NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Alınır Mı

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Alınır Mı?
NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Şuanki Fiyatı Ne Kadar 19299.64 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Hakkında yaklaşık 62 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Teknik Bilgiler

Voit NovaFit Koşu Bandı - Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi_x000D_
_x000D_

Yürüyüş Alanı: 45x120 Cm >_x000D_
_x000D_

Motor Gücü: 2 Hp AV >_x000D_
_x000D_

Hız: 08-12 KM/s >_x000D_
_x000D_

Zemin Özelliği: 6 PCS Cushion System (Eklemlere zararvermeyen darbe emici sistem) >_x000D_
_x000D_

Gösterge Tipi: 3 Pencereli LED Ekran >_x000D_
_x000D_

Gösterge Bilgileri: Hız,Zaman,Mesafe,Kalori >_x000D_
_x000D_

Program: 15 Hazır Program >_x000D_
_x000D_

Kurulu Ölçüleri: 143 Cm x 124 Cm x 81 Cm >_x000D_
_x000D_

Katlı Ölçüleri: 143 Cm x 81 Cm x 25 Cm >_x000D_
_x000D_

Ağırlık: Net: 43 Kg Brüt: 51 Kg >_x000D_
_x000D_

Taşıma Kapasitesi: 100 Kg >_x000D_
_x000D_

Katlanma Özelliği: Katlanabilir,90 Derece dik pozisyondadurabilir. >_x000D_
_x000D_

Bluetooth uygulaması sayesinde akıllı telefon yadatabletinizden koşu bandına bağlanabilir ve kontrol edebilirsiniz. >_x000D_

Muadillerinegöre >(45X120 cm)daha geniş yürüyüş alanına sahiptir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Ürününün Satıcısı, Voit NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi ürününü 19299.64 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Ürün Hakkındaki Yorumlar
19299.64 Tl ye satışta olan NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
62 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok özenli paketlenmişti hızlı kargolandı, getiren firma ayrıca çok ilgiliydi, teslim ederlerken 23. kattaki daireme kadar çıkardılar daha ne denir ki! Konforu yüksek bir koşu bandı bu fiyata kaçırmayın derim
İsim: N** T** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Mart 2024
Satıcı: İnter Spor

Yorum: Ürün çok başarılı eşim için aldık apartmanda olmamıza rağmen sıfır ses incelik paha biçilemez
İsim: F** Ş**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: paketleme iyi üründen çok memnun kaldık 3 günde geldi teşekkür ederiz
İsim: E** Ç**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: Sayın inter spor..uzun zamandan beri yurume bandi istiyordum sonra bu ürüne karar kıldım fakat çok tereddutlerim vardı sonra cesaret ettim ve aldım kargo 12. kata kadar taşıdı kurulumuna yapamam diye düşünüyordum ardından oda oldu üstüne Bluetooth bağlantısı olduğunu gördüm o kadar mutluyum ki sorularıma muhatap buldum aycan hanım deniz bey Münir bDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: ürunden ziyade kargo firmasıni övmek istiyorum. daha önce başka satıcıdan farklı ürün almıştım ağır bir ürün olduğu i çin eve bile getirmediler kargo mağduriyeti yaşayan biri olarak sizi tebrik ediyorum gerçekten çok iyi, gelmeyen urunumude bu satıcıdan sipariş edicem. üründe iyi tam bir fiyat performans, ilgili ve ozenliler teşekkürler..
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: cok guzel, sessiz, genis yurume akani, guclu, 90 kiloyum, gym merkezlerinde bile basarken hafif durakliyir bu hic oyke hissi vermefi, saglam gozukuyir ayrica, firma da kaliteli
İsim: R** y**
Beden: 28 Mart 2024

Yorum: Ürün gayet kullanışlı
İsim: E** Ö** Y**
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: kesinlikle beklediğimden çok çok ii , fiyatına göre alınabilecek çok ii bir koşu bandı. ben bant genişliği konusunda tereddüt etmiştim fakat çok yeterli bir genişliği var. tavsiye ediyorum
İsim: f** S**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: hasarsız bir şekilde birkaç günde elime ulastı.paketleme güzel yapılmıştı.kargocularda kapıya kadar getirdiler.ürun sessiz güzel bir ürün.ben alırken resim hiç yoktu.düsunenlere yardımcı olmak için resim koyuyorum.almak isteyenlere tavsiye ederim.basarilı güzel bir ürün.
İsim: S** Ö**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: ürünüm geldi kurulumunu yaptim bakalım satıcıya teşekkür ederim güzel ürün
İsim: H** B**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Beklediğimden daha geniş geldi beğendim, telefona bağlayıp telefondan yönetilebilir bir sistemi yok sadece bluetoth uygulaması ile hoparlörü müzik çalıyor diğer uygulamalar saçma geldi bana ama koşu bandı güzel kurye de sağlam getirdi paketlemede iyiydi teşekkür ederim.
İsim: D** T**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: memnun kaldım kurulumu kolay biraz ağır tek kişi yapamayabilir
İsim: H** A**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Merhabalar, ürünüm 2/3 gün içerisinde geldi oldukça heybetli duruyor, hasarsız geldi diyebilirim ürün oldukça geniş bir süre kullandıktan sonra yorumumu yenileyeceğim
İsim: Z** Ö**

Yorum: Çok beğendim. Tavsiye ederim👍
İsim: y** k**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Ürün gayet güzel. Programları var. Yürüme bandı genişlik ve sağlamlık açısından çok ideal. Ürün taşımak açısından ev içinde tekerleri sayesinde çok iyi ancak başka bir yere taşımak için biraz ağır olabilir. Şu zamana kadar gördüğüm tek eksiği ekranın üzerinde bir koruyucu olsa iyi olurmuş çünkü ekran çok çabuk çiziliyor ve izi geçmiyor
İsim: T** B**
Beden: 23 Mart 2024

Yorum: Kesinlikle almalısınız. Ürün kutusundan tek parça iniyor. birkaç vida takıyorsunuz sadece. bluethoot bağlantısı var, kendi hoparlörü var.
İsim: Ömer B.

Yorum: Güzel paketleme güzel ürün memnun kaldık

Yorum: kurulumu çok çok basit fişe takmanız yeterli. ev için çok ideal
İsim: D** E** G**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Ürün resimlerindeki gibi güzel görünüyor. Koşu programlarını denedim hoşuma gitti. Sürekli oradan oraya taşıyabileceğiniz hafif bir ürün değil aklınızda bulunsun. Her ne kadar katlanabilir ve iki tekeri olsa da. Sabit olarak kullanmak daha ideal. Genişliği ve uzunluğu iyi rahatsız hissettirmiyor. İlk deneyim olarak memnun kaldım diyebilirim.
İsim: Seçkin K.

Yorum: Gerçekten beğendim çok şık ve sağlam çok araştırdım ve fiyat performans ürünü olarak buna karar verdim çok sağlam paketlenmişti çok güçlü bir motoru var 4 5 hızında bike koşma hızında oluyor ilk defa koşu bandı alıyorum ve çok beğendim bluetooth özelliğide çok iyi hemen bağlandı sesi de çok güçlü son seste cızırtı yapmadı sadece bu 2 yıldızı kojistDevamını Oku
İsim: B** u**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Bugün geldi çok hoşuma gitti ayarlarını da zamanla öğreneceğim ama ilk izlenim deneme ye göre 5 hızla bile tempolu yürüyor sun harika ve sesi kimseyi rahatsız etmiyor
İsim: M** D**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün hergün kullanıyorum tavsiye ediyorum
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Uzun arayış sonrası karar verip aldım. İyiki bunu almışım. İnanılmaz rahat ve geniş. Kumanda konsolu dokunmatik. Müzik dinlemek için hoparlörü var. Teşekkürler İnterspor.
İsim: N** Y**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Çok memnun kaldı annem. Kaliteli ve güvenilir marka
İsim: S** D**

Yorum: tam istediğim gibi bir koşu bandı kapıma kadar geldi gayet korumalı paketlenmişti
İsim: G** D**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Şimdilik memnunum
İsim: N** T**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Tek yıldız kırmamın nedeni, aşırı zahmetli katlanıp dik durması. Annemdeki 20sene önceki model tek tuşla dikleniyor. Bunu dikleyebilmek için yanlardaki yuvarlakları gevşetip, dikledikten sonra pedal açmanız gerekiyor. Her seferinde fenalık gelir insana. Sabit açık durması için yeriniz varsa güzel ürün.
İsim: Z** A**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: cok memnunum.suanda gayet guzel bir performans sergiliyor.cok şık.sesi cok yok.gayet basarili suan icin🌺
İsim: N** A**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: gayet güzel bir ürün kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde sessiz çalışıyor. yürüyüş bandı geniş tavsiye ederim inanılmaz sağlam paketlemişler
İsim: N** K**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Herşey Mükemmeldi Cihaz performansı ve sesiz çalışma, teslimat hızı satıcının ilgi ve alakası gerçek den çok iyiydi
İsim: İBRAHİM D.
Tarih: 10 Temmuz 2024

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhabalar. Koşu bandı için araştırma yaparken Me 14 ve nova fit modelleriniz arasında kaldım. Motor gücü, malzeme kalitesi ve uzun ömürlü kullanım için hangisini önerirsiniz? Hangisi modeli ne için tercih etmeliyim. Önceki cevabınız da tam anlayamadım.Kolay gelsin
Cevap: Merhaba en saglikli saglam sorunsuz novafit

Soru: Merhaba elektrik kablo uzunluğu nedir? Uzatma ile kullanılması sakıncalı mı? Ve altına koşu bandı minderi almak gerekir mi alt kata ses sorunu yaşamamak için?
Cevap: Merhaba, Kablo uzunluğu 1,5 metredir.Topraklı uzatma kablosu ile kullanılabilir.

Soru: Ürünü 1 saat aralıksız kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba, Evet efendim 1 saat kullanım sonrası yarım saat dinlendirmeniz yeterlidir.

Soru: Paketimiz geldi kendimiz mi açalım servisi mi bekleyelim
Cevap: Merhaba, Öncelikle sağlıklı günlerde kullanınız.Ürün kurulum gerektirmiyor efendim.Servise gerek yoktur.Kendiniz açıp kullanabilirsiniz garantisi bozulmaz.

Soru: Ürün kapalı kutumu ?? Sıfır birde hangi kargo firması taşıyor acaba
Cevap: Kapali kutu sifir ceva lojistik firmasi

Soru: servis eve mi geliyor herhangi bir sıkıntı durumun da?
Cevap: Evet efendim evinize geliyor.

Soru: Merhaba, Bodruma’a hangi firma ile gönderim yapıyorsunuz ? Burada servisiniz var mı ?
Cevap: Merhaba, Ceva lojistik firması ile gönderim yapılmaktadır.Tüm illerimizde servisimiz mevcuttur.

Soru: Merhaba ürünüm geldi yağı var mı içinde yoksa şu an eklemem gerekiyor mı
Cevap: Merhaba hic birsey ekleme yapmayiniz ayda bir yag ekleme yapabilirsiniz

Soru: Merhabalar. Koşu bandı için araştırma yaparken Me 14 ve nova fit modelleriniz arasında kaldım. Motor gücü, malzeme kalitesi ve uzun ömürlü kullanım için hangisini önerirsiniz? Kolay gelsin
Cevap: Merhaba novafit tabiki mc 14 olmaz

Soru: Merhaba ekranda nasıl sıfırlanabiliyor acaba
Cevap: Merhaba ac kapa yapiniz kullanim kitapcigindaki adımları takip ediniz

Soru: Pardon acaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Ceva lojistik firması ile gönderim yapılmaktadır.

Soru: kapıya kadar getirip birakiyorlarmı ben 5. katta oturuyorum asansör var asansör 4 kişilik sığarmı acaba
Cevap: Merhaba kapiya kadar gelir efendim.

Soru: Merhaba tam katlanır olunca ölçüleri nedr Samsun’da servis varmı birde koşu modunda olunca titreme sallanma yaparmı
Cevap: Merhaba, Tüm İllerimizde servisimiz mevcuttur.Ürün diğer modeller gibi küçük bir ürün değildir.Geniş ve kasa olarak daha kalındır.Ürünün tüm ölçüleri ürün özelliklerinde mevcuttur.

Soru: Voit in yetkili satıcısı mısınız ?
Cevap: Merhaba, Voit Türkiye distribütörü biziz efendim.Voit markasını biz getirip tüm Türkiye ye satışını yapıyoruz.

Soru: ürünü alalı iki ay oldu ama düzenli olarak 20 gündür kullanıyorum bir saat dolmadan ısınma oldu ve koku gelmeye başladı bu normal mi? değilse neyden kaynaklanıyor olabilir yürüme hızımı 6.8 e kadar cikararak uzun süre böyle olunca koku daha çok yoğunlaşıyor
Cevap: Merhaba, Yeni cihazlarda olması normaldir efendim.Motor üzerindeki yağlar ısındıkça koku yapıyor bu koku ilerleyen zamanlarda azalarak gidiyor. Sağlıklı günlerde kullanınız.

Soru: Eğim artırma özelliği var mı
Cevap: Manuel elle ayarlama var

Soru: Merhaba 150 kg kişiler kullanabilir mi acaba
Cevap: Merhaba, Hayır efendim 100 kg üstü için uygun değildir.

Soru: Hp max ve min kaç? Genelde max hp belirtiliyor. Minumum hp kaç?
Cevap: Merhaba, 1,75 min Hp efendim.100 kg ye kadar kullanabilir.

Soru: Merhaba sesi kaç desibel
Cevap: Merhaba, 75 ile 100 desibel aralığındadır efendim.

Soru: hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Ceva Lojistik firması ile gönderim yapılmaktadır.

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi Ürün Resimleri

NovaFit Koşu Bandı - 12 Km Hız-Geniş Yürüme Alanı-Dik Katlanabilir-Sessiz Çalışma Sistemi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü