Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Güncel Fiyatı 249.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Alanlar Memnun Mu?

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Hakkında yaklaşık 4496 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Ürününün Satıcısı, Wefood Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) ürününü 249.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Ürün Hakkındaki Yorumlar
249.9 Tl ye satışta olan Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4496 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İndirimden 98 tl ye aldım. İndirim oldukca stokluyorum
İsim: Y** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mart 2024
Satıcı: Wefood

Yorum: Çocuklarıma kahvaltı da ekmeğe sürüyorum üzerine bal çok seviyorlar bağışıklığı güçlendirdiğini öğrendikten sonra vazgeçilmezim
İsim: N** K**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: duş öncesi saçlarıma uyguluyorum, dudaklarıma uyguluyorum bir tane daha aldım onu da mutfakta kullanıyorum. O kadar güzel kiii
İsim: Z** S** B**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Bu ikinci alışım çok memnunum minik hediye biz için teşekkür ederim.
İsim: E** A**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: GÜZEL ÜRÜN ÇOKTA GÜZEL KOKUYOR SAÇLARIMA SÜRÜYORUM BİRAZ DA AYIRDIM KAHVEME KOYUYORUM
İsim: Ü** K**
Beden: 21 Mart 2023

Yorum: kokusu muhteşem uzun zamandır guvenebilecegim bir markanin bu ürününü ariyordum ve 2 kutu sipariş ettim duştan sonra saçlarım yumuşacık oluyor miss gibi teşekkürler
İsim: p** e**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim sürekli kullanıyorum. indirimdeyken stokluyorum
İsim: MERVE Ş.
Beden: 09 Ekim 2023

Yorum: Tadı kokusu çok güzel, keklere pankeklere de çok yakışıyor. Kahvenize de ekleyebilirsiniz benim her seyde kullanasım geliyor. Ufak hediye için de teşekkürler
İsim: e** A**
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: BA YIL DIM urun mukemmel kokuyordu cok guzeldi tesekkur ederim ayrica hediyeleriniz icin ayri tesekkur ederim cok kibarsiniz ❤
İsim: **** ****
Beden: 28 Şubat 2022

Yorum: çok güzel bir ürün kokusu rahatsız etmiyor ben saçlarıma uyguluyorum yumuşacık ve parlak gösteriyor
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Stok yapiyorum tadı harika kahvelerime katarak tüketiyorum. kokusu muhteşem. Eğer yiyecek ve içeceklerde kullanacaksınız wefood tek marka. birçoğunu denedim lezzet yok. ayrica kivami çok yerinde öteki markalar çok katı oluyor. tavsiye ediyorum hediyeniz için de ayrıca teşekkürler
İsim: N** B**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Diyet için almıştım gerçekten çok güzel
İsim: s** e**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: yazın almıştım yeni bitirdim. Çok güzel kokuyor. hem cildine hem saçıma sürüyordum. tavsiye ederim.
İsim: h** c**
Tarih: 05 Şubat 2023
Satıcı: HovMarket

Yorum: Daha ilk kullanımda böyle güzel bir etki beklemiyordum. Saçıma kullandım benim ki gibi ince telli ve karışan saçı çarçabuk açtı. Böyle etkisi olacağını bilseydim, çok daha önce karşıma çıkmışken kaçırmazdım
Tarih: 22 Haziran 2023
Satıcı: KARAM GIDA

Yorum: Soğuk sıkım ve organik olması aradığım bi kriterdi, bunu sağlıyor. Lezzeti de güzel. Ben meyveleri tavada ızgara yaparken, bir de kahvenin icinde kullanıyorum. Tatlı tariflerin de hepsine kullanılabilir.
İsim: E** B**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: saçıma kullaniyorum haftada bir maske ile çok güzel oluyor yumuşacık yapıyor neme doyuyor saç tavsiye ederim
İsim: E** T**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Hızlı kargo yapıldı.Güvenilir marka
İsim: g** u**
Tarih: 04 Ağustos 2021

Yorum: miktarları olarak çok güzel
İsim: z** Ü**
Tarih: 03 Eylül 2021

Yorum: Quick delivery
İsim: Rama S.
Tarih: 01 Ağustos 2021

Yorum: kahveme inanılmaz güzel bi aroma veriyor. kaliteli üretici kaliteli ürün:) kucuk hediye için de ayrıca teşekkür ederim :)
İsim: Yağmur D.
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: kahvelerim için alıyorum harika alın aldırın
İsim: ö** e**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel lezzetli kızım için aldım 1 çay kaşığı yediriyorum sabahları
İsim: Hasret H. G.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel bir Hindistan cevizi aromasi var tatlilarimda ve kahvelerimde severek kullanıyorum 🥰
İsim: S** K**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: En sevdiğim hindistan cevizi markası kahveme koyuyorum harika tadı var
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: paketleme gayet güzeldi
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Wefood güvencesiyle
İsim: S** S**
Beden: 29 Aralık 2022

Yorum: Özellikle filtre kahvede çok lezzetli oluyor.Ben yiyecek olarak kullanmak için aldım
İsim: İ** A** Ö**
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Saçlarıma çok iyi geliyor. Severek kullanıyorum.
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: Natureller

Yorum: ürünüm hasarsız geldi çok menun kaldım paketleme süperdi
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Göz altlarıma uygulamak için aldım kokusu müthiş
İsim: Ö** Y** K**
Tarih: 19 Mart 2023
Satıcı: Natureller

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hangi kaygoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Trendyol Express ile anlaşmalıyız. Fakat bazı özel küçük yerleşim yerlerine sistem farklı kargo atayabilmektedir. Belirtmemiz gerekir ki siparişlerimizin %98'i Trendyol Express ile gönderilmektedir. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. KARAM GIDA AİLESİ ☺

Soru: Son kullanma tarihini ögrenebilirmiyim.
Cevap: Tett: 21.11.2025

Soru: Merhaba organik hindiztan cevizi yağınızı bebek vücudunda kullanabilirmiyiz acaba bebek yağı olarak
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün temiz içeriklidir fakat kullanmadan önce hekiminizden bilgi almanızı rica ederiz.

Soru: Kullanım alanları neler
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir. Belirgin Hindistan cevizi aromasıyla kek, kurabiye, pankek vb. tüm tariflerinizde şef elinden çıkmışçasına gurme lezzetler elde edebilirsiniz. Tüm yemeklerinizde tereyağı ve margarin yerine, tek başına ya da farklı yağlarla bir arada kullanabilirsiniz. Düşük ısıda donma özelliği sayesinde, soğuk tüketeceğiniz puding, dondurma ve çikolata kupu gibi tariflere kıvam ve lezzet artırıcı olarak ilave edebilirsiniz. Yulaf ezmesiyle birlikte fırınlayarak hafif granola barlar hazırlayabilirsiniz. Ağız, diş, saç, tırnak ve cilt bakımınızda doğal bir kozmetik ürün olarak kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba bn bu yağı burun içi yara için alacağm da acaba sadece burnun içine mi süreyim yoksa gıda olarakta tüketeym mi bir yardmcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz birçok alanda kullanılabilmektedir. Her iki şekilde de kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar yüzde oluşan yanık yerine sürülür mü
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün besin değeri olarak zengin içeriklidir. Konu ile ilgili hekiminize danışmanızı rica ederiz.

Soru: bebeklere kilo aldırır mı
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün temiz içerikli olduğu için ek gıdaya geçiş ile birlikte hekim onayı ile kullanılabilir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: ben simdi kendime ve kardeşime alacağım fakat son kullanma tarihi nedir öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar. 05/2024'tür.

Soru: Merhaba gebelikte vücuda kullanabilirmiyiz çatlak önlemek için.
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü iletmiş olduğunuz şekilde kullanan müşterilerimiz var fakat doktorunuza danışarak detaylı bilgi almanızı öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: üretim tüketim tarihi ni öğrenebilir miyim
Cevap: 21.10.2024

Soru: Sizden Hindistan cevizi yağı ve Toz tarçın aldım. Korucuyu bantları açılmamıştı ama hem tarçın hafif dış yüzeyine dökülmüştü aynı şekilde Hindistan cevizi yağı da kavanozun dışına dokunduğumda yağ idi hep. Kapağın vakumu açık diye şüphe ettim. Olabilen normal bir durum mu? Sorun teşkil eder mi sağlık açısından.
Cevap: Merhaba, öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerimiz vakumlama yöntemi ile doldurulmamaktadır. Kontrol edip yardımcı olabilmemiz için talebinizi sipariş soruları alanından iletmenizi rica ederiz.

Soru: 2 aylık bebeğin saç derisine konak için sürülür mü? Uygun mudur?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili hekiminize danışmanızı rica ederiz.

Soru: ürün saç için kullanıma uygun mu acaba?
Cevap: Merhaba, kullanıma uygundur.

Soru: saça veyüze sürfukten donra yıkamak gerekiyor mu
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Belli bir süreden sonra yıkamanız uygun olur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba cildimde aşırı kuruluk var özellikle bacak bölgemde kaşıntıya sebep oluyor bu durum kremler çok işe yaramıyor bu ürünü kullanmamda sıkıntı olur mu nemlendirme amaçlı? Teşekkürler
Cevap: Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz efendim 🙏🏻

Soru: agiz yoluyla yemek icin gunde ne kadar uygundur ac tok karnina
Cevap: Merhabalar, günlük yağ kullanımınıza göre kullanabilirsiniz. Kullanım dozu bulunmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba kahveme katıp içebilirmşyim
Cevap: Merhaba, kullanımını sağlayabilirsiniz.

Soru: merhaba dolapta muhafaza edilir mi?
Cevap: Merhaba,katı veya sıvı formda bulunabilen hindistan cevizi yağının erime noktası 23-26°C'dir.Ürünün mevsim koşullarına bağlı olarak sıvı forma geçmesi doğal bir durumdur.Katı formada kullanmak istiyor iseniz buzdolabında saklayabilirsiniz.

Soru: Merhaba. Himalaya tuzu söyledim. İyotlu istemiştim ancak ince öğütülmüş doğal tuz geldi. İyotlu değil dimi bunlar?
Cevap: Merhaba, kontrol edip yardımcı olabilmemiz için talebinizi görsel ve detay ekleyerek sipariş soruları alanından, Trendyol asistana bağlanarak iletmenizi rica ederiz.

Soru: Merhaba %100 doğal mı ve saç bakımı için kullanılır mı?
Cevap: Evet efendim doğaldır ve saç bakım içinde kullanılabilir☘

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) Resim Galerisi

Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 ml (Soğuk Sıkım) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü