Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Ürün Alınmaya Değer Mi ?

PeriSesleri

Bilgili
9 Ağu 2023
253
1
0
Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Satın Alır Mısınız?
Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Güncel Fiyatı 254.99 Tl'den Satılmaktadır.

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Hakkında yaklaşık 1833 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Ürün Özellikleri

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Ürününün Satıcısı, Penti Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt ürününü 254.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Kullanıcı Geri Bildirimleri
254.99 Tl ye satışta olan Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1833 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bir beden küçük alınabilir.
İsim: B** K**
Tarih: 26 Ekim 2021
Beden: Beden:M
Satıcı: Penti

Yorum: 51 kilo S beden tam oldu aşırı rahat yok gibi
İsim: N** T**
Tarih: 31 Ağustos 2021
Beden: Beden:S

Yorum: cok rahat bayildim bedeninizi alin
İsim: Ç** ö**
Tarih: 18 Temmuz 2021

Yorum: Rahat güzel bir ürün tam beden alabilirsiniz. Kilom 59 kg s beden aldım tam oldu esnek yapısı var .
İsim: H** Ö**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel bir ürün. 156cm 55 kilo S beden aldım tam oldu.
İsim: c** s**
Tarih: 10 Ağustos 2021

Yorum: elbiselerin altına tam bir kurtarıcı... bir beden küçük alınmalı.
İsim: a** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2022
Satıcı: aslanstores

Yorum: Güzel ürün.1 beden küçük alınmalı
İsim: Funda E.
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: İyi ki almışım dediğim bir ürün elbiselerin altına rahatlıkla giyinebilirsiniz.kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 16 Temmuz 2021

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Rahatlığı ve kalitesi gayet başarılı.
Tarih: 08 Temmuz 2021

Yorum: 1 beden küçük alinabilinir
İsim: D** B**
Tarih: 01 Kasım 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün güzel bir beden küçük alinabilir
İsim: e** m**
Tarih: 08 Kasım 2021

Yorum: Bir beden büyük alınmalı, kurtarıcı parça. 170-56 m beden aldım
İsim: B** Ö** D**
Beden: 03 Temmuz 2021

Yorum: Çok memnun kaldım , elbise ve pantolonların altına rahatlıkla giyiliyor .47 kiloyum S beden tam oldu
İsim: T** K**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: kaçirmayin hemen hemen alın kendi bedeniniz alın kalip tam çunku ...
İsim: nehir k.
Tarih: 25 Temmuz 2021

Yorum: Çok güzel ama bir beden büyük de alınabilir
İsim: J** A**
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok başarılı çok rahat bir beden büyük aldım esnek ve çok ince
İsim: A** Ç**
Beden: 23 Mayıs 2024

Yorum: İnanılmaz güzel dokusu var çok beğendim kendi bedeninizi alın
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: Kendi bedenimi aldım tam oldu, toparlayıcı özelliği yok ama açık renk pantolon, elbise, etek için ideal
İsim: C** Y**
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: Tayta bayıldım. Ben bir beden büyük tercih ettim (160 51kg m beden) ve harika oldu. Dizden 4 5 parmak yukarıda ve göbeğinizi de kapatıyor. yeri çok yumuşak sanki üzerinizde yokmuş gibi. Alın aldırın
İsim: İ** D**
Tarih: 17 Temmuz 2021

Yorum: Xs giyen biri olarak m beden aldım tam oldu kesinlikle kurtarıcı ve rahat
İsim: G** Ö**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Guzel tayt tam bedeninizi alin
İsim: i** g**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz 69 kiloyum M beden tam oldu esniyor ve üzerinizde sanki yokmuş gibi çok rahat
İsim: B** Ü**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Cok guzel yerı yumusacık kendı bedenınızı alın
İsim: D** A**
Tarih: 08 Temmuz 2021

Yorum: İç gösteren elbiselerin içine giymek için aldım kendi bedeninizi alabilirsiniz harika bir şey
İsim: S** K**
Beden: 30 Ağustos 2022

Yorum: ürün çok güzel ama bedeninizden küçük alın
İsim: N** Ş**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat bence bir beden küçük alın
İsim: Ayşe K.
Tarih: 09 Temmuz 2021

Yorum: boy 1.50 kilo 43 s beden aldım gayet güzel oldu çok memnunum
İsim: r** t**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Kendi bedeninizi alın çok güzel toparlıyor
İsim: M** B**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kullandığım bi üründü normalde s giyiyorum ama bedenleri acayip derecede dar o yüzden L aldım kesinlikle 2 beden büyük alınması gerekiyor
İsim: D** Y**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Boy:168cm
Satıcı: Saten

Yorum: toparlamasını istiyorsaniz bir beden küçük alabilirsiniz. kumaşı çok kaliteli.
Tarih: 14 Temmuz 2021

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Ürüne Dair Sorular

Soru: yuksek belmi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Beyaz rengi varmı acaba ?
Cevap: Merhaba, Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt ürünümüzün beyaz rengi mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 150boyum 65kiloyum kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 169 boy 72 kilo hangi beden tercih etmeli
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba bacaklarındaki lastik kısmı izi dar elbiselerin altında belli olur mu
Cevap: Merhaba,Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz Dikişsiz ve iz bırakmayan yapısıyla konforlu, her kombinde rahatça kullanım sağlayan, kendini belli etmeyen, esnek kumaşı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan özelliğe sahiptir.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün kumaşı nedir
Cevap: Likralı penye pamukludur efendim.

Soru: Hareket halindeyken yukarı kayma yapar mı?
Cevap: Meerhaba, Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüzde kaydırmaz silikon bant bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Beyaz renk keten pantalon için alicam iç belli ediyor mu ve keten pantalona uygun mudur
Cevap: Merhaba , Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz dikişsiz ve iz bırakmayan her kombinde rahatça kullanıma uygun, kendini belli etmeyen özelliğe sahiptir. Dilerseniz ilgili modelimizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Toparlayıcıyı özelliği varmı
Cevap: Merhaba, Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt ürünümüzün toparlayıcı özelliği bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: psmuk oranı nedir
Cevap: Merhabalar efendim %63 polıamıd %7 elestan keyifli alışverişler dileriz :)

Soru: 158 kilo 40 s beden olur mu

Soru: Dar ve iç gösteren elbisemin altına gitmek için alıyorum iz yapar mı?
Cevap: Merhaba , Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz dikişsiz ve iz bırakmayan özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 164 58 kg için s mi m mi tercih etmeliyim
Cevap: S olur efendim

Soru: Kalpları nasıl m beden giyiyorum normalde ama s alacağım bacakta sıkma yapar mı m beden kalmamış

Soru: Merhaba ürün vücut toparlar mı
Cevap: Efendim merhaba evet ürün vücut toparlar. Teşekkür ederiz iyi günler dileriz

Soru: Vizon rengi üretilecek mi? Vizon renkleri beyaz pantolonun altında belli olmuyor çünkü
Cevap: Merhaba,Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz dikişsiz ve iz bırakmayan yapısıyla konforlu, her kombinde rahatça kullanım sağlayan, kendini belli etmeyen, esnek kumaşı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan özelliğe sahiptir.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba yukarıya doğru sıvan ma olur mu
Cevap: Merhaba,Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz dikişsiz ve iz bırakmayan yapısıyla konforlu, her kombinde rahatça kullanım sağlayan, kendini belli etmeyen, esnek kumaşı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan özelliğe sahiptir.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba dar şeylerin içinde iz belli edermi
Cevap: Belli etmez efendim

Soru: Merhaba.Ic gösteren beyaz pantolon için bu ürünü mü yoksa boxer şeklinde olan ten rengi ürünü mü tavsiye edersiniz? Yaz için almak istiyorum.
Cevap: Merhaba , Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz dikişsiz ve iz bırakmayan her kombinde rahatça kullanıma uygun, kendini belli etmeyen özelliğe sahiptir. Dilerseniz ilgili modelimizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Naylon oranı nedir
Cevap: Merhaba,Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt model ürünümüz %93 Polyamide %7 Elastane özelliğe sahiptir.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt Ürüne Ait Resimler

Nu Basic Ten Rengi Kısa Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü