Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Alanlar Memnun Mu ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Alanlar Memnun Mu?
Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Şu Anki Fiyatı 349.0 Tl'den Satılmaktadır.

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Hakkında yaklaşık .

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Detaylı Bilgi

_x000D_

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Ürününün Satıcısı, Wefood Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) ürününü 349.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Kullanıcı Geri Dönüşleri
349.0 Tl ye satışta olan Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: O kadar güzel paketlenmiş ki gerçekten teşekkür ederim 🙏🏻 ürün zaten çok güzel saçlarım için kullanıyorum yumuşacık yapıyor nemlendiriyor
İsim: Merve İ.
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Natureller

Yorum: İndirim zamanı stoklamak gerek kaliteli temiz içerik aylardır bittikçe alıyorum
İsim: D** D**
Tarih: 25 Kasım 2023
Satıcı: Foodlike

Yorum: Bu markanın Hindistan cevizi yağını sürekli takip ediyorum indirimde bulduğum an alıyorum bunun üçüncü kavanozum olması gerek aşırı iyi bir ürün Hindistan cevizi yağı başka markalardan da kullanmama rağmen bunum kokusunu ve kıvamını daha iyi buluyorum. oil pulling için kullanıyorum aşırı memnunum indirimde her bulunduğunda stok yapmalık bir ürün diDevamını Oku
İsim: N** S** Y**
Tarih: 06 Haziran 2023
Satıcı: Kanık Şarküteri

Yorum: Bu markayı cok arastirdim 1 aydır kullanıyorum gerçekten cildime faydasını gördüm özellikle kaşlarım ve saçlarım gürleşti.
İsim: N** M**
Tarih: 21 Mayıs 2023
Satıcı: Altı Üstü Butik

Yorum: İndirim yakaladıkça stok yapıyorum
İsim: n** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ocak 2023
Satıcı: Wefood

Yorum: Eşimin egzamasını önlemek için aldım. 3 kez kullanımda geçirdi. Teşekkürler Wefood. Hayatımızın mucizevi ürünü oldu. ❤
İsim: n** u**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: kokusu cok guzel sevdim saclarima uyguluyorum kahveye koyuyorum cok amacli kullanıyorum kargo ozenliydi
İsim: ebru k.
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Her hafta saçlarıma maske yapıyorum yumuşacık oluyor saçlarım ve hacim veriyor düzenli kullanımda 😍
İsim: ü** a**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Kızım için aldım temiz içerikli
İsim: B** T**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Ben oil pulling yapmak için aldım çok beğendim indirime girdiğinde stoklayacağım.
İsim: N** A**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: Bittikçe aldığım bir ürün. Oldukça lezzetli, her siparişte minik hediyeler gönderiyorlar. Bence piyasadaki en kaliteli hindistan cevizi yağı. Ben kahveme ekliyorum, tadini çok seviyorum.
İsim: K** A**
Tarih: 06 Nisan 2022

Yorum: kesinlikle güvenerek aldığım bir marka ayrıca hızlı gönderim için çok teşekkür ediyorum. oğluma masaj yağı için almıştım aynı zamanda dolapta dondurup ailecek yiyoruz da 😊
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2024
Satıcı: Foodslike

Yorum: Gelen ürünü hem saç maskesi hem de kahvelerime eklemek için kullanıyorum. Markaya güvenim tam. İndirimde yakaladıkça stokluyorum.
İsim: S** A**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Paketleme mükemmeldi. Taşınırken kullanmak için sakladım patpatları o kadar iyi sarılmıştı. Ürünü saçlarım için aldım. Duştan önce yarım saat beklettim saçımda. Beklediğim sonucu aldım yumuşacık oldu saçlarım
İsim: A** A**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Çok iyi ağız hijyenim için aldım çok faydalı
İsim: Mustafa A.
Tarih: 27 Nisan 2024
Satıcı: Foodlike

Yorum: Bebeğimin cildini nemlendirmek için kullanmaya başladım, aşırı memnun kaldım. Cildi çok güzel yumuşatıyor.
İsim: Ş** N** Y**
Beden: 28 Ekim 2022

Yorum: devamlı aldığım üründü sık sık indirim de oluyor alacaksanız bekleyin indirime girmesini
İsim: T** K**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Wefood her zaman gönül rahatlığıyla tercih ettiğim bir marka. Hızlı kargonuz için çok teşekkür ederim. Yağ olarak da çok beğendim. Özellikle sabah kahvelerimin içerisine ekliyorum.
İsim: E** G**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: sorunsuz ve hızlı teslim edildi teşekkür ederim saçım için aldım yorumu güncelleyeceğim
İsim: L** B**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Satıcı: AKTARCINIZ

Yorum: Ürünü diyetisyenimin tavsiyesi üzerine aldım.Şekersiz Kahvemin içerisine ekliyorum aroması gayet yerinde. Hızlı ve sağlam paketlenmiş bir şekilde ulaştı. Teşekkür ederim.
İsim: T** B**
Tarih: 11 Haziran 2022
Satıcı: BGÜ Market

Yorum: Hindistan Cevizi seven biri olarak biz tadını beğendik teşekkür ederim 🌷
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Kesinlikle almalısınız saçlarım bebek gibi oldu
İsim: G** D**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Aldığım en güzel hindistan cevizi yağı teşekkürler wefood
İsim: K** A**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Sabahları kahveme koyuyorum. Çok kaliteli bir ürün
İsim: h** d**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Çok lezzetli
İsim: S** F**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti daha önce de denedim hindistan cevizi yağında en iyisi hediyeniz için teşekkür ederim🥰
İsim: S** K**
Beden: 14 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim zaten stokladım eve de bittikçe aşırım ben saçlarıma kullanıyorum parlatıyo eğer daha ıyı bır gelısme olursa tekrar yazarım
İsim: Şilan Ö.
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: çok beğendim herseyde kullaniyrm kahvede sacta ciltte. tavsiye ederim
İsim: e** Y**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Her zaman kullandığım ürün
İsim: T** A** K**
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: kokusu çok hos kahveyi yumuşatıyor
İsim: Ş** P**
Tarih: 06 Eylül 2024

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba, derin dondurucuda saklanır mı?
Cevap: Merhabalar, saklayabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba yogurta katıp yiyilirmi
Cevap: Merhabalar, ürün tüketime uygundur. Dilediğiniz şekilde yiyebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Kahvede kullanıma uygunmudur
Cevap: Merhabalar, evet kahve de ve diğer yemeklerinizde kullanıma uygundur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: saça uygulandığında durulama gerektiriyor mu
Cevap: Merhaba, ürünümüzün saçta kullanımı için detaylı bilgi iletiyorum sizlere : Katı Hindistan cevizi yağını dilediğiniz miktarda parmak uçlarınıza alın. Elinizin ısısı ile erimiş olan yağı önce saç uçlarınıza iyice yedirin. Ardından yağı tekrar parmak uçlarınıza alarak, temiz saç diplerinize doğrudan uygulamaya başlayın. Ürünü saç diplerinize tümüyle yedirdikten sonra, ince dişli bir tarak yardımıyla saçın gövdesine doğru dağıtın. Hindistan cevizi yağı tüm saç tellerinize yayıldıktan sonra, parmaklarınızla saç diplerinize 5 ila 10 dakika kadar masaj yapın. Sonrasında saçınızı tercihen kıskaçlı bir toka ile tek noktada toplayın. Dilerseniz sadece yarım saat ila bir saat arası bekletin, dilerseniz de başınızı plastik bir bone ile sararak saçınıza gece boyu yoğun bakım uygulayın. Yağın daha kolay arınması için önce, saçınızı ıslatmadan şampuan uygulayın. Şampuanı kuru saç diplerinize iyice dağıttıktan sonra su ile durulayın. Sonrasında normal yıkama ve durulama rutininizi uygulamaya başlayın. Saçlarınız aşırı yıpranmış veya kabarık ise yıkama sonrası ıslakken, uçlara ve gövdelere serum gibi çok az miktarda Hindistan cevizi yağı uygulayın. Ardından dilediğiniz şekilde kurutun ve şekillendirin. Saygılarımızla Eva Organik

Soru: son kullanma tarihi nedir 3.5 yaş oğluma ne kadar yedirmem uygun olur
Cevap: İyi günler değerli Müşterimiz. Ürünün son kullanma tarihi, 14.01.2026 dır. Oğlunuz için doktorunuza sormanız daha uygun olur. Keyifli alış veriş ler dileriz.

Soru: Merhaba %100 doğal mı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz evet ürünün organik sertifikası bulunmaktadır.

Soru: merhaba,daha önce kullandığım hindistan cevizi yağları saf hindistan cevizi kokuyordu,bu ürün vanilyalı veya parfümlü gb kokuyor,yüzüme kullanmak istiyorum,bu koku farkı nedir yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhabalar, üründe herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktafır. Ürün organiktir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhabalar dişim için kullanmak istiyorum sorun olurmu
Cevap: Merhabalar, Hayır, aksine diş eti ve diş sağlığı açısından fayda göstermektedir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: hangi kargoyla calisiyorsunuz
Cevap: Merhaba Trendyol Express adresine erişimi yoksa Aras kargo ile otomatik atanıyor. Biz tercih yapamıyoruz. Sağlıkla ☘

Soru: Merhaba, hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: ty express ve yurtiçi kargo efendim

Soru: Merhaba. Bu yagi maskelerde kullana bilirmiyim?
Cevap: Merhaba, ürünü maskelerde kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba tavada yumurta yaparken sıvıyağ yerine kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba, tabi yağ olarakta kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: kullanisi nasil?
Cevap: Merhabalar, gıda ve kozmetik olarak kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba.Gida ürünü kibi tuketebilirmiyiz?
Cevap: Merhabalar, evet tüketime uygundur, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba, hamilelikte çatlaklar için kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar, evet kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: mrb gluten iceriyor mu
Cevap: Merhabalar, gluten içermemektedir. sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhabalar acaba gece kulanıp sabah kalkıp yıkasak o şekilde bi zararı varmı acaba
Cevap: Merhabalar, zararı olmaz fakat sonuç olarak ürün yağ olduğu 30 dk dan uzun kullanımı önermiyoruz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba şimdi sepete ekledim yatan hastayım karnıma masaj için alacağım yanında hediye olarak chia tohumu hiç yemediğimden çikolata yada başka birşey gönderirseniz sevinirim alıcı:Nihal Kara iyi akşamlar dililiyorum pakette dökülme olmasın iyi paketlenmesini istiyorum hayırlı işleriniz olsun.
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür eder ve acil şifalar dileriz. Hediye gönderim sürecinde revizeye gidildiği için siparişler ile birlikte hediye gönderimi yapılmamaktadır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürün katı bir şekildemi yoksa yağ sıvı bir ürün mü bilgi verirseniz sevinirim
Cevap: Merhaba, ürün hava sıcaklığına bağlı olarak katı ya da sıvı forma geçiş yapmaktadır. Halen katı formdadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: saçı uzatır mı bir bilginiz var mı
Cevap: Merhabalar, besleyici özelliği olduğu için hem bakım yapar hemde uzamasına olanak sağlar. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) Ürünün Fotoğrafları

Organik Hindistan Cevizi Yağı 300 ml (Soğuk Sıkım) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü