Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Alınır Mı ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Satın Alır Mısınız?
Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Şu Anki Fiyatı 1045.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Hakkında yaklaşık 308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Ürün Bilgisi

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Ürününün Satıcısı, KAZZAZE Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik ürününü 1045.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Yorumlar Hakkında Bilgi
1045.0 Tl ye satışta olan Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Uzun zamandır takip ettiğim bir üründü. Kasım indiriminde indirime girince aldım kardeşime. Üstelik doğum gününe çok az bir süre kala. Satıcıya hediye paketi yapıp yapamayacaklarını sorduğum da aldığım dönüşle çok mutlu oldum. Hediye paketi yapmalarının yanı sıra yazmak istediğim not varsa iletmem halinde onu da ekleyebileceklerini belirttiler:)Devamını Oku
İsim: K** B** K**
Tarih: 07 Aralık 2022
Beden: Beden:18 cm
Satıcı: KAZZAZE

Yorum: Eşime sevgililer günü hediyesi aldım çok beğendi. Notunuz çok hoşumuza gitti sagolun
İsim: **** ****
Tarih: 12 Şubat 2022
Beden: Beden:22 cm

Yorum: eşime aldim hediye olarak cok şık duruyor. ellerinize saglik tesekkulerrrrrr
İsim: T** ç**
Tarih: 11 Ocak 2022
Beden: Beden:21 cm

Yorum: Eşim için aldım gerçekten çok güzel ve kaliteli çok beğendi eşim teşekkür ederiz
İsim: M** K**
Tarih: 24 Şubat 2022

Yorum: Trabzona selam olsun. Kimin elinden çıktıysa elleri dert görmesin. Çok beğendik. Eşime hediye aldım. Ne mutlu ki severek kullanıyor. Not ve özenli paketleme için de teşekkür ederim✨
İsim: D** ü**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: paketleme özemliydi. eşime hediye aldım çok beğendi. teşekkürler
İsim: B** A**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: erkek arkadaşım için aldım ben çok beğendim umarım oda beğenir. yüzüğümüz var bu şekilde takım olsun istedim. tavsiye ederim.
İsim: Y** N**
Tarih: 04 Şubat 2022
Beden: Beden:20 cm

Yorum: Gerçeten daha kaliteli çok az şey gördüm. Çok teşekkür ederim. İşçilik 10 numara,kargo tam zamanında geldi. Mükemmel paketleme.
İsim: S** G**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: eşime aldım çok güzel rahatsız etmiyor çok tarz
İsim: s** k**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma almıştım çok özenle paketlenmişti. Emeğinize sağlık. Satıcıya ulaşmıştım. Acil olduğu için hemen gönderdiler. İlginiz için teşekkür ederim
İsim: F** D**
Tarih: 14 Nisan 2022
Beden: Beden:19 cm

Yorum: Ürün mükemmel, fiyatı piyasanın yarısı bile değil, kendime aldım çok teşekkürler.
İsim: U** S** T**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: Çok nefis bir ürün ama küçük geldi değiştirme kağıdını daha sonra gördüm hediye aldığım arkadaşım İ.O.M adıyla 19 cmini aldı zaten teşekkür ediyorum
İsim: N** Y**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü yılbaşı hediyesi için erkek arkadaşıma aldım beklediğimden daha güzel geldi çok kaliteli çok hoşuma gitti gerçekten çok teşekkür ederim inşallah bilek ölçüsüne göre olur 19 cm almıştım❤🙏😘
Tarih: 27 Aralık 2021

Yorum: bileklik çok güzel tam istediğim ölçüde hazırlandı ve 1.5 cm fazla aldığımda tam oldu.Paketlemesi,ürün kalitesi,satıcı iletişimi,hızı dört dörtlüktü ve tabi ki sevgilimin yüzündeki gülümseme her şeye değerdi... Teşekkürler
İsim: A** F**
Tarih: 05 Ekim 2021

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi ayrıca satıcının ilgisinden dolayı teşekkür ederimm
İsim: E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mayıs 2022

Yorum: 2 gün içinde elime ulaştı. İnanılmaz güzel, çok zarif ve özenli paketlenmiş. El işçiliği de çok güzel. Çok teşekkür ederim burdan firmaya
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: hediye olarak almıştım çok sık ve kaliteli notunuz ve hızlı kargonuz için teşekkürler
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: Eşime hediye olarak almıştım gerçekten çok güzel bayıldım emeğinize saglik
İsim: H** A**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel özellikle satıcı çok ilgili çok teşekkür ederim eşim çok beğendi
İsim: y** e**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Oğluma aldım çok beğendi. Severek takıyor.
İsim: N** D**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: Harika çok şık
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: Çok beğendik yılbaşı için aldim erkek arkadaşıma oda çok beğendi
İsim: K** y**
Tarih: 05 Ocak 2022
Beden: Beden:17 cm

Yorum: eşime hediye olarak aldım gayet şık ve güzel
İsim: e** Ç**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: şık duruyor çok beğendim
İsim: M** A**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: el emeği olduğu çok belli çok güzel bir işçilik teşekkür ederim güzel notunuz için de ayrıca teşekkür ederim iyi günler.
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel çok teşekkür ederim satıcının ilgisinden dolayı da çok teşekkür ederim iyi ki almışım 🥰
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Satıcı çok ilgiliydi. Ürünü hediye olarak aldım, çok beğendi arkadaşım.
İsim: E** K**
Tarih: 07 Eylül 2022
Beden: Beden:17 cm

Yorum: gayet saglam ve çok şık bir bileklik çok begendik
İsim: s** c**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: sevgililer günü hediyesi olarak aldım eşim çok beğendi çok kaliteli teşekkür ederiz 😊
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel.Tam verdiğim ölçülere göre geldi.Saticiya ayrıca çok teşekkürler ürününe gunendigini tam olarak ispatladı.
İsim: O** T**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: mrb ürün gümüş olduğuna dair bir yazısı varmı
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz. Ürünlerimiz 1000ayar gümüş el örgüsüdür. Ürün el örgüsü el yapımı olduğu için üzerinde gümüş ayarı yazmıyor. Bu konu üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Saygılar

Soru: Bilek ölçümü nasıl öğrene bilirim
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederim, bilek ölçüsü alırken şunlara dikkat etmelisiniz. Bileğinizi ip veya mezura ile sıkıca ölçüp üzerine 1 veya 1,5 cm pay ekleyip doğru ölçüyü bulmuş oluyoruz. Bilekliğin ölçüsünü baştan başa klips dahil olarak dikkate alıyoruz. Saygılar

Soru: 20 ve 21 cm çok farkeder mi
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederim, bilek ölçüsü alırken şunlara dikkat etmelisiniz. Bileğinizi ip veya mezura ile sıkıca ölçüp üzerine 1 veya 1,5 cm pay ekleyip doğru ölçüyü bulmuş oluyoruz. Bilekliğin ölçüsünü baştan başa klips dahil olarak dikkate alıyoruz. Ölçü için tercih sizin. 1 cm kullanımda farkeder

Soru: Kararma olur mu
Cevap: Merhaba olmaz ürün eskitme modelidir.

Soru: Bileği 16.5 cm, kaç cm almalıyım
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederim, bilek ölçüsü alırken şunlara dikkat etmelisiniz. Bileğinizi ip veya mezura ile sıkıca ölçüp üzerine 1 veya 1,5 cm pay ekleyip doğru ölçüyü bulmuş oluyoruz. Bilekliğin ölçüsünü baştan başa klips dahil olarak dikkate alıyoruz. Saygılar

Soru: ürün gümüşmü
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz. Ürünlerimiz 1000ayar gümüş el örgüsüdür.

Soru: Merhaba. Ben bu üründen almıştım ama paketlemesin hiç beğenmedim söylemek mi gerekiyordu
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz, imkanlar ölçüsünde paketleme hususuna dikkat ediyoruz. Özel bir talebiniz olursa yardımcı olmak isteriz. Saygılar

Soru: merhaba hassas ciltler için uygun mu?
Cevap: Merhaba gümüş cilde bir etkisi yoktur.

Soru: ürün saf gümüş mü
Cevap: Merhaba evet ütülerimiz saf gümüş el örgüsüdür.

Soru: Merhaba daha kalınını yapabilirmisiniz
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz, sayfamızdan tüm modelleri incelebilirsiniz. Özel istediğiniz bir tasarım var ise atölyemizden bilgi alabilirsiniz. Saygılar

Soru: Ürün gümüşten mi yapılıyor gümüş değerinde mi ?
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederim, ürün tamamen 1000 ayar saflığında gümüşten yapılmıştır. Geleneksel yöntemlerle elde örülerek hazırlanmıştır. Saygılar

Soru: kaç gram ağırlığında
Cevap: Merhaba, ortalama 7-8 gram civarında, ölçüye göre değişebiliyor . syg

Soru: Bilekliğin uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhaba , bilek ölçünüze göre uzunluğunu seçebilirsiniz , bileğinizi sıkıca ip veya mezura ile ölçerseniz 1-1,5 cm pay bırakarak doğru ölçü alabilirsiniz . Saygılar

Soru: merhaba arkadaşıma hediye alacağım not yazıp hediye paketi yapar mısınız?
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederim, evet tabiki , notunuzu bize sipariş no ile iletebilirsiniz . Saygılar

Soru: üründe 925 damgası varmı
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz. Ürünümüz 1000 ayar saf gümüştür. 925 ayar olmadığı ve el yapımı el örgüsü olduğu için üzerinde damga bulunmamaktadır. Saygılar

Soru: 22 cm olandan almak istiyorum ama bitti gözüküyor.gelince haber verirmisiniz yada temin edebilmeniz mümkün mü
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz stoklarımız güncellenmiştir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: kararma yapar mı
Cevap: Merhabalar ürün modeli eskitme olduğu için herhangi bir kararma yapmaz.

Soru: Gerçek gümüş mü
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz. Ürünlerimiz 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Saygılar

Soru: ürünün heryeri tamamen gümüş değil mi
Cevap: Merhaba ilginize teşekkür ederiz. Ürünlerimiz 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Saygılar

Soru: merhaba 16sm yapıyormusunuz?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederim. Ürünler sipariş üzerine hazırlanmaktadır. istediğiniz ölçüde hazırlayabiliyoruz. 16 cm bir ip ile ölçüyü bileğinizde teyit etmenizi öneriyorum. 17 cm sipariş oluşturup , sipariş mesjalarından bana talebini iletmeniz yeterli olacaktır. saygılar

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik Fotoğraf Ve Görseller

Oksitli Gümüş Kazaziye Dört Sıra Örgü Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü