya Sürat Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: alnıma,şakaklarıma uygulasam sorun olur mu? yoksa onun için ayrı siyah nokta bantları var mı?
Cevap: Merhabalar, bu bölgeler için ayrı ürünümüz bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hamilelikte sürecindekiler için kullanmayı önerir misiniz akne şikayetlerim arttı
Cevap: Merhabalar, bu dönemde kullanacağınız her ürünü doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünün helal damgası var mı ?
Cevap: Merhabalar, helal damgası bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, çene siyah nokta bandınızı bulamadım
Cevap: Merhabalar, çene için özel bir bandımız bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bir paketin içinde kaç tane var ?
Cevap: Merhabalar, bir pakette bir adet burun bandı bulunur. Beşli set aldığınızda toplam beş adet ürün elinize ulaşır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, emziren anne kullanabilir mi?

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG, Aras veya Sürat Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hiç indirim yapmıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, güncel indirimlerden haberdar olmak için ürünü favorilere ekleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Sadece burun için yüzün herhangi bir yerine de olurmu
Cevap: Merhabalar, burun çevresi için kullanımı önerilir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: jel ile birlikte mi yoksa ayrı mı satılıyor
Cevap: Merhabalar, yanında jel bir ürün bulunmamaktadır. Tek başına kullanılan bir üründür. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hamileler kullanabilir mi

Soru: nasil kullanilmali?
Cevap: Merhabalar, Yüzünüzü yikayip kurulayin. Burun çevrenizi yeterli miktarda su ile islatin. Burun bandinin seffaf kismini kuru el ile cikarin. Önceden Islatmis oldugunuz burnunuza burun seklinize göre bandi uygulayin. Bandin kurumasi için burnunuzda 10-15 dakika bekletin. Kurumus burun bandini kenarlarindan tutarak yukari dogru yavasça çekin. Kullanim sonrasi cildinizi su ile yikadiktan sonra bakim kreminizi uygulamayi unutmayin. I|giniz için tesekkür ederiz.

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li Görsel Galerisi

Nose Pack - Siyah Nokta Ve Gözenek Için Temizleyici Burun Bandı 5'li En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü