Organik Besleyici Kaş - Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Şu Andaki Değeri 295.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Hakkında yaklaşık 4625 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Ürün Hakkında Bilgi

Versew Organik Lash & Brow Booster >_x000D_
_x000D_

NEDİR? NE İÇİN KULLANILIR? >_x000D_
_x000D_

Versew Organik Lash&Brow Booster’ın aktif içeriğinde bulunan mastic gum extract ve virgin >_x000D_

castor, kaş ve kirpiklerin keratin yapılarını etkileyerek daha güçlü, hacimli ve sık çıkma sürecini >_x000D_

destekler. Argan, jojoba ve sunflover seed’in içeriğindeki vitaminler, antioksidanlar ve yağ asitleri yeni >_x000D_

kıl kökü oluşumu sürecine katkıda bulunur. >_x000D_
_x000D_

AKTİF İÇERİKLER: >_x000D_

- Mastic Gum Extract >_x000D_

-Argan >_x000D_

-Jojoba >_x000D_

-Virgin Castor >_x000D_

-Sunflower Seed >_x000D_

-Natural Vitamin E >_x000D_
_x000D_

Mastic Gum Extract >_x000D_
_x000D_

Sakız adasında (Yunanistan) bulunan bir ağaç olan Pistacia Lentiscus'ta toplanan kristal >_x000D_

damlalarından süper kritik CO2 ekstraksiyonu ile elde edilir. Pistacia Lentiscus (Mastic) Sakızı kaş ve >_x000D_

kirpiklerin keratin yapısını destekler, gelişimine yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_

Argan >_x000D_
_x000D_

Vitaminler, antioksidanlar ve yağ asitleri açısından zengin olan Argan yağı içeriğindeki melatonin ve >_x000D_

diğer moleküllerin kombinasyonu ile hücresel yaşlanma sırasında oluşan mitokondriyal hasarı ve >_x000D_

mitokondriyal bozulma ile seyreden birçok patolojiyi önleyerek yaşlanmayı geciktirir. Bu antioksidan >_x000D_

etkileri kaş ve kirpiklerin hücre yapısını etkileyerek besler, onarır ve zararlı etkilerden korur. Aynı zamanda >_x000D_

yapılan çalışmalarda, argan yağının topikal uygulanması ciltte elastikiyet artırıcı etki göstermiştir. >_x000D_
_x000D_

Jojoba >_x000D_
_x000D_

Cildiniz, jojoba mumunu kendi doğal ağda esterine benzer şekilde tanır. Sonuç olarak cilt >_x000D_

gözenekleri açık kalır ve jojoba'nın epidermis tabakasının ötesine geçmesine izin verir. Hücre >_x000D_

yenilenmesi ve hücre sentezinin gerçekleştiği yer daha derin katmanlardadır ve jojoba ayrıca diğer >_x000D_
_x000D_

önemli besinleri bu katmanların derinliklerine taşır. Cilt iyileştirici vitaminler olarak bilinen ve ayrıca >_x000D_

antioksidan etkili A, D ve E vitaminlerini dengeli bir şekilde içerir. İçeriğinde bulundurduğu omega 6 ve >_x000D_

omega 9 yağ asitleri sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesine ve hasarlı cilt dokusunun onarılmasına >_x000D_

yardımcı olur >_x000D_
_x000D_

Virgin Castor >_x000D_
_x000D_

Hint yağı, hint ağacının çekirdeğinden elde edilen bitkisel bir yağdır. Hint yağını oluşturan yağ >_x000D_

asitlerinin cilt için son derece besleyici olduğu bilinmektedir. Birçok çalışma, düzenli uygulama ile hint >_x000D_

yağının daha kalın, daha uzun kaş ve kirpiklerin oluşmasına yardımcı olduğunu bildirmiştir >_x000D_
_x000D_

Sunflower Seed >_x000D_
_x000D_

Ayçiçek yağı yüksek oranda Omega 9 yağ asidi içerir. Yağ asitleri cilt için çok etkili bir nemlendiricidir. >_x000D_

Ayçiçek yağının E vitamini içeriği sayesinde antioksidan özelliği, serbest radikallere karşı etkili koruma >_x000D_

sağlar. >_x000D_
_x000D_

Natural Vitamin E >_x000D_
_x000D_

Vitamin E yağda çözünen önemli bir antioksidandır. Serbest radikal temizleyici görevi görerek cildi güneş >_x000D_

radyasyonunun zararlı etkilerinden korur. Deneysel çalışmalar, E vitamininin anti-tümörijenik ve foto >_x000D_

koruyucu özelliklere sahip olduğunu göstermektedir. Antioksidan etkisi sayesinde hasar görmüş cildin >_x000D_

tamiri için çalışır. Cildi koruyucu özelliğinin yanında çok iyi nemlendiricidir. Ciltte oluşmuş veya oluşabilecek >_x000D_

çatlaklara karşı da etkili bariyer görevi görür. >_x000D_
_x000D_

NASIL KULLANILIR? (KULLANIM ŞEKLİ) >_x000D_
_x000D_

Versew Organik Lash &Brow Booster’ı sabah ve akşam rutinlerinizde günde iki defa >_x000D_

kullanabilirsiniz. Ürünü kendi fırçasını kullanarak kaş ve kirpiklerinize nazik bir şekilde uygulayınız. >_x000D_
_x000D_

UYARILAR! >_x000D_
_x000D_

Versew Organik Lash &Brow Booster ‘in formülasyonunda bulunan maddelerden herhangi birine >_x000D_

karşı aşırı duyarlılık durumları var ise kullanmayınız. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği >_x000D_

yerlerde ve ambalajında saklayınız. Son kullanma tarihiyle uyumlu olarak kullanınız. Etiketin veya >_x000D_

ambalajın üzerinde belirtilen son kullanma tarihinden sonra ürünü kullanmayınız. >_x000D_

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Ürününün Satıcısı, VERSEW Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml ürününü 295.0 Tl'den Satılmaktadır.

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Kullanıcı Yorumları
295.0 Tl ye satışta olan Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4625 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: benim alt kirpiklerim çok azdı onlar yeni yeni çıkmaya başladı ve üst kirpiklerimde de çoğalmalar görüyorum sabah akşam düzenli kullanıyorum baya memnun kaldım badess önerisiyle ❤
İsim: busenur ç.
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: versew

Yorum: kaşlarımda seyreklik vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. 1 aydır düzenli kullanıyorum. ciddi anlamda kaşlarım güçlendi. stok yapacağım bir ürün. alın aldırın.
İsim: M** B**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Kızlar ağlayınca göz yakmıyo asla süper :) Tam 2 haftadır sabah ve akşam düzenli olarak kullanıyorum normalde kirpiklerim çok seyrekti uzadı ve gürleşmeye başladı kaşlarımda microblading işlemi var minik minik çıkmaya başladı 35 yıl sonra kaşlarım olcak ayy :D bahar deniz reisin önerisiyle aldım iyikimiz olur kendisi çok kalp.ada çayını da yaktım oDevamını Oku
İsim: M** N**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: yıllardır çıkmayan kirpik ve kas boşluklarım doldu.Ind8rim geldikçe stok yapıyorum.harika bir ürün gozaltinkremini de aldım.
İsim: D** A**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Tabiki de @badessnews aşkımın önerisiyle aldım iyiki de almışım.Hiç mi şaşırtmazsın her zaman tek atıyo kadın valla bravo süpersin aşkım.😍😘Ürünü kullanmaya başlayalı bir ayı geçti ikinci kutuyu da yedekledim tabiki farkı gördükten sonra.Senelerdir bir sürü marka kirpik kaş serumu denedim bunun kadar etkilisini hiç görmedim olan kaş ya da kirpiğiDevamını Oku
İsim: C** C** S**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Kaşlarım da küsme dökülme sonrası birde microblading yaptırmıştım. Onda dahi istedim sonucu alamam sonrası canım kadın Bahar Denizin önerisi ile aldım. Mükemmel bir şekilde kaşlarım da gürleşme oldu cook mutluyum. Stoklanması gereken harika bir ürün ❤
İsim: **** ****
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Kaşlarımın zaman içerisindeki çıkma oranını en aza indirgedi daha kısa sürede canlı bir şekilde çıktı vitamin destekli bir ürün olması özellikle içeriğinin temizliği efsane stok yapın kaçırmayın❤
İsim: G** y**
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: Bades önerisiyle aldım daha bugün geldi sağlam teslim aldım bir süre kullanıp güncelleyeceğim 🫶🏻GÜNCELLEME:25 gün oldu kullanalı ve çevremde dahil herkes fark etti resmen kirpiklerim çoğaldı ve uzadı assssıırıııı memnun kaldım çok teşekkür ederim 🥹❤🔥
İsim: S** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: 10 yıldız olsa 10 yıldız verırım kirpiklerim cok kısadır benim baktım bugun uzanıp kıvrılmaya baslamıs kaşlarım hele İbrahim tatlıses gıbı olmaya basladı tabı kı kımın sayesinde badessnews sayesinde o ne deıyde aldım hıc pısman olmadım ayrıca satıcı da cok ilgili ca nazık kutuda adacayı ve gzuel bir not gondermıs ler ben 2.yı aldım bıle indirimde hDevamını Oku
İsim: E** S**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel bir serum Bahardan (badessnews çok tatlı bir kız ) gördüm ve aldım kirpiklerimi çok güçlendirdi, çok mutluyum hiçbir üründen bu etkiyi alamamıştım<3
İsim: ZEYNEP Y.
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: 3 gün düzenli kullanımda bile gözle görülür fark indirimdeyken stok yaptım bades bebeğimden görmüştüm
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: kaslarım cok seyrek ve dökülüyordu düzenli olarak yağı kullandım aşırı memnun kaldım indirime girdiğinde stok yapacağım
İsim: Ö** A**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Alın aldırın, kaşlarıma vitamın yaptırıyordum dökülmeler vardı baya. Resmen çıkardı tel tel bu kadar beklemiyordum. İlk indirimde stok yapmalık 🫶🏻 hem kaş hem kirpiklerime sürüyorum gün içinde iki kere. Çok güzel çok etkili.
İsim: L** A**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Mükeeeemmmmeeeel ötesi. Cildimin alerjik yapısından dolayı korkarak almıştım alerji yapmadı. 1 aydır kullanıyorum cildime çok iyi geldi. Diğer versew ürünlerini de kullanıyorum. Cildimde gözle görülür bir fark var. En sevdiğim, Favori markam oldu. Alın aldırıın diyorum.
İsim: B** K**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: 4 gündür kullanıyorum gerçekten kaşlarım çıkmaya başladı 🥹🥹 ayrıca marka inanılmaz müşteriye yardımcı olan bir marka sonsuz öneriyorummmm
İsim: e** s** a**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: @badesnews tavsiyesiyle aldım, ipek kirpiklerin döktüğü kirpiklerimi toparladı şu an 1,5 ay oldu düzenli kullanıyorum gerçekten çok güzel ürün. Teşekkürler 🥰 not lütfen zam yapmayın hep alalım 🥹
İsim: G** Ö**

Yorum: Kaş ve kirpiklerim çok dökülüyordu . Bu serum çok iyi geliyor. Yeni kirpik ve kaşlarım çıkıyor .
İsim: F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2023

Yorum: Kirpiklerim seyrek ve ince bir haftadır düzenli kullanıyorum, sadece uyumadan önce sürüyorum kirpiklerim dolgunlaştı ve rengi koyulaştı bu kadar kısa sürede etki etmesini beklemiyordum aldığım performanstan çok mutluyum normalde bu tür yağlar kirpiklerimde dökülme yapıyor ama bu ürün yapmadı gözleride yakmıyor daha ne olsun teşekkürler versew 🫶🏼
İsim: G** B**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: @badessnews önerisi ile aldım çok övüyordu ki uzun süredir takip ediyorum kendisini cidden her konuda donanımlı bir kadın, bende bir kaş kirpik serumu arayışı içindeydim aldım denedim. Bugün 7.Günüm falan günde 2 kez uyguluyorum cidden ama cidden hayatımda kullandığım en iyi ürün diyebilirim kaşımda boşluk olan yeri doldurdu ama en çok şaşırdığım tDevamını Oku
İsim: Nihan K.
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Öncelikle BAHARIMA BENİ BU ÜRÜNLE TANIŞTIRDIĞI İÇİN KOCAMAN ÖPÜYORUM. Bir aydır kas kirpik yağı arayışındaydım çok arastırıyodum istediğim formda bulamıyodum ağırlık yapmayan, yağlı his bırakmayan kokusuz harika birşey bu. ve gerçekten bir ay içinde kökünden kopan kirpiklerim tekrar çıktı çok mutluyum. tesekkur ederim baharımmmm💗💗💗💗
İsim: S** D**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Badesnews önerisiyle aldım.Yıllardır küs olan kaşlarımı çıkarmaya başladı 3 haftada. Kirpiklerim zaten gürdü ama kaşımı taradıktan sonra fırçada kalanı sürdüm kirpiklerime ve onlar da uzadı. Rimel kullanmıyorum canım çok istemedikçe artık. Göz yakmıyor, bulaşmıyor. İndirim olunca stoklayacağım.Mucize gibi❤
İsim: S** Ü**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: Ürünü arkadaş tavsiyesiyle aldım iyi ki de almışım muazzam bir ürün. Kaşlarım çok seyrekti,gözle görülür bir şekilde çoğalma var. Teşekkürler versew
İsim: K** A**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: kirpiklerim gurlesti düzenli kullanimda işe yariyor indirimdeyken alınır
İsim: B** A**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Bahar’ın (badess) önerisiyle aldım, şuan ikinci siparişimi de oluşturdum. Etkileri çok güzel.
İsim: n** ş**

Yorum: Badessnews tavsiyesiyle aldım zaten ne önerdiyse hepsini aldım buda şahane. kaşım küsmüştü düzensiz sürmeme rağmen kaşlarım gürleşti.
İsim: n** g**

Yorum: Kirpiklerimde denedim bir haftada bile gözle görülür hızlı uzama ve dolgunlaşma gördüm çok güzel
İsim: C** Ç**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Güzel ve kaliteli paketleme, ince detaylar... İndirim oldukça stok yaptığım bir ürün
İsim: Z** K**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: kullanmaya başladığımdan beri kaşlarım ve kirpiklerim güçlendi ipek kirpik yaptırmayı düşünüyordum onu bile rafa kaldırdım çok memnun kaldım iyi ki almışım
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: bade önerisiyle aldım ve etkisini hemen gördüm. Normalde kirpik serumları gözlerimi yakar ve etkisiz olur ama bu asla öyle değil. Marka iletişimi de çok iyi, indirime girdikçe stok yapacağım. Bahar ablaya ve paketleme için versewe çokk teşekkürler❤
İsim: ayşe e. g.
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Bahar deniz önerisiyle aldım kaşımdan çok kirpiklerimdeki etkisini merak ediyorum hemen kullanmaya başlıcam yorumumu güncellerim yanındaki hediyeniz için de teşekkürler🤗 güncelleme yaklasık 3 aydr kullanyrm parasını sonuna kadar hak eden bir ürün ben gunde 1 defa duzenli olarak kullandm kaslarımı gurleştrdi en cok kirpiklerim için almstm kirpik cıDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: 10 Kasım 2023

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Göz çevresi kremi stoğu yenilenir mi
Cevap: Merhabalar🌸 Stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🌱🫶🏻

Soru: Serum tarzındamı yoksa yağmı
Cevap: Merhabalar🌸 Ürünümüz yağ formundadır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌱🫶🏻

Soru: Merhaba iyi günler ürünün belli bir kullanım süresi var mı kaç ay gibi yada sürekli mi
Cevap: Merhabalar 🌸 Ambalajı açıldıktan sonra kullanım süresi 6 aydır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🌱🫶🏻

Soru: Merhabalar, kirpik bakım ürünleri gözü yaktığı için kullanması çok zor oluyor. Ürününüzde o etki var mı
Cevap: Merhabalar 🌸 Ürünü, az miktarda ve kirpik diplerinize çok fazla değdirmeden uygulamanızı öneriyoruz.Gözlerde yanma yapmamaktadır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Merhaba, serumumda kullandıkça altında beyaz tortular oluştu sebebi nedir acaba?
Cevap: Merhabalar🌸 Ürünün alt kısmında tortu birikmesi ürünün doğal sürecidir.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🌱🤍

Soru: merhaba ürün açıldıktan sonra kullanım ömrü ne kadar acaba
Cevap: Merhaba. Ürünün açıldıktan sonra kullanım süresi 6 aydır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürünü kirpiğimize sürdükten sonra silmesek öyle kalsa sorun olur mu
Cevap: Merhabalar Ürünü uyguladıktan sonra kaş ve kirpiklerinizde kalabilir ancak akşam rutininizde uygulamadan önce kaş ve kirpiklerinizi durulamanızı öneriyoruz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🌱🫶🏻

Soru: Alkol var mı ürünün içerisinde
Cevap: Merhabalar Ürün içeriğinde alkol bulunmamaktadır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Göz yakıyor gözlerime zarar vermez değil mi
Cevap: Merhabalar🌸 Ürünümüz göz yakmamaktadır.Kirpik diplerinize değdirmeden az miktarda uygulamalısınız.Yanma hissiniz geçmiyorsa kullanmamanızı öneriyoruz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🫶🏻🌱

Soru: Yağ mı jel mi?
Cevap: Merhabalar 🌸 Ürünümüz yağ formundadır.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Merhaba kaş kirpik serumunu eylülde açtım. Uygun şartlar altında saklıyorum ve düzenli kullanıyorum ama ütünün dibinde tortu oluştu. Kullanmamda sakınca olur mu bu normal mi?
Cevap: Merhabalar 🌸 Ürünün alt kısmında tortu oluşmasını ürünün doğal sürecidir.Ürünün ambalajı açıldıktan sonra kullanım süreniz 6 aydır.Versew ailesi olarak sağlıklı günler dileriz🫶🏻🌱

Soru: merhaba,tonik stokta kalmadı mı acaba? çok ihtiyacım var
Cevap: Merhabalar Stoklarımız maalesef tükenmiştir.İlginizden dolayı teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: Merhaba içerik listesini yazarmısınız?
Cevap: Merhabalar✨ Ürün içeriği; Helianthus Annuus Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Ricinus Communis Seed Oil*, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Pistacia Lentiscus Gum, Argania Spinosa Kernel Oil* Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌼

Soru: Bana gelen kil maskesinde içinde kaşığı çıkmadı :(
Cevap: Merhaba. Organik bir marka olduğumuz için kullandığımız malzemelerin geri dönüştürebilir olmasına önem veriyoruz.Bu zamana kadar kullandığımız aplikatörlerde geri dönüştürülebilir sayısı az olduğunu tespit ettik. Yeni bir arge çalışması içerisindeyiz.En kısa sürede ürünlerimizin içersinde yer alacaktır.Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz.Anlayışınız ve ilginizden dolayı teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba kil maskesi ne zaman stoga gelicek acaba 🥺
Cevap: Merhaba. En kısa sürede stoklarımız güncellenecektir. Trendyol mağazamızı takip edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba içerik nedir
Cevap: Merhabalar✨ Ürün içeriği; Helianthus Annuus Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Ricinus Communis Seed Oil*, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Pistacia Lentiscus Gum, Argania Spinosa Kernel Oil* Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🌼

Soru: Merhaba benim göz altında yağ bezesi varda ürün yağ içeriklimi ?
Cevap: Merhabalar🌸 Ürünümüzün içeriğinde ki yağlar doğal içeriklidir.Yağ bezesine sebep olmamaktadır.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Soru: içerik listesini atar mısınız

Soru: Aldığımız ürün kuzenim ve bende kaş ve kirpikte dökülmeler yaptı neden ?
Cevap: Merhabalar İlk kullanımda cansız olan kıl köklerinizde dökülme olması doğal süreçtir.Düzenli olarak kullanmaya devam etmelisiniz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz🫶🏻🌱

Soru: Merhabalar kaş kirpik serumunuzu almıştım öncelikle muhteşemmmmmm ellerinize kollarınıza sağlık çok faydasını gördüm teşekkür ederim. Bir sorum olacak Eşimin sanırım stres sebebi ile sakal kıranı çıktı boşlukları var sakallarında bu serumu kullansak bir sakıncası olur mu uygunmudur sakal kullanımına
Cevap: Merhabalar🌸 Memnuniyetiniz ve güzel yorumlarınız için biz size teşekkür ederiz 🤍 Yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz ancak,ürünümüz kaş ve kirpikler için kullanıma uygundur.Sakal kıran probleminiz için uzman doktora gözükmenizi tavsiye etmekteyiz.Versew ailesi olarak sağlıklı,mutlu günler dileriz 🫶🏻🌱

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Organik Besleyici Kaş / Kirpik Güçlendirici Serum 5 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü