Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan En Düşük Fiyat Nerede?
Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Güncel Fiyatı 179.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Hakkında yaklaşık 1884 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Detaylı Açıklama

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan ürününü 179.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Ürünü Kullananların Görüşleri
179.9 Tl ye satışta olan Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1884 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ürün elime çabuk ulaştı ve çok hoş paketlenmişti. Eşime hediye almıştım hediye paketli gelmesine ayrıca sevindim. İlginiz için teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Şubat 2022
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: ürünü çok beğendim çok hızlı elime ulaştı bunun için de ayrıca teşekkür ederim fiyatina göre mükemmel
İsim: A** Ö**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Eşime hediye olarak aldım severek kullaniyor kaliteli ve sağlam teşekkürler
İsim: E** Ş**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Babam için aldık çok beğendi çok güzel güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Çok beğendik hediye almıştım teşekkür ederim
İsim: S** P**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: eşim için aldım.cok güzel kaliteli
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Sevgilim için almıştım beğendi 👍 alabilirsiniz kullanışlı
İsim: n** p**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: ürün gayet güzel eşime hediye aldım memnun kaldı sonra kardeşlerime aldım begendiler
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Arkadaşım için aldım teşekkürler
İsim: N** O**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: erkek arkadasima aldim begendik
İsim: A** G**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: OĞLUM İÇİN ALMIŞTIM,SEVEREK KULLANIYOR.
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Düşündüğümden daha iyi ve kaliteli. Hızlı teslimat içinde teşekkür ederim
İsim: Turhan I.
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: eşime hediye olarak aldım çok beğendi.bencede çok güzel,kullanışlı.ideal büyüklükte.magazadaki cüzdanlar ve fiyatlara göre çok çok uygun.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: babama hediye aldık çok beğendi
İsim: S** H**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım gayet kaliteli
İsim: Ceren H.
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Kaliteli ürün kullanışı gayet güzel mağaza güvenilir hızlı kargolama için teşekkür ederim
İsim: E** U**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok kullanışlı hediye içinde teşekkürler herkese tavsiye ediyorum
İsim: T** o** u**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Çok beğendim babama aldım çok sık duruyor
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Hediye aldım gayet güzel
İsim: D** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Şubat 2023

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım gayet güzeldi
İsim: B** E**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim iki renginide aldım eşime
İsim: A** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: ürün güzel geldi kargo hızlıydı teşekkürler hediye olarak almıştık
İsim: N** C**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi
İsim: B** M**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Yeğenim için aldım gayet güzel
İsim: D** K**
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: eşim için aldım çök güzel eşimde begindi
İsim: G** G**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Kayınpedirime aldım güzel
İsim: Y** Y**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım.. çok beğendi
İsim: Ö** E**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım çok beğendi.
İsim: y** s**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: ürün gayet iyi geldi paketlemede çok iyiydi tam bir fiyat performans ürünü
İsim: H** Y**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: hediye olarak aldim begenildi fena degil
İsim: S** D**
Tarih: 17 Mart 2023

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Ürüne İlişkin Sorular

Soru: İsim yazabiliyormuyuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: mıktanıslımı efendim
Cevap: Hayır efendim

Soru: isim yazılıyormu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: isim yazdirabiliyormuyuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme yapamamaktayız. Siparişinizde NOT bulunmasını istemeniz durumunda NOT ’un detayını sipariş numaranız ile buradan iletebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: not ekliyebilirmisiniz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kapıda ödememi
Cevap: Trendyol dan alıyorsunuz

Soru: %100 hakiki derimi
Cevap: Suni deri efendim

Soru: Gerçek derimi
Cevap: Hayır efendim suni deri

Soru: hakiki derimi
Cevap: Hayır efendim suni deridir

Soru: isin yaziliyormu
Cevap: Merhabalar, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız.Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: İsim yazdırabilirmiyiz üstüne
Cevap: Merhabalar, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız.Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: Kendi kutusunda mı geliyor
Cevap: Evet efendim

Soru: gösterilen kutuylamı geliyor
Cevap: Merhabalar efendim evet

Soru: cüzdan hakiki derimi
Cevap: Hayır 1 .kalite suni deri efendim

Soru: merhaba isim yaziyor musnz 😊

Soru: kutulu mu geliyor
Cevap: Evet kutu geliyor efendim

Soru: Merhaba, erkek arkadaşım polis ve cüzdana rozetini yapıştırması gerekiyor bunun için de cüzdanda sadece düz deriden oluşan bir ek bölme gerekiyor. Yani o bölmede herhangi bir kartlık, astar vb. olmaması gerekiyor. Elinizde tasvir ettiğime benzer ürün var mı , varsa paylaşabilir misiniz? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, düz deri modellerimiz mevcuttur. Mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: isim yazabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Trendyol Pazaryeri kuralları gereğince kişiselleştirme (isim yazma) uygulaması yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ürün hangi renktedir
Cevap: Merhabalar siyahtır

Soru: güzel ürün
Cevap: Teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan Ürünün Fotoğrafları

Orijinal Erkek Siyah Spor & Şık Kutulu 10 Kartlık 3 Kimlik 1 Kağıt Para Bölmeli Deri Kumaş Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü