Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sevda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
557
0
0
Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası En Düşük Fiyat Nerede?
Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Şu Anki Fiyatı 284.2 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Kaç Kişi Memnun?

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 3895 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Ürün Detayları

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Tonny Black Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası ürününü 284.2 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Kullanıcı Yorumları Nasıl?
284.2 Tl ye satışta olan Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3895 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Annem için aldım. Harika bir çanta. Annem çok beğendi. Çeyizim için kendimede sipariş vericem.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: Annem icin aldim kesinlikle çok zarif canta kaliteli de alın aldırın.
İsim: Ayşe g.
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: ben çantayı çok beğendim tam istediğim gibi kargo da hızlıydı 2 günde elime geçti
İsim: Ş** Y**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: urunu begendim siparis verdim. ertesi gun elimdeydi. herhangi bir sorun yoktu. gayet guzel bir urun hatta icinden hediye bandana cikti. tesekkur ederiz. ben begendim. almak isteyenler tereddutsuz alabilir.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: anneme aldık severek kullanıyor
İsim: Büşra Y.
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Eşime aldım hediye amaçlı . Kullanması için ancak çok kaliteli olunca özel günlerde kullanmayi tercih etti . Tonny Black teşekkür ederiz.
İsim: V** G**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: kardeşime hediye olarak aldım çok beğendi.
İsim: E** N** B**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: kızıma aldım iyiy bir ürün
İsim: A** K**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: tesekkur ederim güzel ürün elime sağlam ulaştı kullanışlı bir çanta
İsim: g** v**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: bu çantayı ilkin bu kadar güzel beklemiyordum ama spor giyinen biri olarak en favori çantam oldu ♥
İsim: R** F**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Harika çok kullanışlı ve kaliteli. Arkadaşıma hediye aldım bir tane de kendime alacağım
İsim: h** s**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: ürün elime çabuk ulaştı sağlam bir şekilde geldi çok güzel beğendim iyiki almışım teşekkür ederim Trendyol
İsim: a** Ç**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Cok guzel kızıma aldım kalite kıbar cok begendık bı tane de kendime alacağım ındırıme girerse
İsim: A** K**
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Annemize aldık çok sevdi memnun kaldı
İsim: G** D**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: çok güzel kaliteli duruyor ve şık
İsim: T** H** R**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: ķızim için aldım küçük bir çanta genç kız çantası olarak güzel tavsiye edilir
İsim: Z** S**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: çantayi çok beğendim günlük kullanıma uygun geldiği gün kullanmaya başladım
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: çok beğendim sadece biraz daha büyük olsa hiç haska çantaya ihtiyaç duymucam
İsim: M** Y**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: anneme hediye aldım ben kalitesini beğendim. umarım annemde beğenir 🥰
İsim: G** A**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Anneme aldım çok beğendi kaliteli teşekkürler
İsim: i** g**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Cok güzel hedıye aldım
İsim: Aysel C.
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: saatlik indirimde çok uygun fiyata aldım oldukçada kullanisli
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Bekledigimden daha kaliteli, güzel ürün kızım çok beğendi
İsim: A** N**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Aşırı kaliteli ve yumuşak bir çanta her yaş kullanabilir
İsim: P** H**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: anneme aldim beklediğimden biraz küçük bir çanta ancak kullanışlı. tavsiye ederim.
İsim: Y** E**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Anneme aldım çok hoş kendime de alacağım
İsim: F** Ç**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: anneme aldim çok beğendi teşekkürler
İsim: A** T**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Kullanışlı ürün
İsim: M** Ö**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Güzel , kaliteli ♥
İsim: A** Y**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Annem için almıştım gayet güzel kullanışlı çanta
İsim: E** C**
Tarih: 10 Eylül 2023

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Merak Edilenler

Soru: Siyah renkmi?
Cevap: evet efendim

Soru: emat nekadar
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sorunuzu anlayamadık. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Merhaba materiali?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, saten. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ölçüleri nedir
Cevap: merhaba efendim daha detaylı bilgi almanız açısından açıklama bölümünü okuyabilirsiniz ebatları da yazıyor

Soru: tek renkmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ayarlana bilirmi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, evet. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: kumaşı nedir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, satendir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Exspres ile gelsin lütfen
Cevap: Merhabalar efendim, kargolarımız Trendyol Express ile gönderilmektedir. Siparişleriniz tahmini teslim süresi içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Trendyol Express hizmet alanı dışındaysanız da Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: çantanın askisinin ölçüsü nedir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 140 cmdir en uzun hali. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: siyah rengi mevcut mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürün siyahtır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Teşekkürler,N.A
Cevap: Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba cantanin omuza asmak icin kullanilan uc kismindaki kancasi kirildi gönderme durumunuz varmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, maalesef. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: ıç astarı satenmi?
Cevap: hayır efendim

Soru: en boy nekadar
Cevap: merhaba efendim , daha detaylı bilgi almanız açısından açıklama kısmını okursanız daha faydalı olacaktır :)

Soru: mrb astarlı mı çanta
Cevap: Evet efendim

Soru: hediye alcgm kucuk not yazablrmyız
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk nedeniyle not eklemesi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: boyutu küçük mü
Cevap: ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır efendim

Soru: bej rengi varmı?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Ünisex mi ürün
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, kadınlar içindir. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: siyah çanta kumaşmı
Cevap: Saten deri kumaştır efendim ürünümüz su geçirmezdir

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası Ürüne Ait Fotoğraflar

Orijinal Kadın Iki Gözlü Konforlu Kolon Askılı Çapraz Ayarlanabilir Askı Su Geçirmez Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü