Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Bu Ürünü Almalı Mı ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Satın Alır Mısınız?
Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Güncel Fiyatı 479.9 Tl'den Satılmaktadır.

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Hakkında yaklaşık 726 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Ürün Tanıtımı

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set ürününü 479.9 Tl'den Satılmaktadır.

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Yorumlar Hakkında Bilgi
479.9 Tl ye satışta olan Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
726 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Tam bir fiyat performans teşekkür ederim damat bohçasına aldım 😊♥
İsim: P** S**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: Nişan bohçası için aldım çok kaliteli bir ürün parfüm baya hoş kokuyor paketleme çok özenliydi satıcıya teşekkür ederim
İsim: F** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Babama aldım hediye olarak kalitesine paketlemesine bayıldı çok beğendik
İsim: E** G**
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:130 CM

Yorum: ürün çok çok güzeldi babama doğum günü hediyesi olarak aldım ve cok beğendi özenli paketleme içinde teşekkür ederim
İsim: m** a**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: çeyiz için almıştım memnun kaldık
İsim: T** g**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:125 CM

Yorum: Babisime aldim cok begendiii
İsim: N** A**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: mükkemel damat bohçası için aldım Iyiki almışım
İsim: Beyza A.
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:120 CM

Yorum: Eşime hediye aldım çok beğendim tşk ederim çok şık
İsim: E** G**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Çook güzeldi bu şekilde elime ulaştı teşekkür ederim 🤩
İsim: S** F**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Tavsiye ederim babam için almısdım.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: ürün mükemmel. ceyizim için aldım . alın bnce
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Ürün beğendik parfüm kokusu gayet hoş paketleme gayet özenli teşekkür ederiz
İsim: B** A**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: damadım için aldım gayet güzel yanlız kartlık bı tık küçük onun dışinsa gayet başarılı bı ürün alınır satıcıya teşekkür ederim özenli paket hızlı kargo ve Trendyol teşekürler
İsim: H** G**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Nişan bohçası için aldım bence güzel parfüm efsane kokuyor
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: çok güzel ürün hasarsız geldi
İsim: Kadriye U.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Hediye almıştım çok güzel ve kaliteli paketleme de özenliydi teşekkür ederim
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Nişan bohçası için aldım. Beğendim f/p ürünü. Parfüm çok güzel kokuyor. Ayrıca Aras kargo eve teslimat yapmadı, bu mesajı attı ve şubeden aldım. Aras kargoyla devam ettiğiniz sürece bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.
İsim: S** Ö**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Çok teşekkür ederim
İsim: S** K**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: nişan nohçasina aldım iyiydi
İsim: R** Ü**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: çok güzel paketleme yapılmış ayrıca adımıza mama bağışı yapılmasında ayrı bir güzellik
İsim: Seval D. T.
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: elime hediye olarak aldım daha vermedim parfümün kokusu güzeldi fiyatına göre güzel bence
İsim: z** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: tam ceyizlik harika
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Nişan bohçası için aldım cüzdanlar deri ve kalitesi güzel. Kemer mat ve çok şık. Kargo hasarsız ve sağlam geldi. Düşünceli hediyeniz için çok teşekkürler 🙏🏻
İsim: B** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Çok kaliteli geldi bohçam için aldım
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: eşime aldim çok begendi
İsim: s** ö**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: bohça ya aldım gayet şık güzel
İsim: h** Ş**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Ürün aynen görseldeki gibi oğlum ve eşim için aldım. Hediyelik güzel bir seçenek, tereddüt etmeden almayı tavsiye ederim. Ayrica saticiya özenli paketleme, hızlı teslimat için teşekkürler 🌟
İsim: M** S**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Bohçaya aldım. Ağır bi koku var ama havalandırınca geçer diye düşünüyorum. Gayet yeterli bi set
İsim: S** Ç**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok hoşuma gitti ilkte çok terettüt ettim ama gerçekten çok hoş ve ayrıca küçük hediyeniz ve düşünceniz içinde teşekkür ederim 😌
İsim: M** K**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: eşim için aldım gayet güzel
İsim: Raziye K.
Tarih: 09 Şubat 2024

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Merak Edilenler Neler?

Soru: evet efendim
Cevap: Kargoya verildiyse bir şey yapamazsınız efendim

Soru: kuponu kullanamiyorum
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, belirttiğiniz konuyla ilgili olarak trendyol müşteri hizmetleri veya hesabım sekmesinde bulunan "trendyol asistan" üzerinden destek alabilirsiniz. Sevgiler. -Tonny Black Ailesi-

Soru: isim yaziyomusunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız.Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol express ve aras kargo

Soru: 90 kilo için uygun kemer ölçüsü nedir ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 130 cm. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kemer derimi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, suni deridir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhabalar kutunun üstü taçlı olandan gönderim yaparmısınız ve boş not kartı göderimi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 4lü ve 5li setlerimiz damat figürlü kutuda gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kemer toka kısmından kisaltilabiliyor mu?
Cevap: merhaba ayarlanabilir efendim

Soru: İyi günler kahverengiyi olanı var mı acaba
Cevap: merhaba hayır efendim sadece siyah

Soru: merhabalar kemer yerine tesbıh ekleyebiliyomusunuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, maalesef. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 80 kg biri için kemer kaç cm olmalı acaba
Cevap: Merhaba 125 cm olacaktır

Soru: burayamı iletmem gerekiyor
Cevap: Evet efendim

Soru: Doğun günün kutlu olsun seni seviyorum 25.01.2023 kartona içindeki yazabilir misiniz ve hediye paketi yapabilir misiniz lütfen
Cevap: Tonny Black Ailesine hoş geldiniz ☺ Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşırı yoğunluk nedeniyle NOT eklemesi yapamıyoruz ancak ürünlerin içine sizlerin yazabilmesi için boş bir kart koyuyoruz😊 Anlayışınız için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.NOT: ürünlerimiz sizler için tasarlanmış orijinal hediye kutusunda özenle hazırlanarak ve kontrol edilerek gönderilmektedir

Soru: kemer eni kaç cm
Cevap: 4 cm uygundur efendim

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol express ve aras kargo

Soru: ürünün aynısı glyo dimi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,evet. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 1.83 boy 85 kilo hangi beden?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 130. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Not ekleyebiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 180 boy 90 kg hangi cm
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 130 cm uygun olacaktır efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ben ürünü aldım umarım kutusu ezik filan gelmez benim için çok önemli dikkat ederseniz çok sevinirim
Cevap: Merhabalar efendim hasar görmemesi için en uygun şekilde paketliyoruz

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set Resim Ve Fotoğraflar

Orijinal Erkek 4'lü Hediye Kutulu Luxury Serisi Damat Hediyelik Deri Kemer Cüzdan Kartlık Parfüm Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü