Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Şu Andaki Değeri 435.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Hakkında yaklaşık 2640 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Ürünün Detayları

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Ürününün Satıcısı, VERSEW Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml ürününü 435.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
435.0 Tl ye satışta olan Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2640 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: @badessnews Bahar’ımın önerisiyle aldım. Çok da memnun kaldım. Haftada 1-2 defa yapıyorum. Kızarıklık, kaşıntı gibi reaksiyonlar göstermedi. Yağlı, gözenekli, sivilceye meyilli bir cilde sahibim bu yüzden de çok iyi bir cilt bakımı rutinim olmak zorunda, yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Maskeyi yaptıktan sonra aktif sivilcelerimDevamını Oku
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2023
Satıcı: versew

Yorum: Ürünü @badessnews tavsiyesi ile aldımm. ya ilk kullanımda bile fark eder mi şaka gibii cilt bakımına gitmisim gibi hissettim cildim hassas olmasına rağmen asla tek kızarıklık yapmadı. Aşık oldum aşık Baharım ne önerirse gerçi mükemmel çıkıyor. Aşığım ona. Neyse üründen devam edelim cjxxnd. Hafif portakallı gibii kokuyo asla rahatsız etmiyo kokusu vDevamını Oku
İsim: Zeynep D.
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Baharın tavsiye ettiği bütün maskeleri aldım Sıra bunda onun tavsiyesine güveniyorum :) cilt bakımı konusunda tek güvendiğim influencer diyebilirim forever badesnews :) bu markanın lekeler için olan nemlendiricisini de almıştım. İnsallah faydasını görürüm ❤
İsim: F** t** Ş**
Beden: 11 Eylül 2023

Yorum: Organik içerikli kıl maskesi bulduğuma çok sevindim haftalık olarak kullanıyorum çok memnun kaldım cilt tonunu eşitliyoe canlılık verdi cildime cam kavanoz tercih edilmiş olmasını çok beğendim ferah yoğun bir kokusu var hediye içinde ayrıca teşekkür ederim
İsim: A** T**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: ikinci kutumu aldim stokkkkkk yapiyorm mukemmel bi sy alin aldirin
İsim: n** k**
Beden: 10 Mart 2024

Yorum: Harika bir ürün birçok maske uyguladım hiç memnun kalmamıştım versew kil maskesiyle cildim toparladı eskisinden daha iyi oldu çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz 👌
İsim: z** g**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: badess önerisi ile aldım tabiki ben de. Germeyen, kizartmayan, kurutmayan üstüne nemlendiren bir kıl maskesi ile bizi tanıştıran o yüce insan badeye çok teşekkür ederim 💖 Cildi harika temizliyor ve pürüzsüz hissiyatı anında veriyor çok çok çok memnunum tereddüt etmeden alın ama indirimi bekleyin 🙏
İsim: a** ç**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: ton eşitsizliğimden çok rahatsızdım versew organik kil maskesini deneyimlemek istedim cildimi ölü hücrelerden arındırdığı yeniledi . yağ dengesini düzenledi. cildim daha nemli daha parlak . ayrıca hediyeniz için cok teşekkür
İsim: Y** B**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Baharımın tavsiyesiyle aldım onu takip ettikten sonra yüzüm iyileşmeye başladı 14 15 yaşından beridir cilt problemleri olan biriyim hayatımın hiçbir döneminde şu an olduğu kadar düzgün olmadı yüzüm bu maske de beni şaşırtmadı zaten o kapsamlı araştırmalar yapıp öyle öneriyor bende gözü kapalı bir şekilde alıyorum bana uygun olanları burdan da teşekDevamını Oku
İsim: b** ç**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: profesyonel cilt bakımına gitme süremi uzattı cildimi çok güzel onarıyor sürdükten sonra bebek gibi oldu tabiki badessnews askım önerisiyle aldımmm. her konuda bilim insanı canım kadın🫶🏻🫶🏻
İsim: P** Ç**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: cilt yapım çok yağlı maskeyi kullanmaya başlayalı yağlanma sorunum azaldı.sivilceleri kurutarak yeni sivilce oluşumunu da engelliyor.haftada iki kere kullanıyorum cilt tonum daha eşit ve daha bakımlı görünüyor
İsim: M** D**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Denemek için çok heyecanlıyım Bahar'ın önerisi ile aldım beklentim büyük kendisi ve cildi bebek gibii maskeden beklentim büyük düzenli kullanıp yorumumu tekrar belirticem teşekkürler versew&bades ❤
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: ürünü çok beğendim çok memnun kaldım dokusu da çok güzel ürünün yumuşak bir kıvamı var sürümü çok rahat. ve düzenli kullanımda cildimde oluşan cilt tonu eşitsizliğini geçirdi. cildimi canlandırdı. çok memnun kaldım tavsiye ederim

Yorum: Etkisini anında hissettiğim bir maske, ikinci siparişimi verdim. Haftalık bakım rutinlerimde yerini aldı.
İsim: S** B**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Harika bir ürün.Tek kelimeyle ba- yıl -dımm ❤ İyi ki bu ürünü keşfetmişim .Bundan sonra hep hayatımda olacak.Badessnews'in önerisiyle aldım.Ayrica ürün çok uzun zaman yeter.Kullanma tarihide oldukça geniş .
İsim: Cansu K.
Tarih: 03 Kasım 2023
Satıcı: Bybaby

Yorum: Merhabalar ürünü çok araştırıp tavsiye üzerine aldım. Cildim de ton eşitsizliği vardı. Yüzümün nefes aldığını hissettim, mükemmel bir ürün alın aldırın tavsiye ederim
İsim: M** K**

Yorum: Mükemmel bir maske stok için aldım
İsim: e** ö**
Beden: 07 Eylül 2023

Yorum: bugune kadar kulladigim en iyi kil maskesi ve bundan sonra vazgecilmezim olacak uygun araliklarla duzenli kullaniyorum ciltte uygulamasi durulamasi oldukca kolay kokusu harika cildimi asla tahris etmedi aksine yumusacık tertemiz canlı bir his bıraktı ayrıca ton eşitlemesine hayran kaldim gozunuz kapali siparis vereceginiz bir urun cok memnun kaldimDevamını Oku
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Bades önerisiyle aldım ve iyi ki tanıştığım bir marka oldu herşey çok özenli vaadedilenleri fazlasıyla karşılıyor hediye için teşekkürler 2. Yorumum sürekli aldığım bir maske oldu artık olmazsa olmazım
İsim: G** M**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Bademmmin önerisiyle aldım memnun kalacağımı düşünüyorum
İsim: B** N** B**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: Bahar önerince bir de indirimde görünce hemen kaptım. Kendisi de paketlemesi de çok güzel, bir de hediye göndermişler. Teşekkür ederim. Tek sıkıntım keşke sürmek için içinde çubuk bir şey olsaymış, herkeste var bana gelince mi kalktı, koymayı mı unuttunuz anlamadım ama napalım artık, ya Allah diyip girişicez mecbur. (Bu arada baharı takip edin tümDevamını Oku
İsim: s** n** t**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: İndirimde stokladım çok güzel bir maske baharımdan gördüm aldım
İsim: P** A**
Tarih: 22 Şubat 2024
Satıcı: Bybaby

Yorum: İndirimgurusuuu tavsiyesi ile aldım. İlk kullanım da diğer KİL maskelerinin aksine cildini yumuşacık yaptı.
İsim: a** a**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Kokusu icin bile alinir :) muhtesem kokuyor. Ince bir tabaka sürüyorum 10 dakikada sertlesiyor gerginlesiyor yüzümü ilik su ile durulayip nemlendirici sürüyorum hepsi bu. Ne siyah noktam var ne gözenek. Bitmesin diye az kullaniyordum. Indirimde olunca ikinciyi aldim.
İsim: S** B**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Şimdiye kadar denediğim kullandığım en iyi maske diyebilirim cildime çok iyi geldi canlandı yenilendi favorim oldu en kısa zamanda stok yapacağım...
İsim: M** Y**

Yorum: Ürün ilk kullanımda bile fark yaratıyor. Burun kenarımdaki kuruluk ve pütürlerden anında kurtuldum. Bundan sonra bağımlısı olacağım bir ürün ve lütfen daha sık kampanya olsun
İsim: Gizem D.
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Cildimdeki renk tonu eşitsizliği için aldım ve gerçekten bir iki kullanımda bile etkisini gördüm diyebilirim düzenli kullanmaya devam edeceğim kutu içindeki minik hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim 🙏
İsim: G** D**
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: daha önce kullandığınız bütün maskeleri unutturacak bir kil maskesi , kokusunu ve dokusunu çok beğendim , durularken ciltten çok rahat temizleniyor cildimde bulunan ton eşitsizliklerini ortadan kaldırdı , kullandıktan sonra cildimi yumuşacık ve pürüzsüz yaptı
İsim: N** B**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: markaya güvenim zaten badenews sayesinde sonsuz etkiside bı okadae güzel pamuk gibi oluyor cildim
İsim: E** n** ö**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Badeyi devamlı takip ediyorum ,denemek için aldim. ama içinde ki adaçayı hediyesi ile gönlümü fetih etti. Böyle firmalar hep daha güçlü olsun çok teşekkürler
İsim: D** K**
Tarih: 08 Eylül 2023

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba, fiddy metodu yapmak için uygun bir kil maskesi mi?
Cevap: Merhabalar🌸 Evet, Fiddy Metodu için kullanıma uygundur.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌱🫶🏻

Soru: maske sürdükten sonra c vitamini kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar🌸 Ürünü uyguladıktan sonra asit içerikli ürünler ile birlikte kullanmamalısınız.Onarıcı ve yatıştırıcı bakım kremi kullanabilirsiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🌱🫶🏻

Soru: Ürün içeriği nedir acaba
Cevap: Merhaba. Ürün içeriği; Illite, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Aqua, Glycerin, Kaolin, Montmorillonite, Benzyl Alcohol, Sodium PCA, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed*, Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed*, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Sorbic Acid, Cydonia Oblonga Leaf Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Citric Acid, Potassium Sorbate, Citral**, Limonene**, Linalool** Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün barkod numarasını öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba. Barkod numarası; 8683771293097 Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba kuru ciltliyim ve halihazırda asit içeren bir rutinim var. kuru ve hassas ciltliyim. akneye meyilliyim. son zamanlarda burnumda ucu beyaz sivilceler çıkmaya basladı öneriniz ne olur acaba
Cevap: Merhabalar🌸 Sabah akşam rutininizde organik arındırıcı ve canlandırıcı yüz temizle jelimiz ile cildinizi temizledikten sonra organik mousturizing nemlendirici bakım kremimizi uygulamalısınız.Haftada iki gün rutininizde ise organik bentonite cilt tonu eşitleyici kil maskemizi uygulayabilirsiniz.Kil maskesi uyguladığınız günlerde ise organik mousturizing nemlendirici bakım kremimizi uygulamalısınız.Kil maskesi ile birlikte asit içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.Akne probleminiz için organik spot corrector serumu lokal olarak uygulamanızı öneriyoruz.Günlük rutininizde güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmemelisiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌱🫶🏻

Soru: maskeyi yaptıktan sonra c vitamini veya güneş kremi sürebilir miyim?
Cevap: Merhaba. Kil maskesi uygulama sonrası C vitamini ve güneş koruyucu kullanmanızda bir sakınca yoktur.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içerik nedir
Cevap: Merhabalar 🌸 Ürünün içeriği; Illite, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Aqua, Glycerin, Kaolin, Montmorillonite, Benzyl Alcohol, Sodium PCA, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed*, Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed*, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Sorbic Acid, Cydonia Oblonga Leaf Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Citric Acid, Potassium Sorbate, Citral**, Limonene**, Linalool** Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌱🫶🏻

Soru: Merhaba yağlı ciltliyim sivilce yapar mı
Cevap: Merhabalar Akneye sebep olmamaktadır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: kullanım ne kadar sıklıkla olmalı
Cevap: Merhabalar Haftada iki gün kullanmanız yeterlidir.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Merhabalar, yağlı ciltler için jelinizle yıkadıktan sonra toniğinizi kullanıp ardından bu maskeyi yapıp akne ve leke giderici kreminizi sürmem uygun mudur
Cevap: Merhabalar Tabi ki, kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Ürünü ne sıklıkla kullanabilirim? Kaç dk bekletmek gerekir?
Cevap: Merhabalar 🌸 Haftada iki gün temizlenmiş cildinize uygulamalısınız.10 dakikadan fazla bekletilmemesini öneriyoruz.Asit içerikli ürünler ile birlikte kullanmamaya özen göstermelisiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌱🫶🏻

Soru: Merhaba,hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba. Gebelik döneminde kullanıma uygundur. Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışın. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba maskeden sonra madecosoll kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar🌸 Tabi ki, cildiniz kuru ve hassas ise kullanabilirsiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🤍🌱

Soru: Merhaba ürünü kuru cildemi uygulamak gerekiyor ıslak cildemi kullanımını tarif edermisiniz
Cevap: Merhabalar🌸 Temizlenmiş cildinize akşam rutininizde uygulayabilirsiniz.Tonik uygulamanızdan sonra ürünü cildinize uygulayabilirsiniz ancak cildinizin ıslak olmaması gerekmektedir.10 dakikadan fazla bekletilmemesini ve asit içerikli ürünler ile birlikte kullanılmamasını önermekteyiz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🌱🤍

Soru: Merhabalar anlayamadigim sey su urunle alakali.Cok ovulen ve ovulmesinin yaninda bir o kadar da pahali bir urun ama ne diye o kadar parfum basarsiniz ki urune hassas ciltlere iyi gelmeyecegi bariz belli yorumlar da bundan sikayetci zaten. bir sebebi var mi acaba limonene linalool vs kullanmanizda
Cevap: Merhabalar 🌸 Tabi ki, sizlere açıklamak isteriz. Ürünlerimiz % 99 doğal içeriklidir, % 20,6 organik içeriklidir.COSMOS organik sertifikalıdır.Hiç bir ürünümüzde parfüm kullanmamaktayız.Ürünlerimizin kokuları içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal kokusudur.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz efendim🫶🏻🌱

Soru: Fırsat paketi sizin satıcıya mı ait versew mi hangisi
Cevap: Merhaba. Fırsat paketi ve versew satış sayfası bize aittir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün kampanyaya girecek mi
Cevap: Merhabalar🌸 Belirli aralıklarla kampanyalarımız gerçekleşmektedir.Kampanyalarımızdan yararlanmak ve haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌱🫶🏻

Soru: Merhaba urunu kullandiktan sonra gunes kremi surmenin bi sakincasi olur mu?
Cevap: Merhabalar🌸 Tabi ki, ürünü uyguladıktan sonra muhakkak güneş koruyucu kullanmanız gerekmektedir.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: kullandığım peeling ardından mı yapmalıyım yoksa başka günlerde mi
Cevap: Merhabalar Cildiniz hassas bir cilt değil ise peeling sonrası kullanabilirsiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Sivilcelere iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar Akne ve gözeneklerde oluşan siyah nokta görünümünü azaltmaktadır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml Detaylı Resimler

Organik Bentonite Cilt Tonu Eşitleyici Kil Maskesi 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü