Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Alınmaya Değer Mi ?

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Şu Anki Değeri 328.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Memnuniyet Oranı Nedir?

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Ürün Detayları

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Ürününün Satıcısı, La Linaa Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım ürününü 328.0 Tl'den Satılmaktadır.

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Yorumlar Ve Değerlendirmeler
328.0 Tl ye satışta olan Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: ürün o kadar kaliteli ki. bu fiyata bu kaliteyi beklemiyordum. tam beden alabilirsiniz
İsim: S** T**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:75B
Satıcı: La Linaa

Yorum: rengi kumaşı harika iki ürün aldım ikisine çok güzel ve kısa bir süre içerisinde geldiler
İsim: S** K**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:90B

Yorum: bayildimmmm, almayı beklediğim diğer ürünleri de içim rahat bi şekilde sipariş edebilirim artık. iki takım aldım ikisi de aşırı güzel ❤🔥
İsim: F** H**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:90B

Yorum: tereddutluydum ama bekledigimden bile guzel bu fiyata super bi takim
İsim: P** A**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: Renk ve kalite çok güzel
İsim: D** K**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: normalde 75B kullaniyorum, bu üstü biraaaz kuçuk, 80B almaliydim . ama problem yok. beğendim. renk harika👍🏼👍🏼👍🏼
İsim: K** V**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Renkler çok güzel kalıbı kumaşın kalitesi farklılık isteyenler çiçek açmak isteyenler kaçırmasın bence 😉🥰
İsim: e** f**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: çok güzel çok beğendim☺
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Gerçekten çok teşekkür ederim ama ben ürünü 330 TL’ye aldım 499 TL yazıyor alali bir ay oldu tam olarak!!!!! Aynı fiyata indirirseniz başka bir takım da almak istiyorum bu normal değil ya
İsim: A** U**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Rengi fotoğrafta gorundugu gıbı canlı degıl çok soluk ve ustelık beden ıstedıgım beden değil buyuk beden gondermısler maalesef yogun ve gec saate kadar calıstıgım ıcın iade ile hıc ugrasamıcam
İsim: S** K**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Orta halli resimdeki kadar güzel durmuyor
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Dikişleri basit fiyatına göre değil bilseydim almazdım
İsim: G** Ş**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Boy:192cm

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba 85B SÜTYEN kullanıyorum ama alt beden kaç geliyor M mi İ S mi ?
Cevap: Merhaba efendim takımlarımız uyumlu gelmektedir. Aynı zamanda yanlarında kopça kısmı bulunmaktadır daraltıp genişletebiliyorsunuz

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım Resim Ve Fotoğraflar

Olivia Mor Yeşil Kadın Bralet Takım En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü