Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Alınır Mı ?

Aybuke

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
615
0
0
Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti En Düşük Fiyat Nerede?
Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Güncel Fiyatı 317.2 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Hakkında yaklaşık 1172 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Ürün Bilgisi

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti ürününü 317.2 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Kullanıcı Yorumları
317.2 Tl ye satışta olan Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1172 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Damadımıza hediye olarak almıştım çok güzel geldi çok beğendim teşekkürler :) sokak hayvanlarına olan duyarlılığınız için de ayrıca teşekkür ederim ☺
İsim: E** D**
Tarih: 17 Nisan 2022
Beden: Beden:120 CM
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: çok güzel eşime hediye aldım inşallah o da severek kullanır. paketlenmesi kutusu muazzam 💯
İsim: b** h** s**
Tarih: 05 Ocak 2023
Beden: Beden:125 CM

Yorum: oğluma doğumgünü hediyesi olarak aldim.. hızlı kargolama özenli paketleme teşekkür ederim
İsim: H** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Nişan bohçası için aldım kaliteli özenilmiş paketleme tavsiye ederim
İsim: Serpil A.
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: eşim için aldım çok beğendi görsel dekiyle bire bir aynısı geldi paketleme güzel teşekkürler ederiz birde buradan yaptığımız alış veriş sokak hayvanlarına gidiyor Muş çok güzel
İsim: D** D**
Tarih: 06 Aralık 2022
Beden: Beden:130 CM

Yorum: Bayıldım tam fiyat performans ürünü çok güzel paketlenmiş hiç bir hasar yok satıcıya teşekkür ederim ☺
İsim: h** k** T**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Damat bohcasi için aldım, iyi geldi
İsim: A** A**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Bohça içim aldım çok hoş duruyor
İsim: F** K**
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: fiyatına göre çok iyi bn nişan bohçası için aldim özentili bir kutu teslimatta çok hızlı oldu bence alın kesinlikle.
İsim: **** ****
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: ürün çok kaliteli geldi beğendim kahveler için de teşekkür ederim 😊 canlılar için giden mamalar da beni mutlu etti 😍 kutusu da güzel
İsim: nurçin s.
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: Ben çok beğendim fiyatına göre çok iyi. Kutusu bile çok kaliteli
İsim: N** K**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: çok beğendim nişanlımın bohcasina aldım aşırı şık,en çokta mama bağışına çok sevindim
İsim: a** Ö**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Hediye olarak aldım,çok beğendik paketlemesi ve hızlı kargolanması güzeldi teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: çok beğendik babalar günü hediyesi almıştım paketlemesi çok güzel kargosu hızlıydı beğendik
İsim: N** K**
Tarih: 23 Haziran 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Harika ürün bayıldım kutusu cüzdan kemer hepsi çokk güzel çeyizim için aldım beğenerek tavsiye ediyorum
İsim: M** Y**
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: Damat bohçası için aldım kutusuyla gayet sağlam geldi çok beğendik
İsim: R** Ş**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Erkek arkadaşım için almıştım çok güzel bir ürün memnun kaldım, paketlemesi de çok güzeldi.
İsim: G** Ç**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: ürün çok kısa sürede geldi elime, paketlemesi çok hoştu köpeklere kedilere olan tutum da çok güzeldi kesinlikle alabilirsiniz
İsim: nur ü.
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: ürün elime 3 günde ulaştı çok güzel gerçekten eksiksiz geldi çok beğendim fakat kemer boyu kısa geldi iade edip büyüğünü alacağım kargo hasarsız geldi paketleme güzel di
Tarih: 29 Ocak 2022
Beden: Beden:135 CM

Yorum: Harika bir şekilde elime ulaştı paketlemesi iyiydi çok severek aldığım bir ürün oldu kesinlikle tavsiye ederim
İsim: Zeliha G.
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: gercekten cok hizli geldi ve cok guzeldi kutusu filan cok begendim tesekrederim
İsim: S** ü**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: Yeni yıl hediyesi aldık eşime paketleme ve ürünler gayet şık bir kutu içinde geldi. Eşşm de beğendi hediye için çok ideal ve içinden çıkan not özelikle çok iyi tereddüt etmeden alabirsiniz 👍🏻
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: kaliteli ve özenle paketlenmiş teşekkür ederiz.
İsim: E** D**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: Bohçaya aldım kutusu çok güzel
İsim: s** a**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: cok guzel 80 ne aldik nisan bohcasina
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: eşime aldım çok beğendi,hasarsız kutusunda geldi
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: çok hızlı kargoya verildi çok şık bir kutuda teslim edildi. paketleme özenliydi. ürünü beğendim fiyatına göre gayet iyi hediye için satıcıya teşekkür ederim.
İsim: Ü** P**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: Bohçam için aldım çok güzel bir ürün
İsim: T** S** B**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: çok teşekkür ederim canım bayıldı hediyemi aldım
Tarih: 31 Temmuz 2022

Yorum: kaliteli güzel
İsim: m** N**
Tarih: 04 Eylül 2024

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 87 kilo 1.90
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 125 cm uygun olacaktır efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Merhaba80 kilo için kaç cm kemer olmalı ve hediye kutusu ve hediye poşeti ve hediye notu da koyarmısınız. Abime hediye alacagım .
Cevap: 125 cm tercih edebilirsiniz efendim. Hediye paketi ve not eklemesi yapamıyoruz

Soru: not yaziyormusunuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 183 boy 82 kilo kaç cm olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 125 uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 1.68boy, 70kq
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 125 uygundur.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Cüzdan incemi acaba
Cevap: Standart kalınlıkta efendim

Soru: Hangi kargo
Cevap: Trendyol express ve aras kargo ile çalışıyoruz

Soru: Damat bohçası için alacağım paketlenmesine özen gösterirseniz sevinirim iyi çalışmalar diliyorum
Cevap: Merhabalar, talebiniz alınmıştır. Teşekkürler.

Soru: hangi ilden geliyor
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, İstanbuldan. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: derimi acaba
Cevap: Süni deridir.

Soru: 46 bedene kaç cm olur
Cevap: merhaba efendim 130 cm olur

Soru: İsim yaza bilirmisiniz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız.Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: kemer toka kısmından kisaltilabiliyor mu?
Cevap: merhaba ayarlanabilir efendim

Soru: kemer genişliği kaç cm
Cevap: Merhaba, 4 cm'dir.

Soru: isim yazdira biliyormuyuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 175 boy 70 kilo hangisi olur acaba
Cevap: Merhaba efendim 125cm idealdir

Soru: not yazabilirmisiniz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz, ancak sizlerin yazabilmesi için not kağıdı koyuyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Not yaptırabiliyor muyuz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ürün hakiki deri mi? Bir de 90 kg kaç cm kemer olur öğrenebilir miyim?
Cevap: Hayır efendim bu ürünümüz suni deridir. 125 cm tercih edebilirsiniz

Soru: mrb 177 boy 77 kilo kac beden kemer olur acaba
Cevap: Merhaba efendim 130 cm uygundur

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti Ürün Resimleri

Orijinal Erkek 3'lü Özel Hediye Kutulu Luxury Damat Hediyelik Şık Deri Kemer Cüzdan Ve Kartlık Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü