Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Satın Alır Mısınız ?

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Satın Alır Mısınız?
Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Güncel Fiyatı 166.4 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Hakkında yaklaşık 426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Ürün Tanıtımı

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Ürününün Satıcısı, Hayderma Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml ürününü 166.4 Tl'den Satılmaktadır.

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
166.4 Tl ye satışta olan Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Egzemalarım yüzünden aşırı kaşıntım oluyordu düzenli kullanımda çok faydasını gördüm kargoda özenle hazırlanmış paketlemişti hızlı şekilde elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bio Province

Yorum: kuru ve biraz hassas cildim. var her krem cildme iyi gelmiyor krem ararken bu markayı gördüm araştırdım ve aldım sevdim yapısını dokusunu
İsim: E** D** g**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: kaşıntı problemim vardı düzenli olarak kullanıyorum çok memnun kaldım
İsim: G** A**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Sedefim vardi kaşıntılı bir döneminde denk geldim bu ürüne çok işe yarıyor çok beğendim kaşıntım geçti ayrıca cildime çok iyi bakıyor yumuşacık hissettiriyor çok memnun kaldım
İsim: E** E**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Annem içim aldık umarım iyi gelir
İsim: C** n** Y**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: arkadaş tavsiyesiyle aldım iyikide almışım düzenli kullanımda çok başarılı emilimi süper tavsiye ederim
İsim: N** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Cildimde oluşan kuruluk ve kaşıntılara çok iyi geldi çok memnun kaldım cildimi de nemlendirdi
İsim: S** A**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Ekzamam vardı yatıştırdı baya alın aldırın
İsim: R** K**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Ellerımde kaşıntım vardı hemen bu ürünü sipariş verdim düzenli kullanıyorum cildime çok iyi geldi tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: deterjanlardan mahvolan ellerime kullaniyorum.kuruluk ve catlaklarima iyi geldi cildimi yatistirdi.kizariklik neredeyse kalmadi.tuttum bu urunu..
İsim: y** V** S**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: ellerim için aldim deterjanlarin ellerimde yaptığı kuruluk hissi için kullanıyorum pamuk gibi yapiyor yağlı his bırakmıyor şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: e** ç**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: Babam için aldım egzaması vardı çok memnun kaldı
İsim: A** T**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: kuru cildime çok iyi geldi.gun boyu nemlendirici etkisi var herkese tavsiye ederim
İsim: M** E**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: çok beğendiğim bir krem, severek kullanıyorum .genelde makyaj sonrası yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum

Yorum: Parmak aralarımda kaşınma oluyor özellikle mevsim geçişlerinde bu krem hem kaşıntılı azalttı hemde harika bir nemlendirici etkiye sahip herkese tavisye ederim
İsim: A** K**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Egzaması olan biriyim çokda çektim bu krem sayesinde rahatlıyorum tavsiye ederim
İsim: a** y**
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Eşim için aldım kaşıntı oluyordu vücudunda baya etkili kaşıntıyı kesti çok güzel nemlendirdi teşekkür ederim
İsim: aysenur.kky
Tarih: Fenomen
Beden: 17 Ekim 2023

Yorum: Ellerim için almıştım çok kuru ellerim kimyasallardan dolayı daha da kötü oluyor çok iyi geldi yumuşacık yapıyor severek kullanıyorum.
İsim: B** K**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: sürekli akne probleminiz varsa mutlaka kullanmaniz gereken bir ürün hem akne oluşumunu önlüyor hemde cildi onarıyor dokusu ve ciltte emilimi guzel ben memnunum tavsiye ederim
İsim: Ö** k**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: Eşim için alıyoruz bu ikinci alışımız memnun kaldık teşekkürler
İsim: e** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Şubat 2024

Yorum: harika bir ürün çok beğendim ve isteyerek kullanıyorum. stok yapacam tavsiye ederim teşekkürler
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: Kaşıntı sorunu vardı kullanmaya basladım kesınlıkle etkı ettı düzenli kullanımda etkılı

Yorum: Ben bu ürünü yeğenim arkadaşından okulda uyuz olmuştu onun için aldım kısa sürede çok etkili oldu tavsiye ederim kaşıntıyı hemen kesiyor 👌🏼👏🏼
İsim: D** M**

Yorum: nemlendirmesi çok güzel kaşıntım olduğu zaman kullanıyorum normalden daha kısa sürede sorun çözülüyor beğendiğim bir ürün
İsim: e** d**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: Geceleri yoğun şekilde sürerek maske şeklinde uyguluyorum ben sabaha yumuşacık oluyor yüzüm. Deneyebilirsiniz
İsim: S** D**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: cildimde çok Kuruluk var nemlendirmesi çok iyi yağlı his bırakmıyor ben çok memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: her gün cildimin daha da guzelleşsigini görüyorum 😍 böyle güzel bir krem yaptiklari için emeği geçen herkese teşekkür ederim ❤
İsim: İ** M**

Yorum: parmak aralarımda uyguluyorum etkisi onarımı çok hızlı düzenli kullandım faydasını görüyorum evimde mutlaka bulunduruyorum
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim çok kaliteli lekelerimi geçirdi
İsim: E** K**
Tarih: 14 Eylül 2024

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Kortizonlumu
Cevap: Merhaba efendim, kortizonsuzdur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar kulak arkası ve saç kenarlarında olan kaşıntılı pullanma kızarıklık için iyi gelir mi iyileştirme özelliği varmi
Cevap: Merhabalar ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Sedefe uygun mu
Cevap: Merhabalar ihtiyacınız doğrultusunda kullanıma uygundur. Sağlıklı günler.

Soru: atopik dermatit ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhabalar evet uygundur

Soru: Göz kapağına sürülürmü
Cevap: Merhabalar, göz ve göz çevresi dışında tüm vücuda uygulanabilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: egzemam var burun kenarları kaş içi yüzde pullanma iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar ihtiyacınız doğtultusunda tüm ciltte kullanıma uygundur. Güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: gebelikle kullanılirmi
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz yan etkisi yoktur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içeriğinde kortizol var mi
Cevap: Merhabalar kortizon içermez. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Göz kapağına sürülüyor mu ?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz tamamen bitkiseldir. Evet göz kapağına sürebilirsiniz. Sadece gözün içerisine dikkat edilmelidir. Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: merhaba ankarada bulabileceğimiz bir yer var mı satış yapılan
Cevap: Merhabalar, eczane satışlarımız durdurulmuştur.

Soru: uyguladıktan sonra yıkamak gerekir mi
Cevap: Merhabalar, uygulama sonrası yıkama gerektirmez.

Soru: Sivilceye yatkın karma ciltliyim gece ve gündüz kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur, gece kullanımı için daha uygundur.

Soru: merhaba seboreik dermatite iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar maalesef krem bu alanda kullanılmamaktadır. Rahatsızlığınız için ayrıca hekime danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: el için uygun mudur
Cevap: Merhabalar evet uygundur

Soru: 5 yaş için uygun mu ?
Cevap: Merhabalar, çocukların hekim kontrolünde kullanması tavsiye edilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: nasil kullanılır
Cevap: Merhabalar günde 2 veya 3 defa kuru temiz bölgeye masaj yaparak uygulanır. Uygun bölgeye uygulandıktan sonra durulama gerektirmez. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba kullanımı nasıl olmalıdır?
Cevap: Merhabalar, günde 2 defa temiz cilde masaj hareketleri yapılarak uygulanmalıdır.

Soru: Kızarıklık gidiyormu sürünce
Cevap: Merhaba etkili olacaktır

Soru: Ayaklardaki sedefe iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, düzenli kullandığınız takdirde etkisini göreceksiniz. Çok beğeneceğinize eminiz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: merhaba yüz ve kaş bölgesindekiegzama kaynaklı pul pul dokülmeler için iyi gelirmi acaba?
Cevap: Merhabalar, evet yüz bölgesinde kullanıma uygundur.

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml Ürüne Ait Resimler

Onarıcı Bakım Kremi (egzama, Sedef, Kaşıntı) 125 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü