Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Alanlar Memnun Mu ?

Duygu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
509
0
0
Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Fiyatına Göre Alınır Mı?
Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Güncel Fiyatı 459.12 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Memnuniyet Durumu Nedir?

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Hakkında yaklaşık 56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Teknik Detaylar

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Ürününün Satıcısı, DİVOLYA Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet ürününü 459.12 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Kullanıcı Yorumları
459.12 Tl ye satışta olan Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok zarif bir ayakkabı kendi ayak numaranızı alın
İsim: B** N** A**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Divolya

Yorum: çok beğendim tavsiye ederim 🌸
İsim: e** k**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: spariş ettiğimde yorum yoktu tedirgindim alırken ama o kadar güzel ve şık bi ayakkabı ki 38 giyiyordum 38 aldim bayilllldiiimmmm sağlam ve hızlı geldi
İsim: M** Ç**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim tam numaranızı alın siyahını da ablama aldım ablam da çok beğendi 👍
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel ve şık bir ayakkabı
İsim: F** P**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: aşırı rahat ve tam numaramı söylemiştim harika oldu tam manada bayıldım 😍😍😍
İsim: Z** E**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Güzel çok şık duruyor
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: çoook güzel bir ayakabııı kesinlikle alınnnnnnnnnn tam numara(düzenleme) biraz fazla yürdkten sonra ucu sivri olduğu için küçük parmağa vurdu maalesf
İsim: z** d**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Bu kadar tatlı bir babet olamaz 38 numara giyiyorum tam numara aldım oldu
İsim: M** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: düğünüm için aldım bayıldım çok güzel. Bir beden büyük alınabilir
İsim: r** y**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Ürün harika 36 numara giyiyorum ve36 numara sipariş ettim tam oldu bayıldımmm
İsim: Safiye D.
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel hızlı da geldi severek kullanıyorum
İsim: A** K**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: normal numaranızdan 1 numara büyük alın kalıbı biraz küçük
İsim: B** E**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: on yıldız olsaydı verwcektim çok kaliteli ve saglam
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: 1 günde elime ulaştı. Dar bir kalıbı var bir numara büyük almıştım tam oldu bence sizlerde 1 numara büyük almalısınız. Aşırı tatlı hoş bir babet tavsiye ederim
İsim: S** U**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Divolya bu ayakkabı için size çok teşekkür ederim.Çok şık ve ayağıma tam oldu.Bide o güzel notunuza bayıldım🌸
İsim: D** M**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Ben çok beğendim resimdeki ürünün aynısı geliyor bir numara büyük alınabilir
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Alırken bir numara büyük alın kalıbı çok küçük, iade
İsim: N** N**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok güzel tam numara alinmali
İsim: n** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: aynı görseldeki gibi çok güzel kendi numaranizdan bir numara büyüğünü tercih etmenizi öneririm
İsim: M** A** A**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok şık fakat beden olarak küçük kalıpları dar ve arka tokalı kısmı çok kısa geldi toka kısmının uzun yapılması gerekiyordu şahsi fikrim bu yüzden iade ediyorum kendi bedenim stoklarda yok kaldım ayakkabısız
İsim: E** D**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: tek kelimeyle bayıldım çok güzel teşekkürler özenli paketleme için 🌸
İsim: A** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:41

Yorum: ürün güzel bir numara küçük alabilirsiniz.
İsim: H** B**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Elime güzel ve hızlı ulaştı teşekkür ediyorum
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: mükemmel sadece mukemmel alirken tereddütsüz alin gercekten cok rahat yumusak ayagi rahatsiz etmiyor
İsim: Ş** P**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: ba yıl dımmmm muhteşem
İsim: E** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel duruyor fakat küçük parmaklarım su topladı.İlk defa giydiğim için olabilir
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Güzel⭐Hızlı geldi
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: İyi ki almışım takımlarda çok şık duruyor
İsim: İ** V**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: rahat mı ayakkabı
Cevap: merhaba oldukça rahat ayakkabı efenidm

Soru: Tam kalıp mıdır?
Cevap: Merhabalar ürünün kalıpları tam efendim giydiğiniz numarayı tercih edebilirsiniz DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz

Soru: Taraklı ayaklar için uygunmu
Cevap: Merhaba evet uygun efendim

Soru: 40 beden acil stok gelecek mi
Cevap: MERHABA EVET BUGÜN YETİŞECEK EFENDİM

Soru: hafif mi tabanı
Cevap: Merhaba evet oldukça hafif efendim

Soru: 36 37 ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba. İyi günler. Ürün stoklarımız ara ara güncellenmektedir. Lütfen takipte kalın. DİVOLYA

Soru: 38 numarasi ne stoklanir alınır avaba
Cevap: Merhaba. İyi günler. Ürün stoklarımız ara ara güncellenmektedir. Lütfen takipte kalın. DİVOLYA

Soru: 39 numarası en kısa sürede ne zamam gelirrr lütfen gelsin?

Soru: stoklarınızi ne zman güncellersiniz acaba?

Soru: Merhaba 40 numara ne zaman tekrar stoklanır acaba

Soru: merhaba tabanı rahat mı acaba
Cevap: Merhaba evet kesinlikle

Soru: merhaba 39 numarası ne zaman stokta olur acaba

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet Görseller

Nunka Beyaz Fiyonklu (2 cm Topuklu) Bilekten Bantlı Sivri Burun Günlük Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü