Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Ürün Alınmaya Değer Mi ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Şimdiki Fiyatı Ile 300.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Hakkında yaklaşık 1317 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Ürün Açıklaması

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Ürününün Satıcısı, ÖZDEN ÖZDOĞAN Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml ürününü 300.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Ürünü Kullananların Görüşleri
300.0 Tl ye satışta olan Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1317 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bu nasıl güzel bir koku aman Allahım keşke vücut spreyi, losyonu veya parfümü olsa bayıldım. Etkisi de mükemmel resmen cildim parlıyor nemlendirici etkisi çok iyi az bir miktar bile etki ediyor. Kızarık ve kırı cildime çok iyi geldi bol bool stoklamalık en favori ürünüm oldu
İsim: g** a**
Tarih: 17 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÖZDEN ÖZDOĞAN

Yorum: Çok güzel cildim yumuşacık oluyor, arada stokluyorum.
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Serumu her akşam kullanıyorum inanılmaz yumuşak bir cilt ve parlayan bir yüz 🥰tek kitleme ile bayıldım
İsim: A** E**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: paketlenmesi çok iyi geldi patpata sariliydi kokusu harika ötesi acilen parfumude uretilmeli.diye düşünüyorum.Yeni.kullanmaya başladım jölemsi bı kıvamı var yüzüm hemen emdi yumuşacık yapıyor şimdilik memnunum🙏
İsim: S** E**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Bu ürünün kokusu şaka mı ya çok güzel ve cok iyi hissettiriyor ve tabi ki yumuşacık bi yüz, ilk önce centella ampulü sonra gül mayası 3 4 fiss mis gibi bir cilt yatmadan muhakkak yapilirrrr
İsim: E** P**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: severek kullandığım bir ürün sürekli stok yapıyorum teşekkür ederim 😊
İsim: E** S**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Gül mayasından sonra sürüyorum , pamuk gibi oluyor yüzüm sabah aydınlık bir görünüm oluyor mutlaka şans verilmeli 🤌
İsim: S** M** G**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Dokusu ve hissiyatı muhteşem. Hele ki kokusu… temiz cilde uyguladığınız andan itibaren yüzünüzü pürüzsüz ve yumuşacık yapıyor. Emilimi de gayet güzel. Ürünü satın aldığımdan beri her akşam düzenli olarak kullanıyorum ve düzenli kullanımım dahilinde gözle görülür biçimde onarıyor. Nemlendirmesi de harika. Cildim kuru ve benim gibi kuru ciltler bu ürDevamını Oku
İsim: Ece A.
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: Üç al iki öde kampanyasında almıştım ürünleri, hepsi de çok güzel, kesinlikle tavsiye ederim👌👌
İsim: **** ****
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: harika urunleri bayiliyorum indirimdeyken stokluyorum .paketlemesi de harika ayrica hic acilmamis sekilde geliyor 🤣
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: cildi yumuşacık yapıyor çok tatlı bir kokusu var. stokladım
İsim: L** Ç**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Uzun süredir geçmeyen yüz lekelerime çok iyi geldi. Etkisi çok iyi. Sürekli indirim olması fırsat
İsim: H** A**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: deneme amacli aldim kesinlikle cok guzel cildimi parlak ve cok guzel nemlendirdi
İsim: h** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Aralık 2023

Yorum: cildi yumuşacık yapiyor
İsim: M** D**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: uyumadan önce kullanıyorum sabaha cildim yumuşacık 🥰
İsim: Z** G**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gercekten cok güzel cok memnunum gece yatmadan kullanıyorum sabaha yumuşacık uyanıyorum cok severek kullanıyorum 2. siparişim di bu
İsim: ö** b**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: Etkisini hemen gösteren cildi ışıl ışıl yapan bi ürün çok memnun kaldım
İsim: Hülya b. A.
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: gelir gelmez denedim önce gerildi sonra cildim yumuşacık oldu Özden hanıma güvenerek aldım pişman olmayacağım eminim
İsim: D** G**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Daha önce binlerce liralık cilt serumlarını kullanmış biri olarak koku ve hissiyat bakımından onlardan hiç bi farkı olmadığını söyleyebilirim. Çok soft mis gibi bi kokusu var. Gül mayası ve kremi ile birlikte üçünü uyguluyorum cildim bebek gibi oldu sürekli dokunasım geliyo yumuşacık. Böyle devam ederse vazgeçilmezlerim haline gelecek
İsim: P** A**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Çok iyi beğendim indirimdeyken stok yaptım
İsim: Serpil C.
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: aşırıııı iyiiii urunnnn ilk kullanimda gözle görünür parlaklık verdi cildime ben cokk çok beğendim
İsim: Y** C**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Ürün harika paketlenmiş çok teşekkür ediyorum inşallah yüzümde faydasını görürüm
İsim: zeynep d.
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ürünlerim iyi paketlenmişti teşekkür ediyorum
İsim: Çigdem Ö.
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Cildine sürdüğümden beri Işıl Işıl.teşekkürler
İsim: T** Y**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: Yüzünüzü yumuşacık yapıyo kışın pul pul dökülen,kızaran ama aynı zamanda yağlı karışık bir cildim var,çok hassas,her ürünü kullanamam sivilce yapar.Efsna yumuşattı yüzümü kızarıklık,kuruma yok cildim resmen parlıyo ve sivilce yapmadı hakkını vermişler 👍
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: özden hanıma güvenerek aldık ürünler gerçekten güzel stok yaptım indirime girmişken samimi oluşu güvenimizi boşa çıkarmadı tesekkurler
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Özden hanımı çok seviyorum ona güvenerek 4 al 3 öde kampanyasiyla aldım çok özenli paketlenmişti. Henüz denemedim
İsim: G** K**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: Kargolama çok iyi ikinci siparişim kokusu muhteşem yumuşacık yapıyor
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Kampanyadan denemek için aldım ama baya güzel etkiside ileride güzel olur inşallah . Kokusu çok hoş ve ilk sürdüğümde yumuşacık yaptı cildimi
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Hızlı teslimat , ilk kullanımda parıldayan bir cilt ferah bir koku umarım daha da iyi olur.
İsim: E** T**
Tarih: 30 Kasım 2023

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba t bölgem çok aşırı yağlı ve yüzümdeki tüm gözenekler çok büyük gül mayası ve bu serum işe yararmı
Cevap: Merhaba, Centella Serum, centella asiatica bitki özü cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Derinlemesine nemlendirir. Cildin daha parlak görünmesini sağlar. Arbutin, Niacinamide ve C vitamini içeriği ile ciltteki renk düzensizliklerinin de oluşumunu engeller. İçeriğindeki düşük molekül ağırlıklı Hyaluronik asit cildinizin nem kaybını minimuma indirerek, cildinizin daha elastik daha taze ve canlı görünmesini sağlar. Gül mayası ise cildinizi yağ ve kirden arındırmak aynı zamanda gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve siyah noktalar için kullanabilirsiniz.İçeriğindeki özel aktifler sayesinde cildinizi gün boyu nemlendirme,aydınlatma ve yumuşak bir cilt etkisi vardır .

Soru: mrblar içerisindeki c vitamini oranı nedir
Cevap: Merhaba, Oransal olarak formulasyon gizliliği gereği net bir oran paylaşamıyoruz. En uygun oranlar bir araya getirilerek etkin bir formulasyon çalışılmıştır. İçeriğindeki diğer etken maddeler ile de desteklenmiştir. Saygılarımızla

Soru: yapısı nasıldır serumun Krem şeklindeki
Cevap: Merhaba, hayır efendim krem değildir sıvı bir forma sahip serumdur. Centella kremimiz başka bir üründür.

Soru: Yağlı yüzler için olur mu
Cevap: Merhaba, evet uygundur efendim.

Soru: Merhaba yurt dışına satış yapıyormuşsunuz? Almak iştiyorum yardımcı olurmuşunuz… tskler
Cevap: Merhaba, bu konuda çalışmalarımız devam etmekte. Beklemede kalınız, sevgiler :)

Soru: merhaba acaba serumun içeriğinde c vitamini varmı
Cevap: Merhaba, evet vardır efendim.

Soru: hyaluronik asit yüzdesini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, formülasyon gizliliği gereği oransal içerik bilgisi veremiyoruz efendim.

Soru: Emziren kullanabilir mi acaba
Cevap: Merhaba, evet kullanabilir efendim.

Soru: merhaba nasil kullanmamiz gerekiyor acaba.bende gul mayasi ve krem mevcut
Cevap: Öncelikle gül mayasını sıkıp sonrasında serumu sürebilirsiniz. En son krem sürerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Gül mayası toniğimizi aynı zamanda siyah nokta probleminiz varsa pamuk yardımı ile cildinizi silmenizde daha iyi sonuç vermesini sağlayacaktır.

Soru: merhabalar bu ürün ikili mi tek serum mu
Cevap: Merhaba, tüm ürünlerimizin satışları ayrı ayrıdır efendim. Bu ürün sadece Centella Serumu içerir.

Soru: Merhaba ne için kullanıma uygundur acaba
Cevap: Merhaba, Centella Asiatica bitki özü cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Derinlemesine nemlendirir. Cildin daha parlak görünmesini sağlar. Arbutin, Niacinamide ve C vitamini içeriği ile ciltteki renk düzensizliklerinin de oluşumunu engeller. İçeriğindeki düşük molekül ağırlıklı Hyaluronik asit cildinizin nem kaybını minimuma indirerek, cildinizin daha elastik daha taze ve canlı görünmesini sağlar. Saygılarımızla

Soru: Makyaj bazı olarak kullanılacak krem bu mu acaba
Cevap: Merhaba, hayır efendim. Bu ürünümüz centella serumdur. Centella serimizden centella onarıcı bakım kremimizi makyaj altına kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba serumunuzu göz çevresi içinde kullanabiliyor muyuz?
Cevap: Merhaba, şimdilik göz çevresi için bir ürünümüz yoktur.

Soru: Centella krem ve serum u nasıl kullanabilirim
Cevap: Merhaba, önceden temizlenmiş ve kuru yüzünüze öncelikle centella serumu sürünüz kuruyunca centella onarıcı bakım kremini sürünüz efendim.

Soru: merhaba pek çok ürünümüz var hangi benim cildim için uygun olur karar veremedim. aşırı kuru bir cildim var kabul atıyo sürekli ve kızarıyor, ayrıca gözükmeyen ölü derilerim var, ne önerirsiniz yardımcı olur musunuz 🌷
Cevap: Merhaba, centella serum ve centella kremi beraber kullanmanızı öneriririz efendim. Sevgiler

Soru: Sizin gul mayasi toniginizden kullandiktan sonra bu serumu surdm kopurdu neden
Cevap: Merhaba, gül mayası cildinizde iyice emildikten sonra serumu tamamen kuru cildinize uygulamanızı tavsiye ederiz.

Soru: Sabah aksammı kullanılcak acaba be sıvılce varken surulurmu
Cevap: Merhaba, İstenilen sıklıkta gece veya gündüz kullanımı uygundur efendim.

Soru: İçeriğinde glucose Fructoz var demişsiniz şeker depil mi?
Cevap: Merhaba, kıvamlaştıcımızda yer almaktadır efendim.

Soru: merhaba centalla serisini alınca 3 al 2 öde uygulanıyor mu
Cevap: Merhaba, şuanda bir kampanyamız mevcut değildir efendim.

Soru: Hamileyim bebeğe zarar verir mi kullanırsam
Cevap: Merhaba doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml Ürün Görselleri

Onarıcı, Aydınlatıcı ve Nemlendirici Ampoule - Centella, Vitamin C & Hyaluronic Acid 30 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü