Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Alınır Mı ?

Ayca

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
289
0
0
Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Alanlar Memnun Mu?
Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Şu Anki Satış Fiyatı 99.2 Tl'den Satılmaktadır.

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Kullanıcılar Memnun Mu?

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Hakkında yaklaşık 10315 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Ürünün Detayları

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan ürününü 99.2 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Yorumlar Ve Değerlendirmeler
99.2 Tl ye satışta olan Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10315 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Sevgilim için sipariş etmiştim,çok beğendim bir de hediye paketine koymuşlar çok teşekkür ederim.🥰✨
İsim: E** B**
Tarih: 27 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: Sevgilime aldım ürün çok güzeldi ve hızlı teslimat oldu çok teşekkür ederim 💕💕
İsim: Didem A.
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Ürün u çok beğendim kargo çok hızlıydı paketleme ozenliydi indirimde diye korkarak aldim ama çok beğendim ayrıca hayvanlara bağış sağlaması ayrı bir duyarlılık vesilesi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: babama aldım çok beğendi paketlemesi de çok güzeldi çok teşekkür ederim almanızı tavsiye ederim arkadaşlar ❤
İsim: M** R** T**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Eşim için aldım. Yıldönümü hediyesi olarak ihtiyacı vardı zaten. Bu zamana kadar aldığım en uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün. Kesinlikle bakmalısınız. Çok teşekkür ederiz.
İsim: c** m** g**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: hediye aldım inşallah beğenir güzel paketlenmiş saglam bir şekilde ulaştı teşekkür ederim
İsim: A** y**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: oğlum çok beğendi minik hediyeniz içinde çok teşekkür ederim paketlemede çok güzeldi bol satışlar🙃
İsim: E** T**
Tarih: 28 Ekim 2021

Yorum: çok beğendim hemen geldi çok memnun kaldım babama aldım sevdi
İsim: b** a**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: hem babama hem kendim için aldım çok beğendim, kaba bi cüzdan değil cebe rahat koyulur kullanışlı,kendi kutusuiçerisinde geldi çok güzel paketlenmiş.
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: hediye olarak aldım çok şık duruyor çok beğendi arkadaşım
İsim: s** Ö**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Alın aldırın gerçekten çok kaliteli , ben erkek arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi sorunsuzdu
İsim: I** T**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldım çok hoşuna gitti.Zarif ve ihtiyacı karşılayan bir ürün ayrıca ince düşünceniz banai size ekstra puan vermeme sebep oldu çok teşekkür ederim.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Çok kullanışlı eşim için aldım çok memnun kaldık
İsim: C** b**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı teslimat çok teşekkür ederim.Hediye olarak tekrar sipariş verdim. Çok güzel paketlenmişti . Satıcıya teşekkürler .Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: Özlem G.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: doğumgünü hediyesi olarak abime aldım. beğendik ayrıca adımıza mama bağışı yapılmasına sevindim.tesekkurler
İsim: T** Y**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Oğluma hediye aldım çok beğendi. Teşekkür ederim hızlı güvenli kargonuz için
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: cok kullanışlı ve zarif duruyor babama Doğum günü hediyesi aldım çok beğendi
İsim: Kezibangül Ö.
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: sevgilim için almıştım gayet güzel ve kullanışlı
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Eşime aldım gayet güzel teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: eşim için almıştım gayet güzel ve kullanışlı
İsim: F** K**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Şık bir cüzdan kargo çok hızlıydı teşekkür ederim
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: babam için aldım ürün çok güzel babam çok beğendi firma süper kargolama hızlı süper bir tane daha alıcam
İsim: E** K**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Babam için aldım çok beğendi derisi yumuşacık ve kullanışlı teşekkür ederim Tonny Black 🌸🙏
İsim: s** A**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: eşim için almıştım,çok begendi,teşekkür ederim
İsim: G** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Haziran 2024

Yorum: Kardeşim için almıştım kullanışlı bir ürün
İsim: K** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Aralık 2022

Yorum: abimlere hediyelik aldim cok guzel tavsiye ederim
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Babam ve dedeme hediye almıştım severek kullanıyorlar çok iyi
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Babam için aldım ürün çok kaliteli ve kullanışlı
İsim: Ece S.
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: erkek arkasima aldim. ürün kaliteli dokusu da güzel
İsim: C** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: çok şık bi cüzdan kullanıslı tavsiye ediyorum
İsim: S** T**
Tarih: 16 Aralık 2022

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhabalar aldığım ürünleri hediye gönderiyorum içerisine bir not ekleme şansınız var mı rica etsem veya yoksa da bilgi verir misiniz teşekkür ederim .
Cevap: Maalesef efendim not eklemesi yapamıyoruz

Soru: …….)(:))…0xxxxx
Cevap: Merhabalar, sorunuzu anlayamadık efendim.

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapılıyor acaba?
Cevap: Trendyol express veya aras kargo

Soru: merhaba içine cüzdanın içinde paralarımı kartlarımı koyduktan sonra rahatlıkla kapanır mı yani kendi kendine kapağı açılır mı cüzdanın
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, kapanır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: şeffaf değil evet ama siyah hediye kutulu diyor ya ben farklı bir şey bekledim sanırım , iyi günler:)
Cevap: Rica ederiz, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhabalar madeni para koyma yeri yok mu acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, maalesef. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: hsjshshsvs
Cevap: Sorunuz nedir? -Tonny Black Ailesi-

Soru: not yazıyormusunuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: cüzdanın üzerine numara veya isim yazdırabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: ÜRÜN HAKİKİ DERİ Mİ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,suni deridir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Merhaba fotrafa göründüğü gibi tony Black yazılı istiyorum
Cevap: Merhaba efendm tüm ürünlerimiz fotoğraflarıyla aynıdır

Soru: ad yazılıyomu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhabalar hediye alıyorum da kutusunda gönderirsiniz değil mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, evet. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kargo bedavamı
Cevap: Merhabalar 60₺ Ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir

Soru: merhaba efendim ürünü satın alacam ürüne isim yazıyor musunuz
Cevap: Merhaba efendim maalesef ürün üzerine isim yazamıyoruz

Soru: Hakiki deri mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,suni deridir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: iyi günler. cüzdanın kapanma şeklini anlayamadım fotoğraflardan açıklar mısınız. herhangi bir madde mıknatıs falan mı var
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, hayır efendim normal katlayarak kapatıyorsunuz.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Azerbaycana gelir
Cevap: Evet efendim

Soru: გამარჯობა. გამოვიწერე ეს საფულე, მისამართზე უნდა მოსულიყო 28 აპრილს მაგრამ დღემდე არ მოსულა. როგორ მივიღო ნივთი სწრაფად ან როგორ დავიბრუნო თანხა?
Cevap: Lütfen türkçe yazınız. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba hangi şehirden hangi kargo ile gönderiliyor
Cevap: merhaba efendim, istanbul ataşehirden

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan Ürünün Fotoğrafları

Orijinal Erkek Siyah Hediye Kutulu Şık Deri Cüzdan Kartlık Ve Kağıt Para Bölmeli Kartlıklı Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü