omuz çantası Tavsiye Eder Misiniz ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
588
0
15
omuz çantası Alanlar Memnun Mu?
omuz çantası Şuanki Fiyatı Ne Kadar 249.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

omuz çantası Memnuniyet Durumu Nedir?

omuz çantası Hakkında yaklaşık 46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

omuz çantası Detaylı Açıklama

HBS Omuz Çantası Özellikleri_x000D_
Stil ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde bir araya getiren HBS omuz çantaları, günlük hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. İşte çantamızın dikkat çeken özellikleri: _x000D_
Şık ve Modern Tasarım: Günümüz modasına uygun, estetik ve çağdaş bir görünüm sunar. _x000D_
Dayanıklı Malzemeler: Kaliteli deri, sentetik malzemeler veya su geçirmeyen kumaşlardan üretilmiştir. _x000D_
Düzenleyici Bölmeler: İç kısmında cep telefonları, anahtarlar, kalemler gibi küçük eşyalar için özel bölmeler mevcuttur. _x000D_
Ayarlanabilir Askı: Rahat taşıma için ayarlanabilir omuz askıları, farklı uzunluklarda kullanılabilir. _x000D_
Kapama Sistemleri: Fermuar, manyetik kapama veya toka gibi çeşitli kapama sistemleri ile güvenli kullanım sağlar. _x000D_
Yüksek Kapasite: Günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz geniş iç hacme sahiptir. _x000D_
Ergonomik Tasarım: Uzun süreli kullanımlar için ergonomik olarak tasarlanmıştır. _x000D_
Renk ve Desen Seçenekleri: Farklı renk ve desen alternatifleri ile kişisel tarzınıza uygun seçenekler sunar. _x000D_
Su Geçirmez Özellik: Kötü hava koşullarında eşyalarınızı korumak için su geçirmez özelliğe sahiptir. _x000D_
İç Aydınlatma: Bazı modeller, gece kullanımı için iç kısmında aydınlatma özelliği sunar. _x000D_
HBS omuz çantası ile hem şık hem de pratik bir kullanım deneyimi yaşayın! _x000D_
_x000D_

omuz çantası Ürününün Satıcısı, hbs omuz çantası ürününü 249.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

omuz çantası Yorum Ve Değerlendirmeler
249.99 Tl ye satışta olan omuz çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çox iyi bir ütün satıcıya da teşekkür ederim küçük bir çanta da var içində teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Beden:X
Satıcı: HBS ÇANTA

Yorum: fiyatına göre güzel
İsim: E** D**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Bu fiyata muhteşem bir çanta. İçindeki kısmı çıkarıp iyi ayrı çanta olarak da kullanabiliyorsunuz
İsim: G** G**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Kesinlikle alın
İsim: A** Y**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok şeker bir çanta. küçük ama yeterli ve içinden bir tane de minik çanta çıkıyor. çok sevdim.
İsim: l** c**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel çok beğendim 👏🏼👏🏼
İsim: C** A**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok zarif ve kaliteli bir çanta. Dikişleri ve duruşu çok düzgün.
İsim: r** d**

Yorum: Bu fiyata aldığıma inanamıyorum 🤎 @sedchoco
İsim: Seda B.

Yorum: çok beğendim ama biraz ağır kokusu var zamanla geçiyor içi çok geniş ve kullanışı
İsim: a** a**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Ürün tam bir fiyat performans🤩 Tereddüt etmeden alabilirsiniz, çok büyük bir boy beklemeyin fakat dokusu, duruşu çok iyi. teşekkür ederim severek kullanacağım🤎
İsim: B** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: eşime aldım çok beğendi on numara ürün
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel yumuşak boyut biraz küçük. ama çok kötü kokuyor paketleme de idare eder.
İsim: z** s**
Tarih: 10 Ekim 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: beğendim spor sık sık kullanılabilecek bir çanta , daha uygun fiyatlı olabilir
İsim: Ş** p** K**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Çanta güzel ideal boyutta bana göre. uzun askısı içinde ki yedek çanta için. içinde ki gözü çıkarıp uzun askıyı takıp normal çanta gibi kullanabiliyorsunuz ki çok ta kullanışlı ama normal çanta da uzun askı takma yeri yok sadece omuzda kullanılır veya elde. canta da malzemesinden dolayı koku var ama havalandirinca o koku kalmıyor .Çantanın dışıDevamını Oku
İsim: y** d**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Çok kaliteli görünüyor
İsim: M** A** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ekim 2023

Yorum: çok güzel bir çanta çok beğendim ❤
İsim: A** Ö**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Severek kullanıyorum fermuarsız ama iç çantası var
İsim: Sena A.
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: Bu fiyata bu ürün şaka mı ya bayıldım bayıldım harika
İsim: H** D**

Yorum: güzel bir çanta beğendim. Teşekkürler
İsim: g** m**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Beklediğimden bi tık küçük ama rengi güzel ve tatlı bi çanta
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Çanta çok şık içinden askısıyla birlikte bir tane daha iç çanta çıktı o çanta ayrı olarak kullanılabilir fiyatına bakılınca baya hoş görünüyor tek sorun boyutu biraz küçük geldi bana a5 boyutunda bi defter girecek kadar boyutu.Daha büyük bir çanta hayal etmiştim.
İsim: M** D**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Fotoğraflardan belli olmuyor ama yorumlarda söylenildiği gibi küçük bi çanta bende daha büyük sanmıştım. Bana gelenin amblemi yok bu hoşuma gitti. Niye herkese farklı gidiyor hiç anlamadım. İçinden çıkan çantanında uzun kulbu oluyor iki çanta diye aldım açıkcası yorumlarda öyleydi,bu hali için fiyat fazla iade etmek istiyorum ama kargolarla uğraşmaDevamını Oku
İsim: Ç** Y**

Yorum: Flash indirimde aldm, kışlık bir kol çantasına ihtiyacım vardı, yorumlarda boyutuna ait bilgiler de vardı, yani kol cantasi orta boy değil arkadaşlar, orta boya yakin makyaj çantası büyüklüğünde diyebilirim ancak. çantanın tek saçmalığı askisini içindeki makyaj çantası şeklindeki suni deri çanta kısmına takabiliyorsunuz, süet görünümlü çantaya uyuDevamını Oku
İsim: F** T**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: resimlerde sanki biraz daha büyük görünüyordu ama orta boy güzel bir çanta
İsim: G** K**
Beden: 02 Şubat 2024

Yorum: Göründüğünden küçük geldi fakat ideal bence. Biraz kokusu vardı havalandırınca geçti. Duruşunu ekliyorum
İsim: M** B**
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: fiyat performans ürünü net
İsim: R** S**
Beden: 12 Ekim 2023

Yorum: Beklediğimden daha küçük geldi
İsim: a** a**
Beden: 22 Ocak 2024

Yorum: Çok küçük geldi askısı da biraz kısa
İsim: N** A**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Güzel çanta ama genişliği biraz fazla
İsim: Ş** A**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: çantanın rengini ve dokusunu beğendim. Bu kadar fiyat eder mi tartışılır. Fakat beğendiğim için iade etmedim. teşekkürler
İsim: H** S**
Tarih: 05 Ocak 2024

omuz çantası Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: teşekkür ediyorum
Cevap: Rica ederim

Soru: Dokusu yumuşakmı
Cevap: Evet efendim yumuşaktır.

Soru: Merhaba içine ipad sığar mı
Cevap: Bi büyük modelimiz var onun içine sığar

Soru: Tahmini ne kadar surer hafta ya da ay ona gore bekleyelim
Cevap: Bu ay sonuna kadar çıkacak efendim

Soru: Merhaba bazılarına yanları deri göndermişsiniz süet yerine tamamen süet mi
Cevap: Evet gönderildiği şekilde

Soru: Daha buyugunu uretcek misiniz
Cevap: En kısa zamanda üretim yapacağız efendim

Soru: Gri rengi daha mı büyük?
Cevap: Aynı efendim

Soru: Merhaba çanta ölçüsü nedir acaba?
Cevap: Eni 23 uzunluğu 25 cm

Soru: Kokusu baya kötü geçer mi acaba
Cevap: ürünlerimizin üstünde olan koku yapıştırıcı kokusudur 1 veya en fazla 2 gün hava alan bir alanda havalandırdığınızda kokusu rahatlıkla geçecektir. ürünlerimizi puanlarsanız mutluluk duyarız iyi günler

Soru: Merhaba yorumlarda yan taraf süet değil denilmiş fotosu atılmış o şekilde mi çanta
Cevap: Yan tarafı süet fır efendim iyi gunler

Soru: Ürünümde demir etiket istemiyorum onu çıkartır mısınız
Cevap: Nasıl isterseniz

Soru: püskül yeri nasil çıkiyor
Cevap: Basit gönderim sağlanınca anlaşılır

Soru: MERABA URUNUMUZ NEZAMAN GELIR ACABA...🇹🇷
Cevap: Yarın yola çıkıyor efendim

Soru: 41 olunca çantayı kullanamıyor muyuz. Bir çanta için yaş sınırı koymak nedir yahu :)))
Cevap: Hayır tabikide efendim prosedür gereği sistemin koyduğu bir kriter önemi yok efendim :)

Soru: merhaba çantadaki püskülü çıkarabilir miyiz ve kapama yeri nasıl
Cevap: Püskülsüz olur ve ağzı mıknatıslı

Soru: merhaba, canta suni deri midir acaba?
Cevap: Evet efendim süni süettir

Soru: ürün türk malı mı ithal mi
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba, çantanın içine a5 boyutunda kitap sığıyor mu?
Cevap: Sığmaz efendim

Soru: Merhaba arkadaşım aldı bu üründen demir etiket yoktu bende olmasını istemiyorum. Alırsam o şekilde yollar mısınız ?
Cevap: Tabiki efendim

Soru: Merhaba, çantanın boyutu hakkında bilgi alabilir miyim?
Cevap: 28 eni 30 uzunluğu

omuz çantası Ürüne Ait Fotoğraflar

omuz çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü