Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Alınmaya Değer Mi?
Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Güncel Satış Fiyatı 204.37 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Hakkında yaklaşık 150 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Açıklama Ve Özellikler

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Ürününün Satıcısı, L'Aden Cosmetics Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML ürününü 204.37 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML En Son Yapılan Yorumlar
204.37 Tl ye satışta olan Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
150 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: harika ötesi bir nrmlendirici çok kurı cilde sahibim sabah kalktıgımda yumuşacık olıyor yüzüm
İsim: a** g** ı**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2024
Satıcı: LAden Cosmetics

Yorum: Aşırı kuru bir cildim var, daha ilk sürüşte cildim ipek gibi yumuşacık oldu ve akşama kadar da yoğun nem hissi devam etti yüzümde. Bu markanın diğer ürünlerini de kullanıyorum onlardan da çok memnun kaldığım için nemlendirici krem çıkardıklarını görünce hemen kaptım bir tane, şimdi stok için 2 tane daha sipariş ettim. Çünkü bu fiyata cildime bu kadDevamını Oku
İsim: B** S**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: benim çok alerjik ve hassas bir cildim var, bu ürün cildime çok iyi geldiği için şimdi 2.kutuyu da aldım herkese tavsiye ederim
İsim: S** B**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: su ana kadar kullandığım en iyi nemlendirici.Hiç abartısız söylüyorum kokusu inanılmaz ve cildim ipek gibi oldu.
İsim: K** İ**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün kokusu çok güzel ve gerçekten çok kaliteli bir nemlendirici sürdüğüm gibi yumuşacık etti herkese tavsiye ederim hatta stok yapılacak ürün
İsim: Ayşe d.
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: hızlı gönderim yumuşacık yapıyor miss gibi kokuyor
İsim: d** g**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: daha önce alıp çok memnun kaldığım bir ürün olduğu icin stok yapmak için tekrar aldım
İsim: N** L**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: İki gündür kullanıyorum kup kuru cildim bebek gibi oldu. Kargo bir gün geç geldi ama ürün çok iyi. Ayrıca kokusu efsane.
İsim: Dilan İ.
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: harika bı ürün elimde uyguladimefsane
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Güzel yumuşatıyor beğendim
İsim: H** S** İ**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: indirimde 131,tl ye almıştim kremi acip denemek istedik 3.5 yaşındaki kızım anne ebebek kokusu bu dedi kokladım cidden öyle mis gibi bir kokusu var kullanımı da demedikçe yazarim ama hemen cilt emiyor emilimi guzel💕
İsim: F** B**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün ilk defa yapılan yorumlara güvenerek aldığım için pişman olmadığım ve tavsiye ederken de gönül rahatlığı duyduğum bir ürün 🥰💝serinin tüm ürünleri harika 🤩
İsim: Semra İ.
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün çok beğendim yoğun ilk sürüşte kendini belli ediyor cildim yumuşacık oldu ve nemlendirmesi olağanüstü bu yüzden ki adet daha sipariş verdim
İsim: serap d.
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: paket içeriği ve sağlam geldi henüz kullanmadım teşekkür ederim
İsim: b** d**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Süper hızlı kargo
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: kokusu güzel tenime iyi geldi
İsim: M** P** y**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel. Peeling sonrası kullanın . Cildi bebek gibi yapıyor ♥
İsim: Ö** T**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: 2 gündür kullanıyorum.İyi ki almışım diyorum. Harika 👍
İsim: E** Y**

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: H** d**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ürün hemen geldi kargo iyi bir şekilde temsil etti
İsim: Ö** S**
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Beğendim gayet güzel
İsim: B** M**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Yeni başladım kullanmaya çok güzel kokuyoo:)
İsim: Ç** E**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Güzel bir ürün nemlendirmesinhissi tekrar tercih edermişim zamanla bunu güncelleyeceğim
İsim: İ** Ö**

Yorum: İyi bir nemlendirici
İsim: Ö** C**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: çok güzel güvenle alabilirsiniz
İsim: S** Ş**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Güzel beğendim.
İsim: Gülseren Y.
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: yüzümü çok iyi nemlendiriyor artık favori nemlendiricim
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel kokusu 🫠
İsim: ö** B**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Güzel bir ürün
İsim: H** A**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: karma bir cilde sahibim cildimi rahatlattı ve neme doymasına vesile oldu gerçekten
Tarih: 12 Eylül 2024

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Merak Edilenler Neler?

Soru: karma ciltler için kullanım sei nedir
Cevap: Merhabalar efendim haftada 2 defa üründen fındık büyüklüğünde alınır kuru cilde dairesel hareketler ile uygulanır, 2 dakikalık ovma işleminden sonra bol su ile yıkanarak temizlenir.

Soru: Merhaba tum aıle ıcın uygundur yazıyor 3 yas bebege de kullanabılırmıyız
Cevap: Hayır kullanilamaz

Soru: makyaj oncesi nemlendirme icin kullanilirmi
Cevap: Akşamlari yapmanız onerilir

Soru: Merhaba 15 yaş için uygunmudur
Cevap: Evet uygundur

Soru: Cilt rengini açar mı?
Cevap: Düzenli kullanımlarda elbette faydası sağlayacaktır

Soru: merhaba,dermokozmetik harici kullanamiyorum cok hassas cildim.urun dermokozmetik midir?
Cevap: Kozmetik üründür efendim

Soru: ürün ne işe yarıyor günde kaç kez kullanılması gerekiyor
Cevap: Cildinizin nemli parlak canlı kalmasını sağlar. İhtiyaç duyulduğunda kullanilabilir

Soru: merhaba benim cildim karma kullanabilir miyim
Cevap: Evet efendim

Soru: sizin ürünlerinizden yuz soyucu ginseng peeling ile birlikte kullanılır mı nasıl kullanabilirim
Cevap: Evet efendim öncelikle peelingimiz akşam kullanıp sonrasında da kremimizi kullanabilirsiniz

Soru: içeriği nedir
Cevap: Ürün aciklamasinda hepsi yazıyor efendim

Soru: Merhaba sabahları üzerine güneş kremi ve fondöten uygulamak üzere kullansam olur mu yoksa sadece akşam haricen kullanmak mi gerekir
Cevap: Olur efendim

Soru: YAZ AYINDA KULLANIMA UYGUNMUDUR ACEBA

Soru: yağlı ciltler için uygun mudur
Cevap: Evet uygundur

Soru: haftadan kaç kez uygulanmalı ve ne zaman
Cevap: İhtiyaç duyulduğunda kullanılabilirsiniz

Soru: 14yas kuru bir cildim var kulanmam uygunmudur

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML Görseller

Onarıcı, nemlendirici, bariyer güçlendirici madecassoide özlü yüz bakım kremi 75 ML En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü