Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Tavsiye Eder Misiniz?
Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Anlık Fiyatı 329.2 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Alanlar Memnun Mu?

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Hakkında yaklaşık 551 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Ürün Detayları

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti ürününü 329.2 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Kullanıcı Geri Dönüşleri
329.2 Tl ye satışta olan Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
551 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Eşimm için aldım çok beğendi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Beden:130 CM
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: Çok güzel be şık bir ürün nişan bohçası için sevgilime aldım çok beğendik
İsim: Ş** G**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: damadıma doğum gunu hediyesi olarak aldım dogum gunune yetişmesi beni mest etti cok ilgililer ve özenle paketlenmişti gerçekten en ufak bir zarar görmemiş kutusu da pek şıkkkk ❤
Tarih: 05 Eylül 2023
Beden: Beden:125 CM

Yorum: ben damat bohçası için aldım gayet şık ve güzel çok hoş hızlı geldi paketlenmesi de ayrıca güzeldi
İsim: E** N** G**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: güzel kutulanmis
İsim: U** K**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:120 CM

Yorum: Damat bohçası için aldım gayet güzel ben beğendim Kutusu falan da güzel alınabilir
İsim: A** t**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: damat bohçasına aldım bayıldııımmmm harika nişanlımı da cok begendi kullanmak icin sabırsızlanıyor
İsim: D** G**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Eşime aldım çok güzeldi
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: paketi kargosu içindeki ürünler gayet güzel ve kaliteli hediye için gayet uygun
İsim: E** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Sevgilime aldım çok memnun kaldı
İsim: M** N**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Damat bohçasına aldım çok güzel bence
İsim: Ş** Ü**

Yorum: Kardeşime doğum günü hediyesi olarak aldım. Çok beğendi.
İsim: E** K**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel eşim için aldım inşallah beğenir
İsim: S** C**
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: eşime hediye aldim cok begendik
İsim: İ** Y**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Çokseeelll kocama aldım
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: ürün çok güzel geldi teşekkür ederim
İsim: şedanur B.

Yorum: gerçekten fiyatının üstünde kaliteli geldi çok beğendik teşekkür ederim 🙏
İsim: B** H**
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi
İsim: E** G** V**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: çok güzel alın
İsim: H** A**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: GÜZEL OLMUŞ TEŞEKKÜRLER
İsim: A** T**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: her birinin kalitesinden bahsetmek isterim ama söylenecek söz yok gerçekten cok kaliteli deriden yapılmıslar dikkat cekiyorlar yani gören soruyor
İsim: s** b**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: çok beğendik
İsim: a** a**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: S** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: ürün kalitesi paketlemesi herseyi güzeldi
İsim: A** K**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Guzel Begendık
İsim: Z** K**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: her şey çok güzel görüldüğü gibi geldi ve kısa sürede teslim edildi. Güvenip alabilirsiniz.

Yorum: çok kaliteli bir ürün, nişanlıma aldım hediye olarak, çok beğendi, teşekkürler
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel
İsim: N** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün geldi tam beklediğim gibi, harika... 🌸
İsim: B** D**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü gayet kaliteli ve sağlam
İsim: I** D**
Tarih: 17 Eylül 2024

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Merak Edilen Konular

Soru: 85 90 arasi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 130 cm uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 178 boy 87 kilo hangisi uygun
Cevap: 130 cm uygundur efendim.

Soru: Not yazıyomusunuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz, ancak sizlerin yazabilmesi için not kağıdı koyuyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 178 - 180 boy 70 kilo
Cevap: Merhaba efendim 125 cm olacaktır

Soru: 1.75 boy 65 kilo kac beden kemer boyu olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 120 cm uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Hakiki derimi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, suni deridir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 180 77 kilo
Cevap: merhaba 120 cm olacaktır

Soru: boy 180 kilo 90
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 130 cmdir.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 1.75 83 kilo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 125 cm uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 185 boy 80 kilo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 125 uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: boy 1 76 kilo 80
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,125 uygundur Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Boy 176 kilo 75
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 125 uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 180 boy 75 kilo
Cevap: merhaba efendim, 120 cm ideal olacaktır

Soru: boy 1.70 kilo 74 hangisi olur
Cevap: 120 cm ideal olur efendim

Soru: boy 180 kilo 84
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 130 uygundur. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: İsim yazılıyormu acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Merhabalar, mekanizmalı kısmın içi boşta çok anlayamadım kartlar nereye koyuluyor?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, içine sokuyprsunuz. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: 1.80 boy kilo 90 sizce hakisini olur
Cevap: merhaba 130 cm olacaktır

Soru: 1.76 boy 80 kilo hangi cm seçmeliyim

Soru: 1.83 boy 80 kg kaç cm kemer olur acaba?

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti Detay Resimler

Orijinal Erkek Özel Hediye Kutulu 3'lü Set Luxury Serisi Şık Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Kemer Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü