Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Alınır Mı ?

Nisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Alınır Mı?
Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Şu Anki Fiyatı 265.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Ürün Bilgisi

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Ürününün Satıcısı, my cherie Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik ürününü 265.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Kullanıcı Geri Dönüşleri
265.0 Tl ye satışta olan Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok beğendim kalitesini kumaşını rengini muhteşem
İsim: s** k** d**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:S/M
Satıcı: my cherie

Yorum: çok güzel 👍
İsim: D** ı**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Bedende tereddüt etmiştim ama derisi esnek 2xl güzel oldu
İsim: Ş** D** B**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:161cm
Satıcı: my cherie - randevu

Yorum: Fantastik, güzel
İsim: M** D**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: muhteşem bayıldım kaliteli.
İsim: ö** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: Beklediğimden daha şık geldi
İsim: Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün tasarımı güzel. Fakat görseldeki gibi kaliteli bir kumaşı yok, bu kadar basit bir kumaş için ikiyüz küsür lira biraz fazla gibi geldi bana. Esnek bir kumaşı var fakat kumaşın kalitesizliğinden kaynaklı olarak her an yırtılacak gibi
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:L/XL

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Merak Edilenler Neler?

Bilgi Yok

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik Resim Galerisi

Önü Deri ve Dantelli Arkası Ful Lastikli Özel Çekici Elbise Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü