Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet En Ucuzu Nerede Bulunur ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Alanlar Memnun Mu?
Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Güncel Fiyatı 191.5 Tl'den Satılmaktadır.

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Kaç Kişi Memnun?

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Hakkında yaklaşık 922 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Teknik Açıklamalar

_x000D_
_x000D_
_x000D_
Colgate Optic White Kahve, Çay ve Tütün Kullanıcıları için Diş Macunu 50 ml_x000D_
_x000D_
• Yüzey lekelerinin %100'e kadar* güvenle ve nazikçe temizlenmesine yardımcı olur. _x000D_
• Kahve, çay ve sigara tanenlerinin diş minesine nüfuz etmesine karşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır._x000D_
•Diş minesi koruması sağlar._x000D_
•Günlük kullanım için elverişlidir._x000D_
*2 hafta boyunca düzenli kullanım ile_x000D_
_x000D_

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Ürününün Satıcısı, Colgate Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet ürününü 191.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Yorumlar Ve Değerlendirmeler
191.5 Tl ye satışta olan Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
922 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: indirime girdikçe alıyorum
İsim: İ** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Haziran 2024
Satıcı: Kişisel Bakım Merkezi

Yorum: Her zaman kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün olduğu için indirime girdikçe stokluyorum tesekkurler
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: her zaman kullandığım ürün indirimdeyken stok yaptım .
İsim: A** Ş** Ö**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün çok teşekkür ederim uygun buldukça alıyorum kargo sağlam geldi😊
İsim: S** Ö**
Beden: 14 Haziran 2024

Yorum: bittikçe alırım sanırım çay kahveciler için olan seti de almıştım tüm aile severek kullanıyoruz 😄
İsim: m** T**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok teşekkürler kargo hızlıydı paketleme süper daha önceden kullandığım macundu kahve çay lekelerini çıkartan tek macun uygun fiyata görünce stokladım
İsim: B** Ö**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum. Fp ürünü gerçekten.Minik hediyeniz için teşekkürler🩷
İsim: S** M**
Tarih: 12 Mart 2024
Satıcı: PANAYIR

Yorum: Çok teşekkür ederim hızlı gönderim ve iyi paketleme.Tavsiye ederim.
İsim: S** E**
Beden: 29 Mayıs 2024

Yorum: Teşekkürler 2 yaşında kızım için aldım küçük hediyeniz içinde teşekkürler
İsim: Ö** S** D** Ç**
Beden: 18 Eylül 2023
Satıcı: kaytika

Yorum: Gerçekten ilk fırçalama dan farkı gördüm. Çok güzel stok yaptım👌
İsim: B** k**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Teşekkürler 2 yaşında kızım için aldım küçük hediyeniz içinde teşekkürler
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Harika ürün güvenilir satıcı
İsim: Sedat k.
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: sürekli kullanıyorum 4 lu gayet uyguna geliyor
İsim: i** e** ü**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: çok verimli ürün indirimde stok yapıyorum
İsim: N** B**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: Gayet güzel memnun kaldım. sigara kahve çay oldukça tüketiyorum ilk fırçalama da etkisini gösterdi
İsim: H** H**
Tarih: 12 Haziran 2023
Satıcı: Cakmax

Yorum: Sürekli kullandığımız ürün indirim yakaladıkça stokluyoruz
İsim: F** S**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: ilk kullanımda bile farkını gösterdi. mükemmel bir ürün
İsim: M** m** d**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: beyendim ozenli paketlenme.
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: paketleme daha iyi olabilirdi kargo hızlı geldi ürün güzel
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: Ürüne bayıldık ilk kullanımda bile gözle görülür değişim var ama bence trendyol ekspres kargo kullanılmamalı kargoya hemen verilmesine rağmen ürün elime 3. gün ulaşti
İsim: S** S**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: hep alıyorum, markettekinden çok daha ucuza geliyor, lekelere de iyi geldiğini düşünüyorum
İsim: B** Ç**
Tarih: 23 Haziran 2023
Satıcı: Staff Kuaför Kozmetik

Yorum: Paketleme çok güzel ve hızlı kargo teşekkür ederim
İsim: Yasemin T.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Fiyat olarak çok uyguna geldi. 4 adetini neredeyse marketteki 1 adet fiyatına aldım. Kampanya için teşekkürler.
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: muhteşem bir diş macunu
İsim: E** C** Y**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: cok beyendim.Paketlenme,kargo cok iyiydi
İsim: Z** M**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Hızlı ve sağlam bir şekilde teslim aldım. Gayet güzel bir ürün
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 13 Ekim 2023
Satıcı: kaytika

Yorum: Guzel kokusu var
İsim: L** Q**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Etkili olduğunu düşünüyorum bence başarılı
İsim: B** A**
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: bü ürün mükemmel. endirimden aldim. en iyilerinden diye bilirim.
İsim: l** S**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: çok güzel diş macunu
İsim: A** L**
Beden: 19 Haziran 2024
Satıcı: Hka Group - Fırsat Kapıda

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 4 aadetmi geliyor
Cevap: Merhaba ürün 4 adettir. Teşekkür ederiz.

Soru: rda değerini ogrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim rda değeri yazmıyor

Soru: Merhaba Kolay Gelsin ne zamana kargolarsınız ve hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz acil lazım dı da.
Cevap: Pazartesi efendim

Soru: Gerçekten beyazlatıyormu ?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünün kullanım amacı beyazlatmadır. Her diş yapısı farklı olduğu için net öneride bulunamamaktayız. Teşekkür ederiz.

Soru: siyah diş macunumudur
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün beyazlatıcı özelliklere sahip bir diş macunudur ve siyah diş macunu değildir. Teşekkür ederiz.

Soru: Son kullanma tarıhı?
Cevap: Merhabalar, ürünün son kullanma tarihi açıldıktan sonra 12 aydır. Teşekkür ederiz.

Soru: Piyasadaki cogu macun naneli olarak satılıyor ancak naneli değil bu ürün naneli mi ben ağzımı yakmadan temiz oldugunu hissetmiyorum
Cevap: naneli değil efendim

Soru: Siyah macunmu
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün beyazlatıcı özelliklere sahip bir diş macunudur ve siyah diş macunu değildir. Teşekkür ederiz.

Soru: günlük 2defa yapcaz demi
Cevap: Merhabalar, Evet, diş sağlığını korumak ve ağız hijyenini sağlamak için diş macununu günlük olarak sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanmanız önerilir. Bu düzenli kullanım, ilgili ürünün etkinliğini artırır ve dişlerinizin daha beyaz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Fırçalama işlemini her seferinde en az 2 dakika sürdürmeye özen gösteriniz. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba üzerinde ki tarihi ne kadardır ?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünün üzerinde belirtilen tarih, üretim tarihini veya son kullanma tarihini ifade edebilir. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmesi önerilmektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: yani dört adet mi
Cevap: Merhabalar, ilgili set üründe 4 adet gönderim sağlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi ulke urunudur? made in ?
Cevap: Merhaba ABD ürünüdür. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba macunun iç rengi ne renkte acaba?
Cevap: Merhabalar ürün ambalajı bulunduğu için açılamamaktadır hangi renk olduğu bilemiyoruz efendim

Soru: florürlü mü
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün sodyum florür içermektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: Tarihi geçmiş ürün mü yolluyorsunuz?
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Üretici firmamızdan güncel tarihli ürünlerin sevkiyatinin satışları yapılmaktadır. Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Soru: meraba spn kulama tarihi kac
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün ambalajı açıkdıktan 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 4 adetmi acaba
Cevap: evet efendim

Soru: Bu seti alsam diş fırçası hediye eder misiniz
Cevap: Merhaba. Bu ilanda diş fırçası hediyesi bulunmamaktadır. Saygılarımızla. Keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, lütfen bana hangi ülkenin üretildiğini söyler misiniz?
Cevap: Merhaba ABD ürünüdür. Teşekkür ederiz.

Soru: salam tərkibində nanə varmı ferahlatıcı güzel koku?
Cevap: Merhaba efendim evet

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet Detaylı Fotoğraflar

Optic White Kahve, Çay Ve Tütün Kullanıcıları Için Diş Macunu 50 ml X4 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü